Görüş Bildir

Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Feride ve Adil Nalan'ın ismini koyarken Feride'nin ismin anlamını söylemesi tüyleri ürpertir. Sedat'ın Cana ile haberlerinin magazine düşmesiyle Karaoğlu ailesinde panik yaşanırken Feride ise Nalan'ın tek göz yaşında boğarım onları demesi dudak uçuklatır. Rafet ve ailesi Nalan'ı düşünürken Nalan ve Sedat'ı tekrar nasıl bir araya getireceklerini sorgular. Öte yandan Nalan Adil'e sözlendi diye evlenmek zorunda olup olmadığını sorarken oldukça üzgündür. İşte Camdaki Kız 4. bölüm fragmanı...

Camdaki Kız Son Bölüm Özeti

Camdaki Kız Son Bölüm Özeti

Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.

Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.

Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?