Bu Test Senin Psikolojik Cinsiyetini Söylüyor!

4.5bPAYLAŞIM

Aslında davranışlarını ve düşüncelerini etkileyen psikolojik cinsiyetinin ne olduğunu merak ediyor musun? O zaman çok doğru yerdesin! Hadi testi çöz ve psikolojik cinsiyetini öğren!

1. İlk olarak: Köpek insanı mısın yoksa kedi insanı mı?

2. Peki iPhone mu Android mi?

3. Biraz acıkmadık mı sanki? Pizza mı yoksa hamburger mi?

4. Yemek üstüne içecek olmazsa olmaz: Bira mı şarap mı?

5. Özel aracınla mı ulaşımını sağlamak daha eğlenceli senin için yoksa toplu taşımayla mı?

6. Peki senin için gündüz insanı mı demek daha doğru olur yoksa gece kuşu mu?

7. İkisi de birbirinden leziz: Kahve insanı olarak mı görüyorsun kendini yoksa çay insanı mı?

8. Son olarak: Sence sen şehirli misin yoksa kasabalı mı?

Erkek!

Bize verdiğin cevaplara göre senin psikolojik cinsiyetin erkek! Yani genel olarak erkeklerin sahip olduğu psikolojik özelliklere ve düşüncelere sahipsin. Mesela öz güvenin inanılmaz yüksek, bu dünyada yapamayacağın hiçbir şey olmadığını düşünüyorsun. Diğer yandan koruma iç güdün inanılmaz fazla: Sevdiğin insanları adeta erkek bir kartalın koruduğu gibi, ölümüne koruyorsun. Fakat korunmaya ihtiyaç duymayı bir hakaret olarak algılıyorsun kendine! Ayrıca duygularını göstermekten çok fazla hoşlanmıyor, genellikle ne yaşıyorsan hep kendi içinde yaşıyorsun. Çünkü duygularının dışarıdaki insanlar tarafından bilinmesinin bir zayıflık olduğunu düşünüyor ve asla zayıf görünmemek için bu konuda inanılmaz hassas davranıyorsun!

Kadın!

Bize verdiğin cevaplara göre senin psikolojik cinsiyetin kadın! Yani genel olarak kadınların sahip olduğu psikolojik özelliklere ve düşüncelere sahipsin. Örnek vermek gerekirse: Sen inanılmaz hassas bir insansın. Duygularının üzerinde yoğun bir etkisi var, çünkü onları gerçekten çok güçlü bir şekilde yaşıyorsun. Bu yüzden her türlü olaydan çok kolay etkilenebiliyorsun. Diğer yandan hassas bir insan olduğun için genel olarak çevrendekilere karşı son derece merhametli davranıyorsun. Çünkü kendinin ne kadar üzüldüğünü bildiğin için aynı şeyi başkalarına yaşatmamak adına daha yumuşak başlı ve sakin davranıyorsun! Son olarak duygularını göstermekten asla çekinmiyor, aksine duygularını dibine kadar yaşayıp bunu korkusuzca göstermenin büyük bir cesaret gösterisi olduğunu düşünüyorsun!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

kadın :D

nurcii

black magic woman:)

kokos

Kadın! Bize verdiğin cevaplara göre senin psikolojik cinsiyetin kadın! Yani genel olarak kadınların sahip olduğu psikolojik özelliklere ve düşüncelere sahipsin. Örnek vermek gerekirse: Sen inanılmaz hassas bir insansın. Duygularının üzerinde yoğun bir etkisi var, çünkü onları gerçekten çok güçlü bir şekilde yaşıyorsun. Bu yüzden her türlü olaydan çok kolay etkilenebiliyorsun. Diğer yandan hassas bir insan olduğun için genel olarak çevrendekilere karşı son derece merhametli davranıyorsun. Çünkü kendinin ne kadar üzüldüğünü bildiğin için aynı şeyi başkalarına yaşatmamak adına daha yumuşak başlı ve sakin davranıyorsun! Son olarak duygularını göstermekten asla çekinmiyor, aksine duygularını dibine kadar yaşayıp bunu korkusuzca göstermenin büyük bir cesaret gösterisi olduğunu düşünüyorsun!

haneulkim

Kadın! Kadın! Bize verdiğin cevaplara göre senin psikolojik cinsiyetin kadın! Yani genel olarak kadınların sahip olduğu psikolojik özelliklere ve düşüncelere sahipsin. Örnek vermek gerekirse: Sen inanılmaz hassas bir insansın. Duygularının üzerinde yoğun bir etkisi var, çünkü onları gerçekten çok güçlü bir şekilde yaşıyorsun. Bu yüzden her türlü olaydan çok kolay etkilenebiliyorsun. Diğer yandan hassas bir insan olduğun için genel olarak çevrendekilere karşı son derece merhametli davranıyorsun. Çünkü kendinin ne kadar üzüldüğünü bildiğin için aynı şeyi başkalarına yaşatmamak adına daha yumuşak başlı ve sakin davranıyorsun! Son olarak duygularını göstermekten asla çekinmiyor, aksine duygularını dibine kadar yaşayıp bunu korkusuzca göstermenin büyük bir cesaret gösterisi olduğunu düşünüyorsun!

bayanfarketmez

Erkek çıktım baskın karakterli biriyim tek eksik çubuk onuda şimdi çıkarıp geliyorum.

Görüş Bildir