Görüş Bildir
Haberler
Buz Lazer Epilasyonda Dönüm Noktası: Benzersiz İşlevsellik ve Konfor ile Tüylerinizden Kalıcı Olarak Kurtulun!

Buz Lazer Epilasyonda Dönüm Noktası: Benzersiz İşlevsellik ve Konfor ile Tüylerinizden Kalıcı Olarak Kurtulun!

Soprano Platinyum ve Soprano Titanyum cihazları ile lazer epilasyon buz lazer ile yeniden keşfedilmiş. Lazer epilasyonun çığır açtığı teknolojilerini deneyimleyin.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Neden Buz Lazer Epilasyon?

Neden Buz Lazer Epilasyon?

Teknolojisi sayesinde tüy yapısını ve ten rengini tespit ederek, kullanıcı dostu geniş ekranı, klinik olarak kanıtlanmış 3D teknolojisi ile daha hızlı tedaviler ve daha iyi hasta deneyimi için tasarlanmıştır. ICE Plus, yani soğuk üfleme başlığı cildi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca başlığın sıcaklığının kontrolünü kolaylaştıran gelişmiş bir teknolojidir. Hastalar artık seans boyunca tamamen ağrısız, serin ve rahat bir deneyimin tadını çıkarabiliyorlar. En etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatörde birleştirir ve aynı anda kıl folikülü içindeki farklı doku derinliklerini ve anatomik yapıları hedef alır. Buz lazer epilasyonun klinik olarak kanıtlanmış, neredeyse ağrısız olan yöntemiyle siyahi ve bronz cilt dahil tüm cilt tipleri için en güvenli lazer epilasyon yöntemidir.

Buz lazer HIZLI! Size bir fikir vermek gerekirse, tam bir bacak başka bir lazer cihazı ile 45-60 dakika sürebilir. Bu teknoloji ile tam bir bacak maksimum 30 dakika sürer. Buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerin artık hayatınızda bir sorun olmadığını bilerek güvenle yaşayın. Sadece bir seanstan sonra istenmeyen tüylerde önemli bir azalma ve tüm tedavi süreci tamamlandıktan sonra uzun süreli veya kalıcı sonuçlar yaşarsınız. 

Piyasada her gün çok sayıda marka ve yeni taklit cihazların akın ettiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu, bazen taklidi orijinalden ayırt etmeyi zorlaştırır. Ancak tüketiciler kullandıkları markalar hakkında giderek daha bilgili ve dikkatli hale geliyor. Enerji bazlı güçlü bir tedavi uygulayan tıbbi bir cihaz söz konusu olduğunda, bizi kimin tedavi ettiği ve hangi cihazları kullandıkları konusunda dikkatli ve bilinçli olmak zorunludur.

Buz lazer yaptırmak için yaş sınırı var mı?

Buz lazer yaptırmak için yaş sınırı var mı?

Elbette net bir yaş sınırı yoktur fakat, gençlerde hormonların oturmasını beklemek adına ergenliğini tamamlaması önemli bir konudur. Çok yaşlı hastalarımız için de kıl rengi sorun olabilir. Beyaz renkli tüyleri cihazın göremeyeceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Buz Lazer Epilasyonun herhangi bir riski var mıdır? Kimlere yapılmaz?

Eğer genetik veya kronik bir cilt rahatsızlığınız var ise doktora mutlaka bunu bildirmelisiniz. Bildirmeden direkt işlem yaptırırsanız bu risk yaratabilir. Bunun dışında hamilelere veya hormon tedavisi gören hastalara lazer epilasyon yapılamaz.

Vücudun hangi bölgelerine uygulanır?

Cevabı çok basit, buz lazer epilasyon tüylerinizin bulunduğu her bölgeye uygulanabilen bir teknolojidir. Ayak parmağı üstü kıllarınızdan omzunuza ve hatta favorilerinize bile uygulanabilir.

Yüz bölgesine yapılır mı? Güvenli midir?

Buz lazer epilasyon hem teknolojisi hem özel başlıkları açısından çok zengin uygulama alanı sağlayan bir cihazdır. Küçük başlıkları sayesinde yüzünüzdeki her alana güvenle uygulama sağlanabilir.

Lazer epilasyon ilk seanstan sonra kıllar ne zaman dökülür?

