Bülent Ersoy'un Bir Zamanlar Taş Gibi Bir Vücudu Olduğunu Kanıtlayan Aşırı Çekici Halleri

21PAYLAŞIM

O şortlu halleri şu an bile yeri göğü inletir, öyle taş!

Bülent Ersoy'u güçlü sesiyle olduğu kadar heybetli duruşuyla da biliriz. Seçtiği kostümler ve günlük kıyafetleri bile o duruşunu neredeyse ikiye katlıyor.

Diva bir o kadar yemeye içmeye olan düşkünlüğü ile de bilinir, zaten bunu hiç saklamaz. Şu kalkan balığı olayı az gündem olmadı.

Kahvaltısını bile etsiz yapmadığını ve et ürünlerine aşırı derecede düşkün olduğunu biz değil, kendisi söylüyor. E para da var tabii...

Fakat Diva her zaman şu anki gibi değildi. Yılların getirdiği yaş ve yeme içme merakı elbette bu değişikliğin en temel sebeplerinden. Kime ne dediğinizi duyar gibiyim, evet doğru ama eski haline de bi saygı duruşunda bulunmak lazım.

Zamanında kendisine yakın çevresinin ve gazino dünyasının "Japon" dediğini söylemişti, yalan değil benziyormuş.

Özellikle oynadığı filmlerde bir dönem mayo giymekten hiç çekinmiyordu, bilen bilir. Öyle taş!

Şu an Bülent Ersoy ünlü değil de Influencer olsaydı eğer, Instagram'da epey popüler olmuştu.

www.temizmagazin.com

Filmindeki şu jartiyerli, ekstra seksi hali de unutulmasın...

Özellikle 80'li yıllardaki "casual" diye tabir ettiğimiz kot şortlu, sportif haline de pek alışkın değiliz biliyorsunuz. Valla bu tarzı iyiymiş, keşke hep böyle kalsaydı.

Bu fotoğrafı gördükçe abartı takıları, dev gösterişli kostümleri giyen kadın gerçekten bu mu? demeden de edemiyor insan. Sezar'ın hakkı Sezar'a arkadaşlar. Kadın gerçekten bi dönem esmiş geçmiş. Keşke hiç kürk işine bulaşıp bizi sinir etmeseydi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dinidar

O zamanlar taşmış, şimdi dağ.

pofudukpofyumak

O değil de, istediği bedene kavuştuğu için ne kadar mutlu olduğu aşikar.. İnsanları yargılamamak lazım, kendi tercihi, vereceği kendi hesabı.. Bazı huylarına ne kadar kızsak ta (kürk olayı gibi), İyi ki varsın Diva. Düşünsenize, eski gerçek sanatçılardan kimler kaldı ki? Bİr elin parmağını geçmez artık..

bilim-bilimi

Son fotoğrafta kürk var amk?

kaan-ergen

neticede biyolojik olarak erkek olduğu gerçeği değişmiyor. ağzı sulanan erkekler var bilin :D

mustafa-ozan-arslan

Bu canavar hayvan düşmanını da içerik diye kullanıyosun ya onedio... Gözümde değerin düştü. Bu editör bozuntusu hiç mi gündemi takip etmiyor?

Görüş Bildir