Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > 
8PAYLAŞIM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. İç ve batı kesimlerin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimler ile Edirne çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey, iç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece artarak, ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli yönlerden, zamanla Güneydoğu Anadolu'da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Ege kıyıları, Batı Akdeniz kıyıları ile Çanakkale çevrelerinde yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın; Ege kıyıları, Batı Akdeniz kıyıları ile Çanakkale çevrelerinde güneyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Çanakkale çevrelerinde güneyli yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor. Bu sabah saatlerinde Edirne çevrelerinde yer yer yoğun olmak üzere sis olayı bekleniyor.

BURSA Parçalı ve yer yer çok bulutlu 17

EDİRNE Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu sabah saatlerinde yer yer yoğun sisli 14

İSTANBUL Parçalı ve yer yer çok bulutlu 15

KIRKLARELİ Parçalı ve yer yer çok bulutlu 15

EGE

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bölgenin kıyı kesimlerinde güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR Parçalı ve az bulutlu 13

İZMİR Parçalı ve az bulutlu 18

MANİSA Parçalı ve az bulutlu 19

MUĞLA Parçalı ve az bulutlu 13

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Parçalı az bulutlu 19

ANTALYA Parçalı ve az bulutlu 18

HATAY Parçalı ve az bulutlu 17

MERSİN Parçalı ve az bulutlu 19

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde kuzeydoğu kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

ANKARA Parçalı bulutlu 12

ÇANKIRI Parçalı ve az bulutlu 12

ESKİŞEHİR Parçalı ve az bulutlu 13

KONYA Parçalı ve az bulutlu 13

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı bulutlu 12

DÜZCE Parçalı bulutlu 15

KARABÜK Parçalı bulutlu 16

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu 16

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA Parçalı ve az bulutlu 14

SAMSUN Parçalı ve az bulutlu 17

TOKAT Parçalı ve az bulutlu 13

TRABZON Parçalı ve az bulutlu 15

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis olayı bekleniyor.

ERZİNCAN Parçalı az bulutlu 6

ERZURUM  Parçalı ve az bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli 2

KARS Parçalı az bulutlu 1

MALATYA Az bulutlu 8

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah saatlerinde doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis olayı bekleniyor.

DİYARBAKIR Az bulutlu ve açık 13

GAZİANTEP Az bulutlu ve açık 13

ŞANLIURFA Az bulutlu ve açık 15

SİİRT  Az bulutlu ve açık, bu sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 11

DENİZLERDE HAVA

Güney Ege'de fırtına, Kuzey Ege'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de güney ve güneybatı, öğle güneydoğudan 2 ila 4 (10-30km/saat), Doğu Karadeniz'de doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/saat) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sağanak yağışlı, Rüzgar: Güney ve güneydoğudan 2 ila 4 (10-30km/s), kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu Rüzgar: Kuzey Ege'de güney ve güneydoğudan 4 ila 6 (30-50km/saat ), öğle saatlerinden sonra açıkları 5 ila 7(40-60km/s ), Güney Ege'de güney ve güneydoğudan 5 ila 7(40-60km/s ) , açıkları ile gece güney Ege genelinde 6 ila 8 (50- 75 km/s) kuvvetinde, Dalga: 2,0 ila 3,0m, açıkları 4,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz'de doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 (10-30km/s), Doğu Akdeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30km/s), gece 3 ila 5 (20-40km/s), kuvvetinde Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava:Paraçlı ve az bulutlu; Rüzgar: kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/saat) kuvvetinde; Dalga Yüksekliği: 0,25 ila 0,5m; Görüş Mesafesi: İyi, yağış anında orta.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir