Bu Test Senin Aklın mı, Ellerin mi, Yoksa Kalbin mi Tarafından Yönetildiğini Söylüyor!

-
Abone ol

Senin hayattaki rehberin hangisi biliyor musun? Bu test sana net olarak bunun cevabını verecek!

1. İlk olarak bir oyun seç!

Dama
Satranç
Tavla

2. Oyun demişken: İskambil kartlarında en sevdiğin grup hangisi?

Sinek
Maça
Kupa
Karo

3. Sence zıt kutuplar gerçekten birbirini çeker mi?

4. Peki senin genel rahatlama yöntemin ne, bize söylesene!

Beynimi boşaltmak
Müzik dinlemek
Film izlemek
En yakın arkadaşımla konuşmak

5. Bunlardan hangisini yapmak daha çok hoşuna gidiyor diye sorsak sana?

Fikirlerimi anlatmak
Zor sorunlara çözüm bulmak
Birilerine yardım etmek
Bir şeyler yaratmak

6. Bunlardan hangisini yaparken kendini daha rahat hissediyorsun?

Özür dilerken
Bir şey için izin alırken

7. Kendine bu tanımlardan hangisini yakıştırıyorsun?

8. Karşındaki kişide senin için hangisi daha önemli?

Karakteri
Zekası
Dış görünüşü

9. Son olarak kendin dahil herkese vereceğin bir tavsiye seç!

Ellerin senin rehberin!

Sen gerçekten son derece yaratıcı bir insansın ve düşünce yapın kesinlikle hiç kimseye benzemiyor. Son derece basit şeylerden öyle güzel fikirler çıkarıyorsun ki insan hayret ediyor. Ayrıca bunu yaparken kendini yeni şeyler bulayım, bir şeyler yapayım, bir yerlerden ilham alayım diye zorlamıyorsun. Çünkü sana ilham resmen her şeyden geliyor. En basitinden bir su şişesi bile beyninde milyonlarca fikir oluşmasına neden oluyor. Sen bu dünyaya kesinlikle yeni şeyler üretmek için gelmişsin: Bu yüzden de ellerin senin en büyük destekçin ve rehberin!

Aklın senin en önemli kılavuzun!

Sen beynini adeta usta bir müzisyenin enstrümanını kullandığı gibi kullanıyorsun! O, senin hem en büyük yardımcın hem de rehberin. Hayatının her alanında da önce onu dinliyor ve öyle hareket ediyorsun. Yani aklına ve mantığına yatmayan hiçbir şeyi yapmıyor, adımlarını daima sağlam atıyorsun. Dahası, analitik ve pratik zekan o kadar gelişmiş ki altından kalkamayacağın hiçbir sıkıntı ve engel yok! Sen bu dünyayı değiştirecek nadir insanlardan birisin ve elbette bunu aklının önderliğinde yapacaksın! Onu dinlemekten sakın vazgeçme, seni asla yanıltmadığını göreceksin!

Kalbin senin en değerli rehberin!

Sen hayatını kalbini dinleyerek yaşayan o yegane insanlardan birisin! Senin inanılmaz hassas bir ruhun ve dünyadaki tüm insanları içine alabilecek kadar büyük bir kalbin var. Sen insanları seviyor ve en önemlisi onları anlıyorsun. Çünkü senin empati yeteneğin adeta etrafındaki tüm insanlardan çok daha gelişmiş bir durumda. Bu sayede herkesle inanılmaz iyi anlaşabiliyor ve yeri geldiğinde onlara adeta ilaç gibi geliyorsun. Hatta sana bir şey söyleyelim mi; bu seni de inanılmaz bir biçimde rahatlatıyor. Birilerine yardım edebildiğini görmek, onlara bir faydanın dokunması senin için resmen paha biçilemez bir şey. Senin gibi insanlara çok ihtiyacımız var güzel dostumuz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasret-tunay

Kalbin senin en değerli rehberin! bildi :D

greenday

Kalbin senin en değerli rehberin

aloneangel1907

Kalbin senin en değerli rehberin! Sen hayatını kalbini dinleyerek yaşayan o yegane insanlardan birisin! Senin inanılmaz hassas bir ruhun ve dünyadaki tüm insanları içine alabilecek kadar büyük bir kalbin var. Sen insanları seviyor ve en önemlisi onları anlıyorsun. Çünkü senin empati yeteneğin adeta etrafındaki tüm insanlardan çok daha gelişmiş bir durumda. Bu sayede herkesle inanılmaz iyi anlaşabiliyor ve yeri geldiğinde onlara adeta ilaç gibi geliyorsun. Hatta sana bir şey söyleyelim mi; bu seni de inanılmaz bir biçimde rahatlatıyor. Birilerine yardım edebildiğini görmek, onlara bir faydanın dokunması senin için resmen paha biçilemez bir şey. Senin gibi insanlara çok ihtiyacımız var güzel dostumuz!

wiafaton

Aklın senin en önemli kılavuzun! Aklın senin en önemli kılavuzun! Sen beynini adeta usta bir müzisyenin enstrümanını kullandığı gibi kullanıyorsun! O, senin hem en büyük yardımcın hem de rehberin. Hayatının her alanında da önce onu dinliyor ve öyle hareket ediyorsun. Yani aklına ve mantığına yatmayan hiçbir şeyi yapmıyor, adımlarını daima sağlam atıyorsun. Dahası, analitik ve pratik zekan o kadar gelişmiş ki altından kalkamayacağın hiçbir sıkıntı ve engel yok! Sen bu dünyayı değiştirecek nadir insanlardan birisin ve elbette bunu aklının önderliğinde yapacaksın! Onu dinlemekten sakın vazgeçme, seni asla yanıltmadığını göreceksin!

hayal-urunu

Kalbin senin en değerli rehberin! Kalbin senin en değerli rehberin! Sen hayatını kalbini dinleyerek yaşayan o yegane insanlardan birisin! Senin inanılmaz hassas bir ruhun ve dünyadaki tüm insanları içine alabilecek kadar büyük bir kalbin var. Sen insanları seviyor ve en önemlisi onları anlıyorsun. Çünkü senin empati yeteneğin adeta etrafındaki tüm insanlardan çok daha gelişmiş bir durumda. Bu sayede herkesle inanılmaz iyi anlaşabiliyor ve yeri geldiğinde onlara adeta ilaç gibi geliyorsun. Hatta sana bir şey söyleyelim mi; bu seni de inanılmaz bir biçimde rahatlatıyor. Birilerine yardım edebildiğini görmek, onlara bir faydanın dokunması senin için resmen paha biçilemez bir şey. Senin gibi insanlara çok ihtiyacımız var güzel dostumuz!

Görüş Bildir