Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > 
3PAYLAŞIM

Yapılan son değerlendirmelere göre ükemizin kuzeybatı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. 

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor, ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, yurdun güneydoğu kesimlerinde kuzey ve doğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege Kıyılarında yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; güney ve güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. 

BURSA Parçalı bulutlu 23

İSTANBUL Parçalı bulutlu 19

KIRKLARELİ Parçalı bulutlu 21

TEKİRDAĞ Parçalı bulutlu 21

EGE 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Kuzey Ege Kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR Parçalı ve az bulutlu 16

İZMİR Az bulutlu ve açık 21

KÜTAHYA Parçalı ve az bulutlu 17

MANİSA Az bulutlu ve açık 22

AKDENİZ 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Az bulutlu ve açık 25

ANTALYA Az bulutlu ve açık 24

HATAY Az bulutlu ve açık 22

MERSİN Az bulutlu ve açık 24

İÇ ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ANKARA Az bulutlu ve açık 18

ÇANKIRI Az bulutlu ve açık 17

KAYSERİ Az bulutlu ve açık 17

SİVAS Az bulutlu ve açık 17

BATI KARADENİZ 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı bulutlu 20

DÜZCE Parçalı bulutlu 22

KARABÜK Parçalı bulutlu 22

ZONGULDAK Parçalı bulutlu 20

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

AMASYA Az bulutlu ve açık 20

SAMSUN Az bulutlu ve açık 25

TOKAT Az bulutlu ve açık 18

TRABZON Az bulutlu ve açık 21

DOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ERZURUM Az bulutlu ve açık 12

KARS Az bulutlu ve açık 12

MALATYA Az bulutlu ve açık 15

MUŞ Az bulutlu ve açık 13

GÜNEYDOĞU ANADOLU

 Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

DİYARBAKIR Az bulutlu ve açık 19

GAZİANTEP Az bulutlu ve açık 19

SİİRT Az bulutlu ve açık 17

ŞANLIURFA Az bulutlu ve açık 22

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de güney ve güneybatıdan, doğusu sabah güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s) batısı sabah 3 ila 5 (20-40 km/s) Doğu Karadeniz'de doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 (10 ila 30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu ve sisli, Rüzgar: Güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi, siste zayıf.

EGE Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Rüzgar: Kuzey Ege'de güney ve güneybatıdan 4 ila 6 (30-50 km/s), güneyi güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), Güney Ege'de güney ve güneydoğudan 2 ila 4 (10 ila 30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m kuzeyi 1,5 ila 2,5m Görüş: İyi, yağış anında orta.

AKDENİZ Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan, batısı kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Az bulutlu, sisli, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10 ila 30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,5m Görüş: İyi, siste zayıf.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir