Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Zorlu Cem Yılmaz Testini Geçebilecek Misin?

1.1bPAYLAŞIM

Stand up gösterileriyle, filmleriyle, esprileriyle gönlümüzde taht kurmuş, güldürme sanatının en önemli ustalarından Cem Yılmaz'ı ne kadar iyi tanıyorsun?

1. Hemen başlayalım. Ünlü komedyen kaç yılında doğmuştur?

2. Cem Yılmaz'ın stand up gösterilerinden önce Leman dergisinde karikatürler çizdiğini bilmeyenimiz yoktur. Peki Cem Yılmaz'ın karikatürlerini topladığı kitabın ismi nedir?

Bir Tat Bir Çizim
CMYLMZ 1995
Karikatürler
Koala Mehmet

3. Denizde kum, Cem Yılmaz'da meziyet... Cem Yılmaz hangi ünlü animasyon filmine seslendirme yapmıştır?

Arı
Oyuncak Hikayesi
Shrek

4. G.O.R.A. şüphesiz Türk Sineması'nın en komik işlerinden birisi. Cem Yılmaz bu filmde kaç farklı karakter canlandırmıştır?

5. Ozan Güven kaç filmde Cem Yılmaz'la birlikte rol almıştır?

6. Aşağıdaki görüntü Cem Yılmaz'ın hangi marka için çektiği bir reklamdandır?

Cips markası
İletişim şirketi
Ünlü bir banka
İnternet sağlayıcı

7. Cem Yılmaz bildiğimiz üzere tam bir müzik tutkunu. Peki, ünlü komedyen hangi şarkıda düet yapmamıştır?

Pisi Pisikopatım
Bu Ne Biçim Hikaye
Al Bir De Buradan Yak
Ah Bu Gönül Şarkıları

8. Cem Yılmaz'ın canlandırdığı en efsane karakterlerden biri de şüphesiz Vizontele filmindeki Fikri. Pekiii, Fikri'nin dedesi Bedri Ağa'nın lakabı nedir?

9. Biliyorsunuz Sadri Alışık, Cem Yılmaz'ın en büyük idollerinden biri. Ünlü komedyen hangi rolüyle Sadri Alışık Ödüllerinde "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü kazandı?

Arif Işık
Deli İdris
Fikri
Müslüm Duralmaz
İskender Tünaydın
Altan Çamlı

10. Geldik en son ve en kolay soruya. Cem Yılmaz hangi takımın taraftarı?

Cem Yılmaz'ın gölgesi gibisin!

Cem Yılmaz'ın sadece gösterilerini değil, tüm işlerini çok iyi takip etmişsin. Onun kurduğu cümleler, yaptığı espriler günlük hayatta ağzına dolanmış, arkadaş ortamlarının neşesi olmuş. Cem Yılmaz'ın yaptığı her işi en ufak detayına kadar takip etmiş, onun çok yönlülüğünü, elini attığı her işe kendi tarzını yansıtmasını hayranlık içinde takip etmişsin. Hatta reklamları sevmemene rağmen onun olduğu reklamları gördüğünde kanalı değiştiremeyenlerdensin.

Sıkı bir Cem Yılmaz hayranısın!

Verdiğin yanıtlara göre sıkı bir Cem Yılmaz hayranı çıktın. Filmlerini, gösterilerini defalarca izledin. O senin için her zaman bir numara ve komedinin kralı oldu. Yahşi Batı'da kahkahalara boğulup, Hokkabaz'da hüzünlendin. Giriştiği her işte başarılı olmasını istedin. Yalnız sinema ve sahne dışındaki işlerini pek takip edemedin veya bazı filmlerini gülmekten dikkatli takip edemedin diye düşünüyoruz. Yine de bu senin sıkı bir Cem Yılmaz takipçisi olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

Pek iyi takip edememişsin!

Verdiğin yanıtlara göre Cem Yılmaz sevgin sorgulanmaz ama çok fazla dikkatli takip ettiğini de söyleyemeyiz. Cem Yılmaz'ın sadece gösterileri ve filmlerini takip etmişsin. Yalnız şöyle bir durum var ki çok şanslısın. Önünde Cem Yılmaz'ın yardımcı rollerde coştuğu birçok güzel filmi, harika karikatürleri, sesiyle daha da eğlenceli hale getirdiği animasyon filmleri, katkıda bulunduğu birçok şarkı var. Ne bekliyorsun? 😉

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bariscan-akbiyik

Cem Yılmaz'ın gölgesi gibisin! Cem Yılmaz'ın gölgesi gibisin! Cem Yılmaz'ın sadece gösterilerini değil, tüm işlerini çok iyi takip etmişsin. Onun kurduğu cümleler, yaptığı espriler günlük hayatta ağzına dolanmış, arkadaş ortamlarının neşesi olmuş. Cem Yılmaz'ın yaptığı her işi en ufak detayına kadar takip etmiş, onun çok yönlülüğünü, elini attığı her işe kendi tarzını yansıtmasını hayranlık içinde takip etmişsin. Hatta reklamları sevmemene rağmen onun olduğu reklamları gördüğünde kanalı değiştiremeyenlerdensin. <3

xari-vi-kashwakamak

hepsini salladım sıkı hayranı çıktım tamam

kitapasigi

Gölgesi gibiymişim, hepsini salladim...

brujah

doğru bildin tatlıkıs :D

nilufer-aydin

Cem Yılmaz'ın gölgesi gibisin! Cem Yılmaz'ın sadece gösterilerini değil, tüm işlerini çok iyi takip etmişsin. Onun kurduğu cümleler, yaptığı espriler günlük hayatta ağzına dolanmış, arkadaş ortamlarının neşesi olmuş. Cem Yılmaz'ın yaptığı her işi en ufak detayına kadar takip etmiş, onun çok yönlülüğünü, elini attığı her işe kendi tarzını yansıtmasını hayranlık içinde takip etmişsin. Hatta reklamları sevmemene rağmen onun olduğu reklamları gördüğünde kanalı değiştiremeyenlerdensin.

Görüş Bildir