İbrahim Yazıcı'nın Son Mesajı

 > -

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı vefat etti.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, 3 gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Vatan

Haberin Tamamı İçin:

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Hayatını Kaybetti

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

İbrahim Yazıcı'nın Son Mesajı

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursaspor Dergisi'nin son sayısındaki yazısında, yeşil-beyazlı renklere gönül verenlere seslendi.

İbrahim Yazıcı, yazısında, yönetimini, kadrosunu ve teknik ekibini sezon içinde yenileyen bir kulübün, sportif açıdan hala tatmin edici bir hedef peşinde koşuyor olmasının başarı olarak kabul edilmesi gerektiğini dile getirdi.

Bu değişimlerin temelinde yatan sebepler ve gerçekleşme şekillerinin birbirlerinden çok farklı olduğuna işaret eden Yazıcı, özellikle şampiyonluğun ardından futbolcu kadrosunda yapılması zorunlu değişimlerin, beraberinde sancılı bir sürecin yaşanmasına ve takımın başta oyun kimliği olmak üzere birçok özelliğinin farklılaşmasına yol açtığına değindi.

Bu sürecin, sezon sonlarında elde ettikleri derecelere bakıldığında tahminlerinden daha istikrarlı biçimde gerçekleştiğini belirten Yazıcı, şunları kaydetti:

"Yönetim içindeki küçük çaplı değişiklik ise tümüyle kendi isteğimizle ortaya koyduğumuz bir iradeydi. Son olarak teknik kadrodaki sürpriz değişimin sonuçlarını tekrar etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Ancak buradan hareketle yeni bir teknik direktörle devam ettiğimiz lig mücadelesinde üçüncülük şansını özellikle Beşiktaş karşısında kazandığımız galibiyetle daha da pekiştirmiş olmak büyük bir şans. Bu maç, Bursa'ya bir gerçeği tekrar hatırlatır nitelikteydi.

2010'daki tarihi zaferde parlak izleri bulunan Bursaspor taraftarının, takımının arkasında durduğunda ve futbolcularına, maçların bu şehir için taşıdığı önemi hissettirdiğinde, bambaşka bir Bursaspor'un ortaya çıktığı açık bir şekilde görülüyor.

Ligin son virajında asla bir iş kazasıyla karşılaşmak istemiyor ve bu pencereden bakıldığında başta taraftarımızın ve beraberinde şehir potansiyeliyle medyamızın çok önemli bir rol oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Avrupa kupalarında mücadele etmeyi bir alışkanlık haline dönüştürmeyi başarmışken, bu istikrarı muhafaza etmek, Bursa şehrinin heyecanını ve motivasyonunu artırmak adına hepimize düşen önemli bir sorumluluktur. Bursa'nın bu bilinçle hareket edeceğine yürekten inanıyorum."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüBursaBursasporoyun
Görüş Bildir