Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

-
Abone ol

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve batı, iç ve doğu bölgelerde güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında, öğleden sonra Marmara Denizi'nde yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

UYARILAR

HEYELAN RİSKİ; Doğu Karadeniz kıyıları başta olmak üzere bölge genelinde heyelan tehlikesi bulunmaktadır, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; yarın (Pazartesi) öğleden sonra Marmara Denizi'nde kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak esmnesi bekleniyor.

BURSA Parçalı bulutlu 26

İSTANBUL  Parçalı bulutlu 24

KIRKLARELİ Parçalı bulutlu 27

SAKARYA  Parçalı bulutlu 25

EGE

Az bulutlu, bölgenin iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHISAR Parçalı ve az bulutlu 22

İZMİR Az bulutlu 28

MANİSA Parçalı ve az bulutlu 28

UŞAK Parçalı ve az bulutlu 22

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Parçalı ve az bulutlu 31

ANTALYA Parçalı ve az bulutlu 27

HATAY Parçalı ve az bulutlu 30

KAHRAMANMARAŞ Parçalı ve az bulutlu 30

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, kuzeydoğusunun yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Çankırı çevrelerinin yerel sağanak ve gökgürülrülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Parçalı bulutlu 21

ÇANKIRI Parçalı yer yer çok bulutlu, , öğle saatlerinde yerel sağanak ve gökgürülrülü sağanak yağışlı 20

ESKİŞEHİR Parçalı bulutlu 22

SİVAS Parçalı yer yer çok bulutlu 22

BATI KARADENİZ

Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra bölgenin iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 21

DÜZCE Parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24

SİNOP Parçalı ve çok bulutlu 20

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu 21

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyılarının hafif sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz'de heyelan tehlikesi bulunmaktadır.

AMASYA Parçalı yer yer çok bulutlu 26

ORDU Parçalı yer yer çok bulutlu 20

SAMSUN Parçalı ve çok bulutlu 21

TRABZON Parçalı yer yer çok bulutlu, hafif sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 18

DOĞU ANADOLU

Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM  Parçalı yer yer çok bulutlu 22

HAKKARİ Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24

KARS Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 22

MALATYA Parçalı yer yer çok bulutlu 28

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATMAN Parçalı ve az bulutlu 34

DİYARBAKIR Parçalı ve az bulutlu 32

GAZİANTEP Parçalı ve az bulutlu 29

SİİRT  Parçalı ve az bulutlu 31

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu sağanak yağışlı, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgâr: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5, (20-40 km/s),Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga:1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgâr: Batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30km/s), doğusunda 3 ila 5 (20-40km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgâr: Doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,5m Görüş: İyi.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir