Bu Test, Senin Seks Burcunu Ortaya Çıkaracak!

İlişki Testleri
579PAYLAŞIM

Bu testle senin seks burcunu ortaya çıkarıyoruz! 

Eğer hazırsan;

Haydi başlayalım!

1. Cinsiyetini söyler misin?

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım.

3. İlk olarak, evliliğin hiç de sana göre bir şey olmadığını düşündüğün oluyor mu?

4. Imm...Sen seksin hangi halini daha çok seversin?

Hızlı olanını
Yavaş yavaş olanını
Ateşli olanını
Aşklı olanını
Her halini

5. Peki karşındaki insanı en çok hangi özelliğinle etkilersin?

Gülüşümle
Zekamla
Fiziğimle
Bakışımla
Esprilerimle
Diğer

6. Aşık olmadığın bir insanla daha önce cinsel ilişkiye girdin mi?

7. Ne kadar bakımlı bir insan olduğunu sorsak kendine 5 üzerinden kaç verirdin?

8. Son olarak, hafta sonu partnerinle bu evlerden hangisinde olmak isterdin?

Koç!

Senin seks performansın tıpkı bir koç burcu gibi ateşli bir volkan etkisinde! Seks esnasında resmen kendini kaybediyorsun. Kendini o anın büyüsüne öyle bir kaptırıyorsun ki, ortalık alev alev yanıyor. Partnerini de bir o kadar heyecanlandırıyorsun. Vücudundaki akan kanı hiçbir şekilde hissetmiyorsun. Resmen bir volkan gibi ateşini etrafa yayıyor, bu anı iki taraf için de vazgeçilmez kılıyorsun. He bir de bu konuda işinin ehlisin. Partnerini nasıl mutlu edeceğini çok iyi biliyorsun. Onun mutlu olduğunu gördükçe sen de alev alev yanıyorsun. Koç burcu insanı gibi seks hayatında baskın olmayı seviyorsun. Ağzından çıkan kelimeleri duymuyorsun bile. Koç burcu gibi haşin ve çılgınca sevişiyorsun. Astrolojik olarak baktığımızda senin seks burcun kesinlikle koç!

Aslan!

Senin seks burcun kükreyen bir hayvan gibi olan aslan! Yatakta inanılmaz hırçın ve asi olabiliyorsun. Seks esnasında partnerini kendinden geçiriyor, çıldırtıyorsun. Şehvetli ve ateşli hallerinle ortamın sıcaklığını arttıran bir havan var. Ağzından çıkan sözler resmen karşındakini tahrik ediyor. Sinsi sinsi partnerinin kanına girip bir anda coşkulu bir performans sergiliyorsun. Kalp atışın hızlanıyor, vücudundaki akan kanı hissediyorsun. Aslan burcu gibi olan performansınla ortamı alev alev yakıyorsun. İnanılmaz bir hünerin var. Bunu sergileyerek kendinden geçiriyorsun. Hem kendini hem de partnerini zevkten dört köşe ediyorsun. Tehlikeli bir seks performansına sahipsin. Karşındakini korkutuyorsun ama inanılmaz bir zevk de veriyorsun. İşte bu yüzden senin seks burcun aslan!

Boğa!

Senin seks burcun tıpkı bir saldırgan boğa gibi! Seks sırasında resmen o kadar çok çıldırıyorsun ki yeri geliyor 9 şiddetinde deprem gibi etki yaratıyorsun. Partnerini zevkten dört köşe yapıyor, işinin ehli bir insan gibi davranıyorsun. Neyden zevk alacağını çok iyi analiz ediyorsun. Baştan çıkarıcı havanla, yerinde duramaz hallerinle ve utanmaz tavırlarınla o yaşanan seksi eşsiz kılıyorsun. O anın büyüsüne kendini öyle bir kaptırıyorsun ki, hiçbir şey umrunda olmuyor. Kendini sadece o duruma adıyorsun ve karşındaki insanı kendine hayran bırakıyorsun. Zehrini öyle bir bırakıyorsun ki senden etkilenmeyen tek bir insan bile yok. İşte bu yüzden senin seks burcun kesinlikle boğa!

