Bunu da Gördük: Anaokulu Öğretmeni Küçük Çocuğu Arkadaşlarına Dövdürüyor...

 > 
722PAYLAŞIM

İstanbul Çekmeköy'deki bir anaokulunun, güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler gerçekten kan donduracak cinsten. Kayıtlarda, bir öğretmenin başka sınıftan getirdiği küçük çocuğu diğer çocukların dövmesine müsaade ettiği görülüyor.

Olay, çocuklardan birinin durumu ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Durumu öğrenen veli, diğer aileleri de arayıp okula giderek güvenlik kamerası görüntülerini izledi ve kayıtları Facebook hesabından paylaştı.

'Kızım, öğretmenlerinin ve başka bir öğretmenin diğer sınıftan getirttikleri 3,5 yaşındaki bir çoçuğu kendilerine dövdürdüklerinden bahsedince sabaha kadar uyuyamadım'

"Maalesef ki bu görüntüler kızımın gittiği okulda yaşandı. 22 Nisan cuma günü kızım, öğretmenlerinin ve başka bir öğretmenin, diğer sınıftan getirttikleri 3,5 yaşındaki bir çocuğu kendilerine dövdürdüklerinden bahsedince sabaha kadar uyuyamadım ve diğer velileri arayarak çocuklarına sormalarını istedim. Annelerin de böyle bir durumdan biz sorunca haberi oldu ve bütün çocuklar olayı doğruladı. Dün birkaç veliyle okula gittik, kamera görüntülerini izlemek istedik. Kameranın geriye dönük izlemesinin nasıl yapıldığını bilmediklerini söylediler. Bir bilgisayarcı getirerek görüntülere ulaştık. Gerekli yerlere şikayetlerde bulunduk, sizlerden ricam sayfanızda bu görüntüleri paylaşmanız ve ulaşabileceğimiz kadar insana ulaştırmanız."

Olayın sosyal medyada duyulmasının ardından endişeler ve eleştiriler dile getirildi

Can alıcı soru: Neden?

Bu skandalı ortaya çıkaran ana etmen iyi bir iletişim, bu yüzden çocuklarınıza vakit ayırın ve onları dinleyin...

Bu Haber ile İlgili Linkler

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir