Görüş Bildir

Bursaspor'da Çim İsyanı: 'Sinirimden Ağlıyorum'

Anasayfa > Gündem

Bursa'da hafta sonu ziyarete açık olan Timsah Arena’ya taraftarlar akın etti. Bazı taraftarlar 'yasak olmasına' rağmen çimlere ayakkabıları ile basınca hasar meydana geldi. Olanları hayretle izleyen Bursaspor'un çim uzmanı Muhittin İpek, isyan etti.

Yapım çalışmalarının başlanmasından itibaren, mimarisi ve yapı tekniği bakımından örnek projeler arasında gösterilen stadyum için çalışmaların hızla tamamlanırken, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşasına devam edilen stadyumda koltukların ardından çim serme çalışmaları da sona erdi.

DUYARSIZ TARAFTARLAR UYARILARI DİNLEMEDİ

Özlüce Tesisleri’nde yetiştirilen ve kesilerek yeni stat şantiyesine taşınan çimlerin, zemine serme işlemleri 12 günde tamamlanırken, duyarsız taraftarlar uyarıları rağmen güvenlik şeridi ile çevrilmiş çimlere bastı. Bu durum başta Bursaspor’un çim uzmanı Muhittin İpek olmak üzere taraftar gruplarının tepkisine sebep oldu.

Muhittin İpek, sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı serzenişte bulunarak 'Özenle yetiştirip Timsah Arena’ya serdiğimiz çimlerin bugün üzerine yüzlerce anlayışsız insan çevre koruma bandından geçerek sokakta giydikleri hijyenik olmayan, hastalıklara davetiye çıkaran ayakkabıları bastı. Yeni konulan ve yerine oturmayan çimleri emeğimize, takımımıza saygı göstermeden çiğneyerek büyük hasar açan bu insanları kınıyorum ve sinirimden ağlıyorum' dedi.

İHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
NightWolf

hiç ağlama birader. organizasyon eksikliği yapıldığı çok bariz. bu düşüncem oraya basan embesilleri de haklı çıkarmıyor tabii ki.

Catheginger

Bursaspor taraftarıyız diye bas bas bağırım o şehirde başka takımın sevincini kutlatmamakla, ona buna saldırmakla olmuyor bu işler işte. Önce kendi grubundak... Devamını Gör

İlker Çetinkaya

oraya taraftar alanlarda suç