Bu Test ile Gerçek Aşkının Burcunu Söylüyoruz!

135PAYLAŞIM

Gerçek aşkının burcunu öğrenmeye hazır mısın? 

Hadi o zaman başlayalım! 

1. Önce seni biraz tanıyalım mı? Cinsiyetinle başlayalım o zaman!

2. Şimdi de yaşını öğrenelim!

3. İlişkide bunlardan hangisi senin için daha önemli?

Tutku
Bir aile gibi olmak
Entelektüel seviye
Espri anlayışı
Macera

4. İlişkide karşı tarafın hangi karakter özelliği senin için daha önemli?

Dürüstlük
Güvenirlik
Nezaket
Öz güven
Zeka

5. Peki hangi mevsimde evlenmek isterdin?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

6. Karşı tarafın bu özelliklerinden hangisi sana daha itici gelir?

Zayıflık
Bencillik
Cehalet
Sahtekarlık
Seçemedim.

7. Hangi hafta sonu etkinliği sence daha romantik?

Manzara karşı şarap içmek
At binmeye gitmek
Paraşütle atlayış yapmaya gitmek
Kumsala gidip yüzmek, güneşlenmek
Evde takılmak

8. Son olarak bir çatışmayı nasıl çözersin diye sorsak?

Haklı olduğumu düşünüyorsam geri adım atmam.
Dikkatlice dinler, orta yol bulmaya çalışırım.
Özür dilerim, konuyu kapatırım.

Gerçek aşkının burcu "Aslan"!

Siz lider olarak doğmuşsunuz, girişken, sosyal, enerjik, hazır cevap bir yapınız var. Hayattan zevk almasını biliyor ve seviyorsunuz. Bu yönlerinize hitap edecek, cömertliği, fedakarlığı ile hayatınıza renk katacak aslan burcu tam sizin denginiz. Eğer gösteriş yapmasına ses çıkarmaz, her organizasyonda öne atılmasına karışmazsanız çok iyi bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Sizin ilacınız Aslan burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Başak"!

Sizin güvenilir, uyumlu, kararlı yapınıza hitap edecek, sanatçı yönünüzü besleyecek, sıcakkanlı davranışlarınıza karşılık verecek kişi sizin gibi cana yakın, temiz ve tertipli başak burcu insanıdır. Sizin ağır sanat sevdalısı yönünüzü yaptığı espriler ile dengeleyecek, sizin bencilliğinizi, fedakarlığı ile kapatacak, kararsızlığınızı zor ama tam beğenen yapısıyla giderecektir. Bazen titizliği abartmasından bir şikayetiniz olmazsa sizin ilacınız Başak burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Terazi"!

Siz uyumlu bir insansınız, entelektüel yönünüz var, çabuk kavrayan, mantıklı ve düşündüklerini çok kelimeyle anlatan birisiniz. Bu yönleriniz dikkate alındığında sizinle en uyumlu birlikteliği yaşayacak burç zarif, sizin gibi uyumlu, diplomatik ve idealist terazi burcudur. Huzursuzluğunuzu sevimli yapısıyla alıp götürecek, yaratıcı fikirleri ile size ilham verecektir. Eğer dengesiz ruh halini çok sorun etmezseniz sizin ilacınız Terazi burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "İkizler"!

Sizin merhametli, nazik, hassas ve biraz da hayalci yapınıza en uygun burç, mantıklı düşüne bilen ikizler burcudur. Evine bağlı, ebeveyn olmak için yanıp tutuşan ruh halinizi en iyi anlayacak burçtur ikizler. Çok konuşması, evde mantık silsilesi oluşturması sizin için hiç problem değilse sizin ilacınız İkizler burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Yengeç"!

Siz fazlasıyla cömert, gösteriş meraklısı, buna karşın fedakar ve neşeli birisiniz. Sizin bu pozitif ve negatif özelliklerinizi dengeleyecek, sizi hayata karıştıracak, sizinle baş edecek burç narin ve merhametli yapısıyla yengeç burcudur. Eğer yengecin bir aile olma isteği sizin için de uygunsa, onun aşırı duygusal yapısını anlayışla karşılarım diyorsanız, sizin ilacınız Yengeç burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Boğa"!

