Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > 
8PAYLAŞIM

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Kuzey ve İç Ege, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi, Doğu Anadolu'nun batısı ile Isparta, Konya'nın kuzeyi, Nevşehir, Aksaray, Kayseri, Niğde, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Van, Muş, Bitlis ve Diyarbakır'ın kuzeyinde görülecek olan yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, sabah ve gece saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile gece Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların; sabah saatlerinde Batı Karadeniz kıyı kesimi, Edirne'nin güneyi, Çanakkale'nin kuzeyi, Kocaeli ve Sakarya kıyıları, öğle saatlerinde Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir'in kuzeyi, gece saatlerinde Rize ve Artvin kıyılarında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis hasisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI :

Yurdun kuzeybatı kesimlerinde 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR :

Genellikle güneyli, Marmara'da kuzey ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA MARMARA
Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Edirne'nin güneyi, Çanakkale'nin kuzeyi, Kocaeli ve Sakarya kıyıları, öğle saatlerinde Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir'in kuzeyiinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)
BALIKESİR Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde kuzeyinde yerel kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. 12
BURSA Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde yerel kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. 14
İSTANBUL Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 12
SAKARYA Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde kıyıları, öğle saatlerinde il genelinde yerel kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. 11
EGE Parçalı ve çok bulutlu, kuzey ve iç kesimlerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
A.KARAHİSAR Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 9
AYDIN Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde iç kesimleri aralıklı yağmurlu 18
İZMİR Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı sağanak yağışlı 16
USAK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 10
AKDENİZ Parçalı, batı kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Göller Yöresi yer yer pus ve sisli, öğle saatlerinde Isparta, gece saatlerinde Hatay çevrelerinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.
ADANA Parçalı bulutlu 18
ANTALYA Parçalı bulutlu 20
BURDUR Parçalı ve çok bulutlu 13
MERSİN Parçalı bulutlu 18
İÇ ANADOLU Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Çankırı, Eskişehir'in batısı, Ankara'nın kuzeyi ile öğle saatlerinden itibaren bölgenin kuzey ve doğusunun yağmur, sabah ve gece saatlerinde kuzeydoğusunun yükseklerinin karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde güney ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
ANKARA Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kuzey kesimleri, öğleden sonra il geneli aralıklı yağmurlu, sabah ve gece saatlerinde yüksekleri yer yer karlakarışık yağmurlu 9
ESKİŞEHİR Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde batısı, öğleden sonra il geneli aralıklı yağmurlu 10
KONYA Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra kuzey kesimleri aralıklı yağmurlu 6
YOZGAT Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kuzey kesimleri, öğleden sonra il geneli aralıklı yağmurlu, sabah ve gece saatlerinde yüksekleri yer yer karlakarışık yağmurlu 6
BATI KARADENİZ Çok bulutlu, bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı, sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinin karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde kıyı kesiminde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
BARTIN Çok bulutlu ve yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. 8
BOLU Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, sabah ve gece satlerinde karla karışık yağmur ve yüksekleri kar yağışı 9
KARABUK Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 8
ZONGULDAK Çok bulutlu ve yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. 9
ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Orta Karadeniz, Rize ve Artvin ile öğleden sonra bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinde Rize ile Artvin kıyılarında kuvvetli olmak üzere genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile sabah ve gece saatlerinde Orta Karadeniz'in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
BAYBURT Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışlı 3
RİZE Çok bulutlu, gece saatlerinde kuvvetli olmak üzere aralıklı yağmurlu 12
SAMSUN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 11
TRABZON Parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra yağmurlu 11
DOĞU ANADOLU Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde Erzincan, Tunceli, Ardahan ile Malatya ve Erzurum'un kuzeyi, zamanla bölgenin kuzey ve batısı, Muş, Bitlis ve Van çevrelerinin yağmur ve karla karışık yağmur, Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı ve Van çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
ELAZIG Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmurlu, yüksekleri karla karışık yağmurlu 9
ERZURUM Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde kuzeyi, akşam saatlerinden itibaren il geneli kar yağışlı 3
MALATYA Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde kuzeyi ile zamanla il geneli yağmurlu 10
VAN Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde kar yağışlı 4
GÜNEYDOĞU ANADOLU Parçalı ve az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu, gece satlerinde Diyarbakır'ın kuzey kesimleri yağmurlu, yükseklerinin karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin kuzey kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
ADIYAMAN Parçalı bulutlu 14
BATMAN Parçalı, zamanla çok bulutlu 12
DİYARBAKIR Parçalı, zamanla çok bulutlu, sabah saatlerinde sisli, gece saatlerinde kuzey kesimleri yağmurlu, yükseklerinde karla karışık yağmurlu 12
ŞANLIURFA Parçalı bulutlu 15

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir