Bulunduğunuz Ortamdaki Negatif Enerjileri Bir Bardak Suyla Tespit Edebileceğinizi Biliyor muydunuz?

51bPAYLAŞIM

Negatif enerji kavramına inananlardan mısınız bilmiyoruz ama bu tür enerjilerin olduğunu düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Peki bu fikre sahip olanlara göre, evde negatif enerji olup olmadığını anlamanın basit bir yolunun bir bardak sudan geçtiğini söylesek?

Bazı kesimlere göre yaşadığımız yerlere belli enerjiler göndeririz.

Özellikle evlerimiz, tam bir enerji çorbasıdır. Düşüncelerimiz, hislerimiz ve duygularımız farklı tiplerde enerjiler oluşturur ve diğer enerjileri de kendilerine çekerler. Ayrıca eve giren diğer insanlar da eve pozitif veya negatif enerjilerini getirebilirler.

Bu negatif enerjilerin ruh halimizi ve moralimizi etkilediği düşünülür.

Biriken negatif enerjiler sonucunda karamsar düşüncelere sahip olabilir, sürekli bir stres halinde olabilirsiniz. Daha kötüsü bu enerjiler evinize yerleştiğinde bir nevi her yere siner, çıkarılmadığı sürece de öyle kalır.

Bu negatif enerjiler hayatınızın her alanına etki etme gücüne sahip.

İlişkilerinizde sorunlara neden olabilir, geçimsiz biri haline dönüşmenize sebep verebilir, yanlış kararlar almanızın önünü açabilir. Neticesinde de gergin, yorgun ve kırılgan hissedebilirsiniz; hatta yaşam sevincinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu nedenle evdeki negatif enerjiyi düzenli olarak ortadan kaldırmak önemli bir önlem.

Gelelim negatif enerjiyi nasıl tespit edeceğinize.

Bu konu üzerinde çalışmaları olan Marina Bravo'ya göre yapmanız gereken basit. Şeffaf olan herhangi bir bardağı alıyor  ve bardağın 3'te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekliyorsunuz. Sonra kalan boşluğun yarısına önce su, diğer yarısına ise beyaz sirke ekliyorsunuz.

Karışım hazır olduktan sonra tek yapmanız gereken negatif enerji olduğunu düşündüğünüz odaya bardağı koymak.

Burada dikkat edilmesi gereken şey bardağı gizli bir noktaya koymak ve bir gün boyunca bekletmek, bardağın bu süre boyunca hiç oynatılmaması gerek. 24 saat sonunda bardağı kontrol ediyorsunuz, eğer tıpkı bıraktığınız gibiyse odada negatif enerji yok demektir.

Bunun dışında eğer bardakta baloncuk veya başka bir oluşum görüyorsanız, odada negatif enerji var demektir.

Bu durumda yapmanız gerekense, bardağı bıraktığınız gibi bulana dek her gün aynı süreci yeni karışımla uygulamak. Karışım, negatif enerjiyi kendisine çekerek bir miktar temizleyecektir. Bardaktaki eski karışımı da evin dışına dökmeniz daha faydalı olacaktır.

Özetle negatif enerjiye inanıyorsanız, bu tür enerjilerin var olduğunu düşünenlerin uyguladığı ve sonuç aldıklarını iddia ettikleri bu yöntemi uygulamanız yararınıza olabilir.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hatice-bagci

ben daha önce yapmıştım .Aşırı derecede kristallendi buz lambası haline döndü. Bardağın etrafı aşağıya kadar kristal şeklindeydi. Tekrar deniyorum bakalım neler olcak bu sefer.

armagan-gunduz

ya gerizekalılar ya. ortaokul seviyesinde fizik bilen herkes o suyun neden hava kabarcığı yaptığını bilir. bir de ''bardağı gizli bir yere koyun'' demişler neyden gizliyorsunuz bardağı ''negatif enerjiden'' mi?

tv-kumandasi

Şampanya neden köpürüyor ise yapmış olduğunuz karışımda o yüzden köpürecektir. :)

furkan-aydin52

E kötü enerji evin her yerinde. Nereye koycam ben bu bardağı?

yasiyahyabeyaz

hayır benim de anlamadığım ben dahil ne işimiz var bizim burada? niye geldik ki buraya?

Görüş Bildir