Cana yakın, samimi, ince eleyip sık dokuyan ve belki biraz da hastalık hastası yapınıza en uygun kişi güvenilir ve kararlı boğa burcudur. Kolay beğenmeyen, sürekli hesap kitap yapan tavrınıza kendi kararlı yapısıyla karşılık verip, sizi destekleyecek olan boğadan başkası değildir. Eğer sanatçı yönünü besleyebilir, çok uzağında kalmazsanız sizin ilacınız Boğa burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Yay"!

Siz iflah olmaz bir romantik, narin bir ruh, uyumlu ve idealist bir insansınız. İyi niyetli, biraz da politiksiniz, öne çıkan bu yönlerinize en uygun insan neşeli, işini bilen, uyumlu ve felsefi yönü olan yay burcu insanıdır. Biraz gürültücü ve kaprisli olan yay insanını idare edebileceğinize inanıyorsanız sizin ilacınız Yay burcudur. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Balık"!

Siz cazibeli, güçlü ve kararlı birisiniz. İlişkilerinizde baskın taraf olmayı istiyorsunuz, fazla konuşmayan, yer yer sert yapınızda ve engin bir hayal gücü de var. Sizin bu zorlu yapınızla baş edebilecek belki de yegane burç alçak gönüllü, hassas ve anlayışlı balık burcudur. Sizin güçlü arzularınızı zayıf arzuları ile dengeleyecek, kindar ve kuşkucu yapınızı iyi niyetli ve yardım sever kişiliği ile bertaraf edecektir. Hiç düşünmeyin sizin ilacınız Balık burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Koç"!

Siz özgür olmalısınız. Neşeli, işini bilen, uyumlu, buna karşın karşınızdakini yargılamaktan çekinmeyen birisiniz. Bu özgürlükçü yapınız sizi biraz sorumsuz yapabiliyor bu sebepledir ki sizi ancak girişken, enerji dolu, hazır cevap bir koç insanı idare edebilir. Hayattan keyif almasını bilen koç insanı ile güzel bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Sizin ilacınız Koç burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Kova"!

Bir karar verdiniz mi sizi kararınızdan döndürebilene aşk olsun. İstekli, çalışkan, hırslı, azimli yapınıza en uygun burç yenilikçi, asi ve muhalif kova burcudur. Sizin sadece sevgiliniz, eşiniz olmakla kalmaz en iyi dostunuz da olur. Farklı yönlerinizi bir dezavantaj olarak değil, birbirinizi hayatına katkı olarak görürsünüz. Çılgın hayallerine ben de iştirak ederim diyorsanız hiç durmayın, sizin ilacınız Kova burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Oğlak"!

Sizin kadar insancıl biri zor bulunur. Bu sebeple biraz da melankolik ve aşırı hayalcisiniz. İlişkilerinizde her şeyden önce karşı tarafın dostu olmak azmindesiniz. Bu yönleriniz dikkate alındığında plancı, esprili ve iyi bir eş olan oğlak burcu sizin aradığınız kan olabilir. Karamsarlığını ve dik kafalı oluşunu çok dert etmezseniz buyurun, sizin ilacınız Oğlak burcu. Hayırlı olsun.

Gerçek aşkının burcu "Balık"!

Sizin gözünüzde her an bir damla yaş saklı duruyor. Duygusal, hassas, çabuk kırılan, sevilmeye muhtaç birisiniz. Sizin bu zaaf gibi görünen özelliklerinizin ilacı bu duyguların tam tersi duygulara sahip akrep burcudur. Eğer ilişkide baskın taraf olmayı önemsemiyorsanız, akrep insanını baskın tutumundan yakınmayacaksanız sizin ilacınız kesinlikle  Akrep burcu. Hayırlı olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
~idiliniz~

Balık :/

egehan-guner

Ben Balığım

youtube-gercek-oyunum

Başak Qızlar eQlesiN.s.ss

ozzy_oz

Gerçek aşkının burcu "Yay"! Siz iflah olmaz bir romantik, narin bir ruh, uyumlu ve idealist bir insansınız. İyi niyetli, biraz da politiksiniz, öne çıkan bu yönlerinize en uygun insan neşeli, işini bilen, uyumlu ve felsefi yönü olan yay burcu insanıdır. Biraz gürültücü ve kaprisli olan yay insanını idare edebileceğinize inanıyorsanız sizin ilacınız Yay burcudur. Hayırlı olsun. /-İKİZLER-

mrt-ozn

Gerçek aşkının burcu "Terazi"!

ali-ihsan-baz

Yay cıktı bana nedese

Görüş Bildir