Bugün Hava Nasıl Olacak?

-

Hafta ortasına kadar hava sıcaklıkları artmaya devam edecek. Yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinde yağış beklenmiyor. Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Hatay ve Batman çevrelerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde kuzey, Karadeniz kıyılarında doğu ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinde Kıyı Ege'de yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

Bölgelerimizde hava

MARMARA

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis bekleniyor. 

BURSA Parçalı bulutlu 25

EDİRNE Parçalı bulutlu 19

İSTANBUL Parçalı bulutlu 17

KIRKLARELİ Parçalı bulutlu 19

EGE 

Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kıyı Ege'de öğle saatlerinden itibaren kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

A.KARAHİSAR Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra parçalı bulutlu 22

İZMİR Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra parçalı bulutlu 23

MANİSA Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra parçalı bulutlu 22

MUĞLA Az bulutlu ve açık 20

AKDENİZ 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Hatay çevrelerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

ADANA Az bulutlu ve açık 26

ANTALYA Az bulutlu ve açık 22

HATAY Az bulutlu ve açık 25

ISPARTA Az bulutlu ve açık 19

İÇ ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeybatı kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

ANKARA Az bulutlu ve açık 21

ÇANKIRI Az bulutlu ve açık 17

KONYA Az bulutlu ve açık 21

SİVAS Az bulutlu ve açık 17

BATI KARADENİZ 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

BOLU Parçalı ve az bulutlu 19

DÜZCE Parçalı ve az bulutlu 21

SİNOP Parçalı ve az bulutlu 18

ZONGULDAK Parçalı ve az bulutlu 18

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

AMASYA Parçalı bulutlu 21

ORDU Parçalı bulutlu 19

SAMSUN Parçalı bulutlu 18

TRABZON Parçalı bulutlu 16

DOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey ve doğu kesimlerinde yer yer sis ve pus bekleniyor.

ELAZIĞ Az bulutlu ve açık 18

ERZURUM Az bulutlu ve açık 8

KARS Az bulutlu ve açık 7

VAN Az bulutlu ve açık 9

GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Batman çevrelerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

BATMAN Az bulutlu ve açık 20

DIYARBAKIR Az bulutlu ve açık 20

GAZIANTEP Az bulutlu ve açık 21

SIIRT Az bulutlu ve açık 19

DENİZLERDE HAVA

Ege'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde batısı yer yer puslu, Rüzgar: Doğu ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), Batı Karadeniz'in batısında 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Orta ve Doğu Karadeniz'de 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer sisli, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğu, gece saatlerinden sonra kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneydoğudan 5 ila 7 (40-60 km/s), ilk saatlerde Kuzey Ege'nin kuzeyinde 3 ila 5 (20-40 km/s) kuvvetinde, Dalga: 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), ilk saatlerde kıyılarında 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,50m, Görüş: İyi.

Türkiye Genelinde Önümüzdeki 4 Gün Hava

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraAntalyaBursaErzurumHatayİstanbulMuğlaSamsunVan
Görüş Bildir