Burçlara Göre Meslek Seçimi

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Koç (21 Mart-20 Nisan): Hırslı, enerjik ve iddialı Koç'lar herkesle çatışmaya girmeye hazırdır. Askeri lider, politikacı ya da başarılı bir girişimci olabilirler.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): Şöhret olmaya en uzak burç olan Boğa'lar, çok çalışmayı sever ve alacakları karşılıktan ziyade elde edecekleri sonuca odaklanırlar. Boğa'lardan iyi aşçı, zanaatkâr, iş adamı, bankacı olur.

İkizler (22 Mayıs-22 Haziran): Olaylara farklı açılardan bakabilen İkizler burçları, araştırma, ticaret, iletişim, gazetecilik, eğitim gibi alanlarda çalışmaya uygundur. Rekabetçi yapıları sporda da başarılı olmalarını sağlar.

Yengeç (23 Haziran-23 Temmuz): Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olan ve kendilerinden bekleneni yapmaya çalışan Yengeç'ler hemşire, aşçı, bakıcı olabilirler

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos): Kendilerini yaptıkları işe adayan, sadakat duyguları güçlü olan ve insanları mutlu etmeyi seven Aslan'lar adalet eylemcisi ya da özgürlük savaşçısı olmaya çok uygundur.

Başak (24 Ağustos-23 Eylül): Başkalarının hatalarını fark ettirmeden telafi etmekte başarılıdırlar. Görev bilinci güçlü olan Başak'lar kendilerine cazip gelen her alanda başarılı olurlar.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim): Sanat, müzik, güzellik ve kalite kontrolünde başarılı olan Terazi'ler aynı zamanda cevabı bilinmeyen sorular sordukları için hem birlikte çalışması zor bir insan hem de çok faydalı bir iş arkadaşı olabilirler.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım): Başkalarının ne düşündüğünü çok iyi anlayabilen Akrep'ler aynı zamanda açık sözlü ve kararlıdır. Hipnotizmacı, terapist, şifacı, yazar, araştırmacı ve gazeteci olmaya çok uygundurlar.

Yay (23 Kasım-21 Aralık): Yıldız olmaya yatkın olmaları, doğuştan gelen bir coşkuya sahip olmalarıyla açıklanabilir. "İmkânsız" sözcüğünü sevmeyen Yay'lar hukuk, yayıncılık, etkinlik yöneticiliği, keşif gibi alanlara yönelmeye eğilimlidir.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak): Sorumluluk sahibi ve güvenilir olan Oğlak'lar, organizatör, yönetici, başkan, mali işler müdürü, hâkim olabilirler.

Kova (21 Ocak-19 Şubat): İnsan davranışlarını gözlemleme yeteneği olan Kova'lar için en uygun görülen mesleklerden biri sosyologluktur. Aynı zamanda olağanüstü motive etme yetenekleri sayesinde iyi takım lideri de olurlar.

Balık (20 Şubat-20 Mart): Çok yönlü insanlar olan ve hayallerinin peşinden gitmeyi seven Balık'lardan sıklıkla şifacı, şair, ressam, dalgıç çıkar.

Mahmure.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçGirişimcimüzik
Görüş Bildir