Bunlar Onlar mı? Ünlülerin Büyüdükçe Değişim Değil Adeta Evrim Geçiren Çocukları Sizi Çok Şaşırtacak

530PAYLAŞIM

Ünlülerin değişimlerini sürekli görüyoruz. Kimisi yıllar karşısında yaş alıyor, kimisi estetik müdahalelerle yıllara meydan okuyor. Bir de onların neredeyse elimizde büyüyen çocukları var ki, şimdiki hallerini görünce epey şaşıracaksınız.

1. Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı

Nilüfer ve Ayşe Nazlı, 1999 yılında çok güzel bir aile olmuşlardı hatırlarsanız. Ayşe Nazlı şu an 19 yaşında, esmer güzeli genç bir kız. Nasıl da değişmiş değil mi?

2. Sibel Can'ın kızı Melisa

Sibel Can'ın tek kız çocuğu Melisa neredeyse elimizde büyüdü. Popüler bir annesi ve babası olduğu için çocukluğuna da tanık olduk kendisinin. Melisa şu an 25 yaşında.

3. Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer'in oğlu Nejat

Nejat Özer'i annesiyle sık sık görüyoruz. Hatırlarsanız Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer, Melekler Adası isimli dizide tanışıp evlenmişlerdi. Nejat şu an 14 yaşında.

4. Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin

Organize İşler'in ilk filminde onu yine babasıyla birlikte seyretmiştik. O zamanlar kıvırcık saçlı, diş telleri olan minik bir kızdı. Berfin Erdoğan şu aralar yeme içme sektörüne girdi. Kendisi şu an 23 yaşında.

5. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil

Yasmin'i küçükken Çarkıfelek yarışmasında, babasıyla birlikte hep görüyorduk. Büyüdü, güzeller güzeli bir kız oldu. Şu an 23 yaşında olan Yasmin, Instagram'da popüler bir fenomen oldu.

6. Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan

Masmavi boncuk gözleriyle tanıdığımız Zeynep, Instagram'da kitleleri peşinden sürükleyen bir genç kız. Şu an kendisi 21 yaşında.

7. Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin

Sinan Çetin ve Rebekka Haas çiftinin oğlu Rafael, gerçek bir Türk-Alman ortak yapımı. 28 yaşındaki Rafael modellik yapıyor ve yakışıklılığı ile dev bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Onu en son Hande Yener'in "Beni Sev" klibinde izlemiştik.

8. Levent Kırca'nın kızı Ayşe

Oya Başar ve Levent Kırca'nın kızı da oyunculuk ve modellik yapıyor. Ayşe şu an 25 yaşında.

9. Defne Joy Foster'ın oğlu Can Kılıç

Defne Joy Foster ve İlker Yasin Solmaz'ın oğlu Can Kılıç'ı küçük bir bebekken görmüştük. Annesini kaybettikten sonra babası ve kardeşleriyle yaşayan Can Kılıç, 10 yaşında.

10. Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğlu Can

Bebekliği ile bize koca bir "Maşallah" dedirten Can'ın boyu babasıyla annesini geçti neredeyse. Can şimdi 18 yaşında kocaman bir delikanlı.

11. Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya

Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç'tan olan oğlu Kaya da büyüdü. En son babasıyla pide yerken gördüğümüz Kaya şu an 10 yaşında.

12. Ceylan'ın kızı Melodi

Celyan'ın ilk eşi Erhan Bozkurt'tan olan kızı Melodi, 27 yaşında genç bir kadın. Özellikle annesiyle paylaştığı son fotoğrafını görenler, değişimine epey şaşırmıştı. Anne kız gibi değil, iki arkadaş gibi görünüyorlar neredeyse.

13. Kibariye'nin kızı Birgül

Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın kızları olan Birgül'ü de görenler neredeyse tanıyamıyor çünkü o da büyüdükçe değişen isimlerden. Birgül şu an 19 yaşında bir genç kız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leyla.sarptasarisoy

Kaya Çilingiroğlunun oğlu Hüseyin Kaya = Kan benim damar benim

spiritorbs

- En son pide yerken görüldü :D :D :D Ahahahahahaha

walter-sullivan

Oha ! Levent Kırca'nın kızı mı varmış? İlk defa gördüm... 🤔

kalemine

hamdi alkanın kızının bebekliği ayrı güzel yetişkinliği ayrı cidden güzel kız bence

queen_of_the_7_kingdoms

yalnız hala çirkin olanlar var?ayrıca bazıları küçükken sarışınmış harbiden

Görüş Bildir