Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Anasayfa > Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzeyi ile güney bölgelerin iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, bu sabah saatlerinde Samsun, Amasya ve Çorum çevreleri ile bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Kastamonu, Rize ve Hopa çevreleri ve Sinop'un iç kesimleri, Trabzon'un doğu, Çankırı ve Çorum'un kuzey kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde mevsim normallerinin 1 ila 3 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Güneydoğu Anadolu'da yer yer kuvvetlice (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. 

BALIKESİR Az bulutlu 35

BURSA Az bulutlu 35

ÇANAKKALE Az bulutlu ve açık 33

İSTANBUL Az bulutlu 31

EGE 

Az bulutlu ve açık, bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Muğla çevrelerinin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR Az bulutlu ve açık 31

DENİZLİ Az bulutlu ve açık 36

İZMİR Az bulutlu ve açık 35

KÜTAHYA Az bulutlu ve açık 31

AKDENİZ 

Az bulutlu ve açık, bugün (perşembe) bölgenin doğusu ile zamanla Antalya'nın iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bugün öğle saatlerinden sonra Doğu Akdeniz'in doğusunda güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

ADANA Parçalı, zamanla çok bulutlu 32

ANTALYA Az bulutlu ve açık, zamanla iç ve batı kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu 30

BURDUR Parçalı ve az bulutlu 33

OSMANİYE Parçalı, zamanla çok bulutlu 31

İÇ ANADOLU 

Parçalı ve az bulutlu, kuzeydoğusunun yer yer çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Çankırı'nın kuzeyinin kısa süreli ve yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Parçalı ve az bulutlu 31

ESKİŞEHİR Parçalı ve az bulutlu 32

NİĞDE Parçalı ve az bulutlu 29

SİVAS Parçalı yer yer çok bulutlu 28

BATI KARADENİZ 

Parçalı, zamanla iç kesimleri yer yer çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Kastamonu çevreleri ile Sinop'un iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı ve az bulutlu 31

KARABÜK Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 35

SİNOP Parçalı , zamanla iç kesimleri çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra iç kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı 28

ZONGULDAK Az bulutlu 27

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Parçalı yer yer çok bulutlu, bugün (Perşembe) sabah saatlerinde Samsun, Amasya ve Çorum çevreleri ile öğle saatlerinden sonra Rize, Hopa çevreleri ve Trabzon'un doğu, Çorum'un kuzey kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ARTVİN Parçalı ve çok bulutlu 28

SAMSUN Parçalı yer yer çok bulutlu, bu sabah ilk saatlerde doğusu sağanak yağışlı 28

TOKAT Parçalı yer yer çok bulutlu 26

TRABZON Parçalı ve çok bulutlu 25

DOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bugün (Perşembe) güneydoğu kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

AĞRI Parçalı bulutlu 33

BİTLİS Az bulutlu ve açık 31

ERZURUM Parçalı bulutlu 32

MALATYA Az bulutlu ve açık 36

GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bugün (Perşembe) güney ve güneybatı yönlerden yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. Bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra bölge genelinde toz taşınımı bekleniyor.

ADIYAMAN Parçalı ve bulutlu 37

DİYARBAKIR Az bulutlu ve açık 39

GAZİANTEP Az bulutlu ve açık 33

ŞANLIURFA Az bulutlu ve açık 38

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinde Doğu Karadeniz'in doğusu sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan doğusu kuzeybatıdan, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan, öğle saatlerinde batısı, akşam saatlerinde doğusu güneydoğudan, akşam saatlerinde batısı güneybatıdan 2 ila 4 (10-20km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan, öğle saatlerinde kuzeyi güneybatıdan, güneyi kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan, sabah saatlerinde kuzeyi kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s), sabah geneli 5 (40km/s), Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, sabah ilk saatlerde Doğu Akdeniz parçalı bulutlu, doğusu kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40km/s), akşam saatlerinde Orta Akdeniz 6 (50 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, akşam saatlerinde Orta Akdeniz yer yer 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan, zaman zaman kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s), öğle saatlerinden sonra 5 (40 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75m Görüş: İyi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?