Görüş Bildir

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Anasayfa > Gündem

Ülke genelinde mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığı, bugün kuzeybatı kesimlerde 3 ila 6 derece azalacak ancak cuma ve hafta sonunda artmaya devam edecek. 

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Kıyı Ege, İç Anadolu'nun kuzeyi, Karadeniz ile Manisa, Kütahya, Erzincan, Erzurum, Ardahan, Tunceli, Bingöl, Muş ve Diyarbakır çevrelerinin yağmur ve yer yer sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Bartın ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yer yer pus ve sis görüleceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzeybatı kesimlerde 3 ila 6 derece azalarak mevsim normalleri civarında, diğer bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ: Yağışların; sabah saatlerinde Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Bartın ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar v.b) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Bölgelerimizde Hava

Bölgelerimizde Hava

MARMARA

Parçalı çok bulutlu, sabah saatlerinde güney ve doğusunun yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

BURSA Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı 14

EDİRNE Parçalı ve çok bulutlu 14

İSTANBUL  Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı 12

KIRKLARELİ Parçalı ve çok bulutlu 13

EGE

Parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege ile Manisa ve Kütahya çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR Parçalı ve çok bulutlu 15

İZMİR Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak yağışlı 19

MANİSA Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yağmurlu 18

MUĞLA Parçalı ve çok bulutlu 16

AKDENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Parçalı ve çok bulutlu 21

ANTALYA Parçalı ve çok bulutlu 18

HATAY Parçalı ve çok bulutlu 21

ISPARTA Parçalı ve çok bulutlu 14

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin kuzeyinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 13

ÇANKIRI Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 12

KONYA Parçalı ve çok bulutlu 16

SİVAS Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 8

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 11

DÜZCE Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; sabah saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor. 12

SİNOP Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 12

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; sabah saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor. 11

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 17

ORDU Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 13

SAMSUN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 14

TRABZON Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 13

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, Erzincan, Erzurum, Ardahan, Tunceli, Bingöl ve Muş çevrelerinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

ELAZIĞ Parçalı ve çok bulutlu 14

ERZURUM   Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmurlu 5

KARS Parçalı ve çok bulutlu 4

VAN Parçalı ve çok bulutlu 7

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

BATMAN Parçalı ve çok bulutlu 16

DİYARBAKIR Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmur ve sağanak yağışlı 15

GAZİANTEP Parçalı bulutlu 16

SİİRT  Parçalı ve çok bulutlu 14

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava DurumuParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, Rüzgar: Batı Karadeniz batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/s), batısı kuzeydoğudan, akşam saatlerinde batısı güneydoğudan 2 ila 4 (10-30km/s), Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 (20-40 km/s), batısı 5 (40 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Orta Karadeniz'de 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde doğusu yağmurlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s), sabah saatlerinde 5 (40 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

EGE Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Kuzey Ege'de doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), güneyi öğle saatlerinde kuzeydoğudan, sabah saatlerinde güneyi ile akşam saatlerinde geneli güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s), Güney Ege'de güney ve güneydoğudan, öğle saatlerinde kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), güneyi güneydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Güney Ege'nin güneyi 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz’de doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s), sabah saatlerinde geneli ile öğle saatlerinden itibaren batısı doğu ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), Doğu Akdeniz’de doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, sabah saatlerinde geneli ile öğle saatlerinden itibaren Batı Akdeniz'in batısı 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s), öğle saatlerinde 5 (40 km/s) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,50m, öğle saatlerinde 0,75m, Görüş: İyi.

Türkiye Genelinde Önümüzdeki 4 Gün Hava

Türkiye Genelinde Önümüzdeki 4 Gün Hava
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?