Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu Yaz Ne İzleyeceğiz Derdi Yok! Netflix, Yaz Ayları Boyunca Yayınlayacağı Tüm Filmleri Açıkladı!

0PAYLAŞIM

Yayınlanma tarihlerini bile vermiş! 😎

Not: Film açıklamaları Beyazperde'den alınmıştır. 

1. Monster - 7 Mayıs

Steve Harmon, Harlem'de yaşayan on yedi yaşındaki bir gençtir. Okulunda onur öğrencisi olan Steve, işlemediğini söylediği bir suçtan yargılanmaktadır. Hayatının geri kalanını hapiste geçirmekle karşı karşıya olan Steve, birinin ölümü ile sonuçlanan bir soygunun sorumlusu olarak görülür. Savcının "canavar" olarak adlandırdığı Steve, gerçekten suçlu mudur?

2. O2 - 12 Mayıs

O2, genç bir kadın uyandığında kendisini dondurucu soğukluktaki bir odada bulur. Oraya nasıl gittiğinden haberi yoktur. Yaşananlara anlam vermeye çalışan kadın hayatta kalabilmek için odadan çıkmanın yolunu bulmalıdır.

3. The Woman in the Window - 14 Mayıs

A. J. Finn’in romanından uyarlanan filmde, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesi anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı evinin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, idealindeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür.

4. Army of the Dead - 21 Mayıs

Army of the Dead, Las Vegas’taki bir zombi salgını sırasında yaşananları konu ediyor. Bir adam salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret ederek gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

5. Baggio: Il Divin Codino - 26 Mayıs

II Divin Codino, İtalyan futbolcu Roberto Baggio'nun kariyer yolculuğuna odaklanıyor. Filmde, dünyanın her yerinden hayranı olan futbol yıldızı Roberto Baggio’nun futbola başladığı dönem yaşadığı zorluklar, bazı teknik direktörlerle yaşadığı anlaşmazlıkların da anlatıldığı 22 yıllık kariyeri gözler önüne seriliyor.

6. Ghost Lab - 26 Mayıs

Doktor olan Gla ve Wee, ölümden sonraki hayat ile ilgili bir deney yapar. Ancak deney sırasında işler kontrolden çıktığında hastanede tuhaf şeyler olmaya başlar. Bir hayalet gördüklerine inanan Gla ve Wee, ölümden sonraki yaşamın kanıtlarını bulmak fikrini takıntı haline getirir.

7. Blue Miracle - 27 Mayıs

2014 yılında Meksika’yı vuran Odile Kasırgası’ndan sonra, bir yetimhane kapanma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Sahibinin ve sakinlerinin tek umudu, yetimhaneyi kurtarmak için katıldıkları dünyanın en büyük balıkçılık turnuvasını kazanmaktır.

8. Carnaval - 2 Haziran

Sosyal medya ünlüsü olan Nina, internette hızla yayılan ve içinde erkek arkadaşının ihanet görüntülerinin bulunduğu bir videoya denk gelir. Büyük bir yıkıma uğrayan Nina, ayrılığın üstesinden gelebilmek için en yakın üç arkadaşıyla Salvador'a gider. Arkadaşlarıyla birlikte burada düzenlenen karnavala katılan Nina, burada hayatın sadece sosyal medyadan ibaret olmadığını öğrenir.

9. Awake - 9 Haziran

Yıkıcı bir küresel felaketin ardından tüm elektronik cihazlar devre dışı kalır. Yaşananlar aynı zamanda insanların bir daha uyuyamamasına neden olur. Sorunlu bir geçmişe sahip olan eski asker Jill, gezegende meydana gelen bu korkunç durumu düzeltebilecek bir anahtara sahip olan tek kişidir. Genç kadın, dünyayı kurtarmaya çalışırken, kendi akıl sağlığını kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalır.

10. Skater Girl - 11 Haziran

Hindistan'ın kırsalında bir genç, hayatını değiştirecek kaykay tutkusunu keşfeder. Yarışlara katılma hayalindeki bu genci zorlu bir yol bekliyordur.

11. Fatherhood - 18 Haziran

Fatherhood, kızının doğumundan bir gün sonra karısının beklenmedik ölümü ile sarsılan bir babanın, kızını tek başına büyütme çabasını konu ediyor.

12. Jagame Thandhiram - 18 Haziran

Göçebe hayatı yaşayan bir gangster, bir yuva için verdiği savaşta iyi ve kötü arasında seçim yapmak zorunda kalır.

