Görüş Bildir

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Anasayfa > Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre; sabah ve öğle saatlerinde Rize ve Artvin'in kıyı ilçeleri, öğle saatlerinden itibaren İzmir, Aydın, Çanakkale, Balıkesir'in Edremit, Gömeç, Burhaniye, Havran ve Ayvalık ilçeleri ile gece saatlerinden itibaren Muğla, Balıkesir ve Manisa çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişikliğin olmaycağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Rüzgarın; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara'nın güneybatısında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

BUZLANMA, DON VE SİS UYARISI: İç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA 

 • MARMARA 

Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Çanakkale ile Balıkesir'in batı ilçelerinin (Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Havran, Gömeç), gece saatlerinden itibaren Balıkesir il genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BALIKESIR Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren batı ilçeleri (Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Havran, Gömeç), gece saatlerinden sonra il geneli yağmur ve sağanakyağışlı 9

BURSA Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sis ve puslu 10

EDİRNE Parçalı ve çok bulutlu 6

İSTANBUL Parçalı ve çok bulutlu 10

 • EGE

Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde İzmir, öğle saatlerinden itibaren İzmir, Aydın ile gece saatlerinde Manisa ve Muğla çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. 

AFYONKARAHİSAR Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sis ve puslu 6

İZMİR Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak yağışlı 13 

MANİSA Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak yağışlı 11

MUĞLA Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak yağışlı 10

 • AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ADANA Az bulutlu 17 

ANTALYA Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu 17

K.MARAŞ Parçalı ve az bulutlu 11

MERSİN Az bulutlu 18

 • İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer yoğun olmak üzere sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ANKARA Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun sis ve puslu 10

ESKİŞEHİR Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun sis ve puslu 7

KONYA Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun sis ve puslu 8

NİĞDE Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun sis ve puslu 6

 • BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. 

BOLU Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sis ve puslu 10

KARABÜK Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sis ve puslu 

SİNOP Parçalı ve çok bulutlu 9

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu 

 • ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Rize ile Artvin'in kıyı ilçelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

ARTVİN Parçalı ve çok bulutlu, kıyı kesimleri hafif yağmurlu 4

GÜMÜŞHANE Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde sis ve puslu 3

SAMSUN Parçalı ve çok bulutlu 10 

TRABZON Parçalı ve çok bulutlu 10

 • DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ERZURUM Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesi bekleniyor.0

MALATYA Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesi bekleniyor.

ŞIRNAK Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesi bekleniyor. 9

VAN Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesi bekleniyor.

 • GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeydoğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer yoğun olmak üzere sis hadisesi bekleniyor.

DİYARBAKIR Parçalı çok bulutlu ve yer yer yoğun olmak üzere sisli 5

GAZIANTEP Parçalı bulutlu 11

MARDİN Parçalı çok bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sisli 

SİİRT Parçalı çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sisli 6

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

 • KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu , Doğu Karadeniz'de güney ve güneydoğu,ilk saatlerde güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi.

 • MARMARA Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, Görüş: İyi.

 • EGE Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu,güneyi sağanak yağışlı Rüzgar: Kuzey Ege' de kuzey ve kuzeydoğudan 4 ila 6; Güney Ege'de güney ve güneydoğudan 2 ila 4,gece 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, kuzeyinde 2,5m, Görüş: İyi.Yağış anında orta.

 • AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu ve Batı Akdeniz'in batısı sağanak yağışlı, Rüzgar: Güney ve güneydoğu, doğusu doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga:1,0 ila 1,5 Görüş: İyi, yağış anında orta.

 • VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu Rüzgar: kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m, Görüş: İyi.

Kaynak: http://www.mgm.gov.tr/tahmin/gunluk-t...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?