Görüş Bildir

Cem Yılmaz'dan Tarkan'a Olay Gönderme! Trendyol Reklamında Kargocu...

Anasayfa > Güncel

Geçtiğimiz günlerde Tarkan'ın Trendyol ile reklam sözleşmesi imzalaması ve alacağı astronomik ücretin öğrenilmesi herkesi şaşkına çevirmişti. Reklam filminin yayınlanması ve megastar Tarkan'ın sadece birkaç saniye görünmesi olay oldu. Kısa bir süre yer aldığı işten 30 milyon lira kazanan şarkıcıya arkadaşı Cem Yılmaz'dan tepki geldi. Trendyol'un rakip firmalarından biri olan online alışveriş sitesi Hepsiburada ile çalışan komedyen Yılmaz, Tarkan'a bu durumla ilgili gönderme yaptı. İşte Cem Yılmaz'ın Tarkan tepkisi...

Pandemi sürecini Almanya'da geçirip geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapan Tarkan, Trendyol'dan gelen reklam teklifini kabul etmişti. Reklam filminin yayınlanması ve ünlü şarkıcının ekranda sadece birkaç saniye görülmesi izleyenlerin dikkatini çekti. Bunun üstüne arkadaşı Cem Yılmaz esprili bir göndermede bulundu...

Kargocu Olay Oldu

Kargocu Olay Oldu

Tarkan, kendisini yıllardır dönmediği Türkiye'ye döndüren Trendyol reklamıyla  Twitter'da TT oldu. Rekabet kurumunun açtığı soruşturma ile gündeme gelen ve büyük bir sansasyon yaratan Trendyol geçtiğimiz günlerde bir anlaşma gerçekleştirdi. Megastar Tarkan ile yapılan uzun soluklu işbirliği ile tekrar gündeme gelen Trendyol ilk adımı reklam filmleri ile atıyor. Birkaç saniye göründüğü reklam filminden tam 30 milyon lira kazanan Tarkan, sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medyanın 'Kargocu gelince kapıyı Tarkan mı açıyor' diye ti'ye aldığı Tarkan'ın reklam filminde kargocu rolünde yer alan oyuncu Rojhat Özsoy ise reklamın da Megastar'ın da önüne geçti.

Almanya'da pandemiyi geçiren ve İstanbul'a geri dönen Tarkan Trenyol ile yapmış olduğu reklam anlaşması ile gündeme geldi. 'Bir süredir yazılıp çizilen konu ile ilgili sürekli olarak gündemde bir şeyler mevcut. Bize de her gün soruyorlar doğru mu, değil mi? Evet doğru' sözleriyle duyurulmuştu. Benzer bir anlaşma için bir marka daha Tarkan'a iş teklif etmiş ancak Tarkan Trendyol'dan yana tercihini kullanmıştı. Ayrıca İstanbul'a geldiği andan itibaren de Ozan Çolakoğlu'nun stüdyosuna geçen Tarkan iki yeni şarkı üzerinde çalıştı.

'MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre Trendyol, E-Ticaret kategorisinin en sevilen markası' sloganıyla çekilen reklam filminde Tarkan'a 30 milyon lira ödendiği gündeme bomba gibi düştü. Reklamda Tarkan'dan çok konuşulan detay ise kargocu rolündeki Rojhat Özsoy'un dansları oldu.

Sosyal Medyada Dalga Konusu Oldu

Sosyal Medyada Dalga Konusu Oldu

Trendyol kargo görevlisinin neşeyle kargo aracını sürdüğü ve radyoyu açtığı, radyoda çalan şarkının da Tarkan'ın 'Gel gündüzle gece olalım' şarkısı olduğu reklam için sosyal medyada 'Bizim kargocular da böyle neşeli mi? / Trendyol kargocuları benim kargomu kapıya atıp gidiyor, Tarkan'ın kargosu şarkılarla geliyor. / Acaba benim gelmeyen Trendyol kargom da kargocu dans ederken mi kayboldu?' gibi yorumlarla ti'ye alındı.

Cem Yılmaz'dan Tarkan Esprisi

Cem Yılmaz'dan Tarkan Esprisi

Trendyol'un rakip firması Hepsiburada'nın reklam yüzü olan Cem Yılmaz da, yaptığı Tarkan esprisiyle kırdı geçirdi.  İbrahim Selim’in Instagram canlı yayınına konuk olan Yılmaz, “Siparişleri götüreceğim. Tarkan’dan sipariş gelmiş onu götüreceğim birazdan” dedi. Bu sözler üzerine kahkahalara boğulan sunucu İbrahim Selim de “Acele etme ağabey o evdedir zannediyorum” yanıtını verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?