İkizler!

Senin seks burcun kesinlikle libidosu yüksek olan ikizler! Seks esnasında karşındaki insanın aklını başından alıyorsun. Bir mıknatıs gibi karşındaki insanı kendine öyle bir çekiyorsun ki resmen tahrik ediyorsun. Bu işte nirvanaya ulaşan bir insansın. Resmen şeytan tüyü var sende tıpkı ikizler gibi. Karşındaki insanı baştan aşağı etkileyip arzulatıyorsun. Seks konusunda nerede nasıl davranacağını gerçekten çok iyi biliyorsun. Senin için partnerini memnun etmek inanılmaz önemli. O yüzden o ateşli hallerini karşındaki insana hissettiriyorsun. Resmen bu şehvetli hallerinle karşındakini de kışkırtıyorsun. Ateşini bir kere saldığında zaten karşındakini de alev alev yakıyorsun. Karşı konulamaz hala geliyorsun. Nasıl etkileyeceğini, zevk aldıracağını çok iyi biliyorsun. İşte tüm bu özelliklerinden dolayı senin seks burcun kesinlikle ikizler!

Akrep!

Senin seks burcun ateşli ve ihtiraslı olan akrep! Tutkulu bir akrep gibi inanılmaz bir seks hayatın var. Baştan çıkarıcı havanla, yerinde duramaz hallerinle ve utanmaz tavırlarınla o yaşanan seksi eşsiz kılıyorsun. O anın büyüsüne kendini öyle bir kaptırıyorsun ki, hiçbir şey umrunda olmuyor. Kendini sadece o duruma adıyorsun ve karşındaki insanı kendine hayran bırakıyorsun. Ateşinle partnerini de cayır cayır yakıyorsun. Seninle bu deneyimi yaşayan insanın aklını başından alıyorsun. Unutulmaz bir seks performansı sergiliyorsun. Resmen kendine hayran bıraktırıyorsun. Sen işte öyle etkileyicisin, hafızalara kazınan bir partnersin. Yeryüzünde senin gibisi yok! İşte bu yüzden senin seks burcun kesinlikle tutkunun ve şehvetin başı olan akrep diyebiliriz...

Balık!

Senin seks burcun romantik ve masum bir aşık olan balık burcu! Senin için seks demek o anı iliklerine kadar hissetmek demek. Kalbinin hızlı hızlı çarpmasını, tüm vücudunun titremesini ve partnerinin heyecanını hissetmek istersin. Yoğun ve tutkulu bir gece geçirmek istersin. Duygulara ve hislere çok önem veren bir insan olduğun için her anını eşsiz ve özel kılmak istiyorsun. Romantik bir ortamla bunu iliklerine kadar hissetmek istiyorsun. Şehveti ve tutkuyu dibine kadar hissetmek istiyorsun. Her anın tadını çıkararak seksi yaşamak istiyorsun. İşte bu yüzden senin seks burcun kesinlikle balık!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ergulaltinkaya

Benim gerçek burcum da balık

xoxo23

BALIK-Senin seks burcun romantik ve masum bir aşık olan balık burcu! Senin için seks demek o anı iliklerine kadar hissetmek demek. Kalbinin hızlı hızlı çarpmasını, tüm vücudunun titremesini ve partnerinin heyecanını hissetmek istersin. Yoğun ve tutkulu bir gece geçirmek istersin. Duygulara ve hislere çok önem veren bir insan olduğun için her anını eşsiz ve özel kılmak istiyorsun. Romantik bir ortamla bunu iliklerine kadar hissetmek istiyorsun. Şehveti ve tutkuyu dibine kadar hissetmek istiyorsun. Her anın tadını çıkararak seksi yaşamak istiyorsun. İşte bu yüzden senin seks burcun kesinlikle balık!(dogru!) :)fakat boyle biri oldugumu bilmiyordum

ibrahimibrahim

Ben neymişimde haberim yokmuş

mosyoanarsist

boğa çıktı ama testler çok saçma ben neden çözüyorum aq

kaan-ceylan4

aslan gibiyim :)

Görüş Bildir