Lazer epilasyon ilk seanstan sonra kıllar ne zaman dökülür?

Genellikle bunun tam net bir zaman dilimi olmamakla beraber, herkes için farklılık gösterebilir. İlk seans sonrası ortalama dökülme zamanı seansınızın takibindeki 10 ila 20. günleri aralığında gerçekleşecektir.

Buz lazer kaç seansta etkisini gösterir?

Bünyelerimiz çok farklıdır, hormonlarımız kadından erkeğe farklı olmakla beraber aynı cinsteki her insan milyonlarca farklı hormon salgılar. Net bir yanıtı olmasa da ortalama bir lazer epilasyon danışanının minimum 6-8 seansı tamamlaması gerekmektedir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Quartz Clinique’de Buz Lazer Epilasyonun Faydaları!

Quartz Clinique’de Buz Lazer Epilasyonun Faydaları!

Neden geleneksel epilasyon tekniklerine göre buz lazer epilasyon seçilmeli?

Yüksek hassasiyet: Tıraş ve ağda dan farklı olarak lazer teknolojisi, koyu, kaba tüyleri seçici olarak hedefler ve işlem yapılan alanın etrafında herhangi bir hasar ve tüy artışına sebep olmaz.

Yüksek hız: Lazer ışığı, her biri bir saniyeden daha kısa süren süper hızlı darbelerle yayılır. Buz lazer teknolojisindeki ilerleme ile, deneyimli bir uygulayıcı aynı anda birçok kılı tedavi edebilir; yaklaşık olarak her saniyede bir çeyrek büyüklüğünde alan tedavi eder. Bu, tedavi sürelerinin hızlı olduğu anlamına gelir. Üst dudak bir dakikadan daha kısa sürede tedavi edilebilir ve sırt veya bacaklar gibi geniş alanlar kırk beş dakika veya bir saat kadar sürer.

Son derece etkili: Geleneksel tıraş ve ağdadan çok farklı olarak buz lazer epilasyon kalıcı çözümler sunar. Ortalama üç ila yedi seanstan sonra kalıcı tüy kaybı bekleyebilirsiniz.

Batık kıllar da yaygın bir sorundur; buz lazer epilasyon muhtemelen kalıcı olan tek çözümdür. Buz lazer, istenmeyen tüylerin soğuk üfleme teknolojisi kullanılarak tedavi edilmesini içeren güvenli bir epilasyon prosedürüdür. Epilasyon için doğru adres Quartz Clinique’dir. Lazerden gelen ısı, kıl köklerine zarar verir, tipik olarak kıl köklerinde tahrip olan hedef kıllar zamanla atılacak, kıl kökü bölgesindeki cilt temizlenecektir.

Lazer epilasyon sonrası dökülen kıllar tekrar çıkar mı?

Her seans hedeflenen tüylerin tamamı dökülme göstermez, dolayısıyla süreç tamamlanana kadar bölgelerde alan alan dökülmeler yaşanır. Her seans sonrası ortalama %30 ila %50 aralığında bir dökülme beklenmelidir.

Quartz Clinique’de buz lazer epilasyon seansınıza nasıl hazırlanmalısınız?

Quartz Clinique’de buz lazer epilasyon seansınıza nasıl hazırlanmalısınız?

Lazer epilasyon tedavisine hazırlanıyorsanız, tedaviden en az altı hafta önce hedef tüyün koparılmasını, ağda yapılmasını veya tüy dökücü kremleri sonlandırmanızı rica ederiz. Neden? Çünkü lazerden önce, ağda yaptığınızda veya tüyleri kökten kopardığınızda geçici olarak çıkarılan kıl köklerini hedef alır bu defa işleminiz boşa gider. Bu yüzden işlemden bir gün evvel cildi tahriş etmeden jiletleme yapmak en doğru tercihtir.

Buz lazer epilasyon yapmayı düşünüyorsanız, prosedürü anlamanız önemlidir.

Buz lazer epilasyon ile ilgili her detayı ve buz lazer fiyatlarını öğrenmek için web sitemiz üzerinden www.quartzclinique.com veya +90 (542) 464 74 33 no’lu telefon numarasına hızla ulaşabilirsiniz.

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com/

TEL: +90 212 241 46 24

Facebook: @quartzclinique

Instagram: @quartzclinique

YouTube: Quartz Clinique

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
12
5
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın