Görüş Bildir

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Anasayfa > Gündem

Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığı, perşembe günü kuzeybatı kesimlerde 3 ila 6 derece azalacak. Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı, kuzey ve doğu kesimlerinin çok bulutlu, Doğu Anadolu'nun güney ve doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Artvin, Tunceli, Şanlıurfa ve Adıyaman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. 

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey ve iç kesimlerde 4 ila 6 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yarın (Çarşamba) sabah saatlerinde Kuzey Ege Kıyıları ve Marmara'da kuvvetli (40-60 km/s) olarak esmesi bekleniyor.

Bölgelerimizde Hava

Bölgelerimizde Hava

MARMARA

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin güney ve doğusunda yer yer pus bekleniyor. Rüzgarın; yarın (Çarşamba) güney ve güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

BALIKESİR Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu 21

BURSA Parçalı bulutlu 22

EDİRNE Parçalı bulutlu 21

İSTANBUL Parçalı bulutlu 15

EGE

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus bekleniyor. Rüzgarın; yarın (Çarşamba) Kuzey Ege Kıyılarında güney yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/s) esmesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu 15

İZMİR Parçalı ve az bulutlu 21

KÜTAHYA Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu 17

MUĞLA Parçalı ve az bulutlu 18

AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Göller Yöresinde yer yer pus bekleniyor.

ADANA Parçalı bulutlu 22

ANTALYA Parçalı ve az bulutlu 20

ISPARTA Parçalı ve az bulutlu 16

MERSİN Parçalı ve az bulutlu 20

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeybatı kesimlerinde yer yer pus bekleniyor.

ANKARA Parçalı ve az bulutlu 14

KAYSERİ Parçalı ve az bulutlu 9

KONYA Parçalı ve az bulutlu 13

SİVAS Parçalı ve az bulutlu 4

BATI KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BARTIN Parçalı ve az bulutlu 20

BOLU Parçalı ve az bulutlu 15

SİNOP Parçalı ve az bulutlu 13

ZONGULDAK Parçalı ve az bulutlu 15

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı, doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren Artvin çevrelerinin yağmur ve karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

BAYBURT  Parçalı ve çok bulutlu 7

ORDU Parçalı ve az bulutlu 13

SAMSUN Parçalı ve az bulutlu 15

TRABZON Parçalı ve çok bulutlu 10

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin güney ve doğusu ile Tunceli çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur, bölgenin kuzeydoğu kesimleri ile Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

ELAZIĞ Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 9

ERZURUM Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 6

KARS Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 4

VAN Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmurlu 9

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu ile Şanlıurfa ve Adıyaman çevrelerinin aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATMAN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 12

DİYARBAKIR Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 11

GAZİANTEP Parçalı ve çok bulutlu 16

KİLİS Parçalı ve çok bulutlu 18

DENİZLERDE HAVA

Marmara ve Kuzey Ege'de gece saatlerinden sonra fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/s), akşam saatlerinden sonra 4 ila 6 (30-50km/s), Doğu Karadeniz'de doğu ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s) kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak yağışlı, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4, gece saatlerinden sonra 5 ila 7 (40-60 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, gece saatlerinden sonra 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneybatı, güneyinde güney ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), gece saatlerinden sonra 5 ila 7 (40-60 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, gece saatlerinden sonra 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s), doğusunda 3 ila 5 (20-40km/s) kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, aralıklı yağmurlu, Rüzgâr: Kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40km/s), akşam saatlerinden sonra güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,50m, Görüş: İyi.

Türkiye Genelinde Önümüzdeki 4 Gün Hava

Türkiye Genelinde Önümüzdeki 4 Gün Hava
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?