Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Ürpertici X-Ray Işınları İnsanlara Bakış Açınızı Çok Değiştirecek!

18PAYLAŞIM

Kemiklere doğru indiğimizde, günlük hareketlerimiz gerçekten çok garip görünüyor. Britanya Radyoloji Enstitüsüne giden sanatçı Hugh Turvey, x-ray cihazı ile renklendirme ve gölge fotoğrafçılığı kullanarak dijital olarak değiştirilmiş görüntüler oluşturdu ve oldukça garip olduğunu bir kez daha görmemizi sağladı.

Kaynak: http://www.iflscience.com/technology/the...

Bu fotoğrafta, yüksek topukların üzerindeki kemiklerin keskin ve doğal olmayan açısını görebilirsiniz. Gerçekten anormal olan bu görüntü, her gün yüksek topuklu ayakkabı giymeyi sizlere bir kez daha düşündürebilir.

Destekli bir boks eldiveni giyerken bile yumruk atmak pek de akıllıca görünmüyor. Eğer yeterince güçlü bir darbe vurabilirseniz, radius ve ulnanın (önkol kemikleri) ne kadar kolayca kırıldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu fotoğraf muhtemelen, Paris'e tatilen gitmiş sevimli bir aile fotoğrafı. Ya da yönünü Avrupa'ya çevirmiş bir iskelet ordusu mu?

Eğer gerçekten düşünüyorsanız, öpüşmek kabaca kafatasınızın karşınızdakinin kafatasını ezmesi anlamına gelecek. Ama arada yumuşak bir doku var ve bu iyi hissetmemizi sağlıyor. X-ray formunda ise sıradışı göründüğü gerçek. Biz insanoğlu gerçekten çok garip varlıklarız...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mirasci

Bu ne demek la ? " Ya da yönünü Avrupa'ya çevirmiş bir iskelet ordusu mu? " kendinden zemzem suyunda yapılmış lohusa şerbeti gibi bir ifade... NEYİ GAZLAMAYA ÇALIŞIYON SENNN ?? Bütün Dünya Avrupaya ve Avrupa Uygarlığına çevrilmiş durumda, sen ne diyon ? AT O ELİNDEKİ smart CEP TELEFONU, ÇARIK GİY ÇARIIIKKK.. EN TOPUKLUSUNDAN... ÇIKART AVRUPAYA DÖNÜK çiçekli MİNTANINI da her kes ne olmadığını görsün en azından... Tevbe tevbe yaaa...

Görüş Bildir