Bu haber taslak halindedir!

Buralar Alev Aldı! Striptiz Danslarıyla Aklımızı Başımızdan Alan Toy Boy Dizisinin Yakışıklılarına Yakından Baktık

-
Abone ol

Kısmet olur mu şunların dans ettiği bir kulübe gitmek acaba? 😍

Eve kapandığımız şu günlerde biliyorsunuz bir takım hislerimiz coşkun akan seller gibi çağlıyor. Bu durum erkeklere özel değil, tabii ki kadınlarda da var. Netflix sağolsun, bize iyilik mi yaptı kötülük mü etti belli değil. Kaslı kaslı, yakışıklı striptizcilerin yer aldığı Toy Boy dizisini, ayıptır söylemesi ağzımızın kenarları akarak seyrettik.

Diziyi bitirenler ya da merak edenler şöyle gelsin çünkü biraz yakışıklı övecez müsaadenizle. Önce Hugo ile başlayalım: Muazzam yüz hatları, karşı konulamaz aurası, adam gibi adamlığıyla karşınızda Jesus Mosquera

Saldıray Abi'nin dediği gibi "Çıkar üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor" demek istediğimiz Jesus, 1993 doğumlu. Ayrıca kendisi profesyonel bir futbolcuymuş, biz ne bilelim. Uzun zamandır bu kadar başarılı bir çalışma görmemiştik, valla bravo!

Hani sırf erkeklerden oluşan müzik grupları vardır da, kızlar aralarında bölünürler "Hayır o değil, öbürü yakışıklı" diye. Ivan da bizi işte öyle ortadan ikiye böldü. Akdeniz esintisini ensemizde hissettiren Jose De La Torre, İspanyol bir ocak söndüren.

Antonio Banderas'ın Drama okulundan mezun olan Jose de gerçek olamayacak kadar yakışıklı. O kadar yakışıklı ki insanın resmen sinirleri bozuluyor. Vay maşallah sana Ivan!

Gelelim sessiz prensimiz Jairo'ya. "Latin nedir?" diye sorsalar, Carlos Costanzia'nın fotoğrafını 'al buyur' diye göstermek yeterli olacaktır sanıyoruz ki.

Kendisi 26 yaşında. Demek ki bunların yaş ortalaması hep bu civarda, ben daha büyükler diye düşünmüştüm ama kısmet. Bu arada kendisi grupta en iyi dans eden eleman olabilir.

Vay ki ne vay! Uçana, kaçana yazmayı ihmal etmeyen, ekmeğinin peşinde bir inci tanesidir German. Merhaba Raudel Raúl Martiato...

Bir tepsi cevizli baklavayı dikey olarak bu vücutta görebilirsiniz. İnsanın dimağını zorlayan Raudel, aktör olmadan önce Salsa dansı hocasıymış. Anlamalıydık zaten...

Oscar için bir tanım yapacaksak bundan daha iyisini bulamazdık: Amatörü eğlendirir! Evet, gerçekten de öyle bir birey ama dizide gördük, meraklısı da çok. Bu 18 yaşındaki sarışının gerçek adı ise Carlos Scholz

Çocuk tabii diğerlerinin yanında biraz sönük kalıyor takdir edersiniz ki ama gerçek hayatta o kadar yetenekli ki, ilgilenmediği bir şey yok. Müzisyen, hip hop dansçısı, drama eğitimi almış bir oyuncu ve daha neler neler... Bu arada hiç İspanyol'a benzemiyor diyenleri bir görelim?

Yeşil saçlarıyla küçücük sahil kasabasında kabak gibi belli olan, namussuz ailesine zerre çekmemiş, narin bir güzelliktir Andrea.

Andrea'yı canlandıran Jaunjo Almeida ise aslında oldukça başarılı bir balet. Diziden önce de Bvlgari, Ferragamo gibi dünyaca ünlü moda markalarına modellik yaptığını biliyoruz. Kendisinin aylık 200 bin USD geliri varmış, vay anam vay!

Şeref yoksunu Medina ailesinin haysiyetsiz büyük dayısı Borjas, seninle de tanışalım. Dizi ekibindeki en kıdemli oyunculardandır Jose Manuel Seda. Aslında oldukça yakışıklı bir adam ama dizide sapık işte...

51 yaşındaki Jose'nin asıl olayı ise tiyatro. Yani adam kendini oyunculuğa adamış taa ne zamandır. Müteahhit gibi giyinmese epey karizma aslında.

Medina ailesinin ezik dayısı ve en büyük manyağı Mateo, sen de bizi az uğraştırmadın. Ona bakınca insan, evinin anahtarını güvenle verebilir gibi geliyor ama işte dizide öyle değil.

Belki gerçek hayatta Alex Gadea, gerçekten de o kadar güvenilir bir insandır bunu bilmiyoruz. Zira 37 yaşındaki Alex'in Instagram sayfasını gezince "evlenilecek adam" enerjisini çok rahat alabiliyorsunuz.

Rojas ailesinin ezik damadı Angel, nasılsın? Açıkçası negatif enerjinle içimizi kuruttun ama bir yerlerde seni de beğenen birileri kesin vardır, bundan neredeyse eminiz.

44 yaşındaki Javier Mora, İspanya'nın ünlü oyuncularından aslında. Ve bir de müzisyen ki, cayır cayır konserlere çıkıyor. Daha mazbut bi hayatı var, aile babası bir birey. Bizim olayımız belli zaten, kendisini hürmeten sayfamızda ağırladık...

Valla ne diyelim arkadaşlar... Açıkçası dizinin senaryosunu, kurgusunu falan bir tarafa bırakıp görsel şölen niyetine seyretmek lazım. Şu zor günlerde insanı daha da zor durumda bırakıyor, bu kesin ama dünyadaki nimetlere bir kere daha şükrediyorsunuz. İsteyen herkese Inferno Club'a gidip bu beylerin dansını görmek nasip olsun! 🙏

Görüş Bildir