13. The Ice Road - 25 Haziran

Bir karayolu nakliye şirketinin sahibi olan Goldenrod, tehlikeli bir görevde kendisine etmesi için sürücü Mike ile anlaşır. Kanada’nın kuzey bölgesinde bir elmas madeni çökmüştür ve insanlar büyük bir tehdit altında kendilerine yardım gelmesini bekler. Madencilerin yardımına gitmeye çalışan Mike, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

14. Trollhunters: Rise of Titans (21 Temmuz)

Arcadia sıradan bir kasaba gibi görünebilir, ancak onu troller, uzaylılar ve büyücüler dahil olmak üzere diğer dünya yaratıkları arasındaki birçok savaş için bir bağlantı noktası yapan büyülü ve mistik çizgilerin merkezinde yer alır.

15. The Last Letter from Your Lover - 23 Temmuz

1960'lı yıllardan kalma aşk mektupları bulan bir gazeteci, gizli bir aşkı çözmek için harekete geçer.

16. The Last Mercenary - 30 Temmuz

Esrarengiz bir eski gizli servis ajanı, çok hevesli bir bürokratın yaptığı bir gaf ve bir mafya operasyonu sonrasında, görüşmediği oğlunun hükümet tarafından yanlış bir şekilde silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmakla suçlanması üzerine acilen Fransa'ya dönmelidir.

17. The Kissing Booth 3 - 11 Ağustos

2018 yapımı "The Kissing Booth" filminin devam halkası olan yapımda Elle ve Noah'ın hayatına odaklanılıyor. Yönetmen koltuğunda Vince Marcello'nun oturduğu filmin başrollerini bir kez daha Joey King ve Jacob Elordi üstleniyor.

18. Sweet Girl - 20 Ağustos

Sweet Girl, karısını öldürenlerden intikamını almaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Karısının ölümünün ardından kızı ile baş başa kalan adam, bir yandan kızını korumaya çalışırken, bir yandan da karısının ölümünden sorumlu olan insanlara karşı adaleti yerine getirmeye çalışır.

19. He's All That - 27 Ağustos

Erkek arkadaşı kendisini alay konusu yaptıktan sonra okulun en ezik çocuğunu balo kralına dönüştürmeye çalışacak olan bir kızın hikayesi.

20. Beckett (belirsiz)

d2buxu5b5gpw2h.cloudfront.net

Born To Be Murdered, çıktıkları tatilde kendilerini büyük bir komplonun ortasında bulan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Yönetmen koltuğunda Ferdinando Cito Filomarino’nun oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Alicia Vikander, John David Washington, Boyd Holbrook, Vicky Krieps gibi isimler yer alıyor.

21. The House of Flowers: The Movie (La Casa de Las Flores: La Pelicula) (belirsiz)

La Casa de las Flores, çiçekçi dükkanı işleten bir ailenin hikayesini anlatıyor. Bir çiçekçi dükkanı olan La Casa de las Flores bir aile işletmesidir. Dükkanın kapılarını açtığınız andan itibaren büyülü bir dünya sizi içine çeker. Fakat her şey göründüğü gibi değildir. Çiçekçinin işletmesini yapan aile dışarıdan ne kadar mükemmel gözükse de içinde birçok sorun barındırır. Gün yüzüne çıkmayan birçok karanlık sır yavaş yavaş ortaya çıktığında ailede tüm dengeler değişir.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Netflix'in Dostluk Temasını İşleyen En İyi Filmlerini İzledikten Sonra Arkadaşlarınıza Sarılmak İsteyeceksiniz - onedio.com
Netflix'in Dostluk Temasını İşleyen En İyi Filmlerini İzledikten Sonra Arkadaşlarınıza Sarılmak İsteyeceksiniz - onedio.com
İzlemediğiniz Kalmasın! IMDb Puanlarına Göre Tüm Zamanların En İyi 50 Netflix Dizisi - onedio.com
İzlemediğiniz Kalmasın! IMDb Puanlarına Göre Tüm Zamanların En İyi 50 Netflix Dizisi - onedio.com
İzlemeyen Kalmasın! Hepimizin Vazgeçilmezi Olan Netflix’te Yer Alan Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Dizi - onedio.com
İzlemeyen Kalmasın! Hepimizin Vazgeçilmezi Olan Netflix’te Yer Alan Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Dizi - onedio.com

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir