Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Testte Senin Zihninin Sürrealist Yanını Ortaya Çıkarıyoruz!

 > 
1.6bPAYLAŞIM

Sürrealizm, bilinç ve bilinç dışını birleştiren bir yol! Ama herkesin yolu başka başka, bakalım seninki neymiş?

1. İlk olarak, bu görselle uyuşan bir kelime seç bize.

2. Burda hissettiğin ya da gördüğün şey ne peki?

3. Bu resimin ilham kaynağı sence ne olabilir?

4. Şimdi hızlıca işaretle bakalım, aklına ilk ne geldi?

5. Sen olsaydın ne düşünerek bu resmi ortaya çıkarırdın?

6. Söyle şimdi için neyle doldu?

7. Şimdi dikkatlice bak ve hayalinde oluşan şeyi söyle.

8. Evet, haklısın biraz garip ama sormadan duramadık. Hangisi daha çok dikkatini çekti?

Etkili & Şairane Bir Sürrealistsin!

Sen inanılmaz derin bir insansın, kendini açıklama ve insanları dinleme kapasiten oldukça yüksek. Ama şöyle bir farkın var ki, sen herkesten daha farklı bir algıya sahipsin. Tecrübe ettiğin, dinlediğin şeyleri aktarırken herkesten daha derin ve anlamlı konuşabiliyorsun bu yüzden de etki alanın oldukça fazla! İnsanlar resmen bir şeyler söylemen için ağzının içine bakıyor! Doğruyu ya da yanlışı senden duymak hep daha eğlenceli ve gizemli!

Yaratıcı & Artistik Bir Sürrealistsin!

Hayatında olan her şey senin hayal dünyan için bir malzeme ve sen bunu kullanmayı çok iyi başarabilen birisin. Farklısın, bu yüzden oldukça şaşırtıcısın da! Yeni ve güzel şeyler yaratmak adeta senin süper gücün gibi bir şey, kendini değişik şeylerle yansıtmaya oldukça yatkınsın. Sahip olduğun ve yarattığın şeyleri de paylaşmayı çok seviyorsun, acaba insanları ne kadar şaşırttığının farkında mısın merak ediyoruz. Sabrın ve farklılığın hayatının en karanlık dönemlerinde bile sana ışık tutmuş, o çılgın dünyanı insanlarla paylaşmaktan hiç ama hiç vazgeçme!

Gözlemci & Felsefi Bir Sürrealistsin!

Senin hayatın müthiş bir arayışla geçiyor. Çünkü senin son derece meraklı bir ruhun var! Bazı cevaplar arıyorsun bu hayatta ve onları bulup anlamlandırana kadar da asla vazgeçmiyorsun. Her şeyi o kadar derinlemesine inceliyorsun ki başkalarının göremediği güzellikleri, kötülükleri açık seçik bi şekilde görebiliyorsun. Bu yüzden kimse sana kolay kolay yalan söyleyemiyor zaten. Sen oldukça olgun, hayattaki yerini ve amacını bulmaya çalışan farklı bir insansın. Cevapları kovalamaktan asla vazgeçme!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Yaratıcı & Artistik Bir Sürrealistsin! Hayatında olan her şey senin hayal dünyan için bir malzeme ve sen bunu kullanmayı çok iyi başarabilen birisin. Farklısın, bu yüzden oldukça şaşırtıcısın da! Yeni ve güzel şeyler yaratmak adeta senin süper gücün gibi bir şey, kendini değişik şeylerle yansıtmaya oldukça yatkınsın. Sahip olduğun ve yarattığın şeyleri de paylaşmayı çok seviyorsun, acaba insanları ne kadar şaşırttığının farkında mısın merak ediyoruz. Sabrın ve farklılığın hayatının en karanlık dönemlerinde bile sana ışık tutmuş, o çılgın dünyanı insanlarla paylaşmaktan hiç ama hiç vazgeçme!

caotik

Gözlemci & Felsefi Bir Sürrealistsin!enin hayatın müthiş bir arayışla geçiyor. Çünkü senin son derece meraklı bir ruhun var! Bazı cevaplar arıyorsun bu hayatta ve onları bulup anlamlandırana kadar da asla vazgeçmiyorsun. Her şeyi o kadar derinlemesine inceliyorsun ki başkalarının göremediği güzellikleri, kötülükleri açık seçik bi şekilde görebiliyorsun. Bu yüzden kimse sana kolay kolay yalan söyleyemiyor zaten. Sen oldukça olgun, hayattaki yerini ve amacını bulmaya çalışan farklı bir insansın. Cevapları kovalamaktan asla vazgeçme!

dyingwoman

Yaratıcı & Artistik Bir Sürrealistsin!

beyza-gd

Yaratıcı & Artistik Bir Sürrealistsin!

sadece_melis

Yaratıcı & Artistik Bir Sürrealistsin! Evet canım aynen by.

Görüş Bildir