Cansu Dere Birlikte Olduğu Erkeklerin Kısmetini Açıyor

-

Cansu Dere Birlikte Olduğu Erkeklerin Kısmetini Açıyor

Cansu Dere Birlikte Olduğu Erkeklerin Kısmetini Açıyor

Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen'den sonra Cansu Dere'nin son aşkının da evlenmesi espri konusu oldu.

Derin Mermerci ve Cem Aydın'ın ilişkilerinin 5. ayında nikah masasına oturmasının yankısı sürerken; Cansu Dere ile ilgili ilginç bir tesadüf de gözler önüne serildi. Yıllar boyu aşk yaşadığı Cem Yılmaz'ı Ahu Yağtu'ya kaptıran Dere'nin son sevgilisi Cem Aydın da; Dere'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra apar topar dünyaevine girdi.

Okan Bayülgen; uzun zaman ünlü modelle birlikte olmuş ancak Şirin Ediger ile nikah masasına oturmuştu. Cansu Dere'den ayrılan tüm erkeklerin soluğu nikah masasında alması twitter'da şöyle espriler yaptırdı: " Telli Baba değil Telli Cansu ", " Cansu Dere, kısmet açıyor. Son eski sevgilisi de evlendi ", " Kadınlar arasında Cansu Dere sendromu olacak sanırım. Birlikte olduğu 3 adam gidip başkasıyla evlendi" , " Cansu Dere'nin şansına tüküreyim arkadaş. Kadın, kiminle sevgili olsa 40'ı çıkmadan evleniyor. Hey maşallah Telli Baba gibi mübarek ", " Sanki Telli Baba, evlendirmediği kalmadı ."

Televizyon dünyasının ünlü ismi Cem Aydın, Cansu Dere'den ayrılır ayrılmaz gönlünü Derin Mermerci'ye kaptırdı. Aydın, 5 aylık ilişkinin ardından sosyetik güzelle nikah masasına oturdu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ahu YağtuAydınCem YılmazOkan BayülgenTwitteraşkkadınlar
Görüş Bildir