Cem Yılmaz'dan Haluk Levent ile İlgili 'Vurgun' Söylemine Açıklama Geldi; Haluk Levent'in Tweetleri Kafaları Karıştırdı!

1.9bPAYLAŞIM

Gelin bakalım neler olmuş...

Önce kısaca olaydan bahsedelim: Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Ekşi Sözlük'te birkaç kullanıcı, Cem Yılmaz'ın şovunda Haluk Levent'le ilgili, "Büyük vurgun yakında sinemalarda..." dediğini öne sürmüştü.

Bu yazılanların üzerine ise Haluk Levent, Cem Yılmaz'la ilgili bir tweet atarak işin aslını sormuştu. Ancak başka bir Twitter kullanıcısı olayın aslını anlatmış, Haluk Levent de tweetini silmişti. Ardından Levent, "bu tweet'i atmaması gerektiğini, hata yaptığını kabul ettiğini" söylemişti.

Tüm bu yaşananların ardından Cem Yılmaz, Zorlu PSM’deki gösterisinde Haluk Levent ile ilgili konuştu.

"Dün, Haluk Levent ile ilgili bir şey söyledim, ‘Haluk Levent çok iyi bir insandır’ diye mesaj yağdı. Ya tamam şaka yapıyoruz. Millet iyice delirdi." diyen Cem Yılmaz, bu kez Haluk Levent'le ilgili herhangi bir espri yapmadı.

Cem Yılmaz'ın bu açıklamasının üzerine Haluk Levent de Twitter üzerinden Cem Yılmaz'a seslendi. "Üstüme gelme alınganlık yaptım işte" diyen Levent, yakında Cem Yılmaz'ın gösterisine de gideceğini duyurdu.

Bu olay da böylece tatlıya bağlanmış oldu anlayacağınız! 😍

Gelelim Haluk Levent'in kafa karıştıran tweetlerine. Haluk Levent Twitter'da, "Kimi severseniz sevin ama abartmayın. Hele biz ünlüleri." diyerek takipçilerini şaşırttı.

"Şişkin ego ve kibir bazılarımızı çıngıraklı sürüngen yapmış durumda." diyen Levent'in samimi tweetleri kullanıcıları tarafından da destek gördü.

Anlaşılan içini dökmüş Haluk Levent bir güzel...

E Haluk Levent olmak kolay değil tabii...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
general-maximus

ikisini de severiz fakat haluk levent duydukları karşısında tweet atmak yerine neden cem yılmaz'ı aramaz? neden hemen galeyana gelip tweet atar? anlamak mümkün değil.

Gizli Kullanıcı

şuan sen bu yorumu yap diye.

general-maximus

kardeş komikmiş sar da evde gülelim

Gizli Kullanıcı

anlamak mümkün değil...

queen_of_the_7_kingdoms

Çaktırmadan laf sokmuş adamın hası.Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı.Helal olsun.Sonuna kadar arkasındayım.Cem Yılmaz'a gıcık oluyorum.

cenkg

recep ivedik iste amk...

4sl4nb3y

Adam hakkında yanlış anlaşılmaya müsait bir şey duyuyor ama konuyu ele alış şekline bakın Sevgili CmYlmz... sonra basit bir açıklama geliyor yine tatlı tatlı cevaplıyor sonra genel bir açıklama yapıyor. Çok da güzel açıklamış durumu helal sana Haluk Levent :)

liar

Haluk Levent iyidir iyi.

Görüş Bildir