Bugün Mutlaka İzlemeniz Gereken Videolar - 21 Kasım

 > -

Bugün Mutlaka İzlemeniz Gereken Videolar - 21 Kasım

Daha fazlası için Videolar butonunu kullanmakta ve her videonun üzerine gelince solunda açılan paylaş kısmına dokunmakta fayda var...

Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar

Bu Rus kardeşimiz, kafeste ve benim halen uyuşturucu ilaç etkisinde olduğunu düşündüğüm leoparı seviyor aslına masaj yapıyor gibi. Leopar pençesiyle, kendisini seven eli yönlendiriyor. Arkadaş bir ara hayvanı öpüyor.

Dansçı Kızları Altına Ettiren Uçak

Uçak ve detayları konusunda ileri derecede bilgimiz olmasa da gayet yutabileceğimiz bir video. Bir uçağı son yaklaşma denilen iniş aşamasında böyle döndürmek tamamen imkansızdır. İzleyip kararı siz verin.

Hareket Yaparken Altına Pisleyen Çocuk

Bu videodan çıkaracağımız sonuç, miden rahatsız ise ne olursa olsun karnını sıkıştıracak hareket yapma, gaz çıkarma!

300 Km Hızla Giderken Direksiyon Kırmak

Çelik kafes diye tabir ettiği parçayı test etmek için araca binen Brian Gillespie, 300 km hızla giden aracın direksiyonunu kırınca defalarca takla attı.

Binalarda Gezinen Uzaylı - Rusya

Tam olarak amacının ne olduğunu bilmediğimiz uzaylı abimiz onlarca ışık yılı uzaktan son teknoloji ile gelip şurada durayım, binada bir tur atayım demiş. Olayın geçtiği yer tabi ki Rusya.

Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü

Futbolda top tekniği çok önemli malumunuz zira top kontrolü de öyle. Hava toplarında, yan toplarda, alınan paslarda topun kontrolü hayati öneme sahip gol kaydetmek adına. Bu izleyeceğimiz top kontrolü de gelmiş geçmiş en iyi top kontrolü olmaya aday. Kendinden çok emin kaleye giden topu gerçekten ustalıkla durdurmuş oyuncu, kendi takımının golü anca bu kadar ustaca engellenebilirdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melis

çok iyi :D http://oned.io/h/207095?media=528e681fa0c4d96d0e000031

sozunbittigiyer

dansçı kızlar da fena sayılmaz ;)

Başlıklar

RusyaUyuşturucu
Görüş Bildir