Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > 
3PAYLAŞIM
BÖLGELERİMİZDE HAVA MARMARA
Parçalı yer yer çok bulutlu, güneybatısı ile zamanla bölge genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Trakya ile İstanbul çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)
BALIKESİR Parçalı zamanla çok bulutlu, sabah saatlerinde batı kıyı ilçeleri ile öğle saatlerinde il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 32
BILECIK Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 34
BURSA Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 34
ISTANBUL Parçalı zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinde Avrupa Yakası'nda, gece saatlerinde il genelinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. 30
EGE Az bulutlu ve açık, kıyısı ile zamanla bölgenin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. tr>
A.KARAHİSAR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 32
AYDIN Az bulutlu 33
İZMİR Parçalı ve az bulutlu 30
MANISA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 33
AKDENİZ Az bulutlu ve açık, bölgenin doğusu ile zamanla Göller Yöresi'nin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerinde Doğu Akdeniz kıyılarında güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.
ADANA Parçalı, zamanla yer yer çok bulutlu 34
ANTALYA Az bulutlu ve açık 30
ISPARTA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30
MERSİN Parçalı bulutlu 33
İÇ ANADOLU Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin güney ve doğusunun parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin güneyinde güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.
ANKARA Az bulutlu ve açık 36
KIRSEHIR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 36
KONYA Az bulutlu ve açık 36
NEVSEHIR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 36
BATI KARADENİZ Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde Kastamonu, gece saatlerinde Zonguldak, Düzce ve Bartın çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
BARTIN Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 32
BOLU Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 34
DÜZCE Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 33
ZONGULDAK Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 26
ORTA ve DOĞU KARADENİZ Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı, öğle saatlerinde yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
CORUM Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 38
GUMUSHANE Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 35
SAMSUN Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30
TRABZON Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 30
DOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin kuzey ve batısının parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde Ardahan çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
BINGOL Az bulutlu 38
ELAZIG Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 39
ERZURUM Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30
TUNCELI Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 39
GÜNEYDOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerinde bölgenin batısında güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.
ADIYAMAN Az bulutlu ve açık 42
DIYARBAKIR Az bulutlu ve açık 42
GAZIANTEP Az bulutlu ve açık 39
SANLIURFA Az bulutlu ve açık 43

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir