Bu Sütyenlerden Hangisinin Daha Pahalı Olduğunu Bulabilecek misin?

864PAYLAŞIM

Alışveriş tutkunlarına özel bir test daha! Yeteneğinizi bugün de hangi sütyenin daha pahalı olduğunu bularak göstermeye ne dersiniz?

Sütyenlerimiz bunlar!

Buldun!

Tebrikler! Bu Penti sütyenin fiyatı tam tamına 79,90 TL! Yani aralarında en pahalı olan!

Çok yaklaştın!

Ah bee, gerçekten inanılmaz yaklaşmıştın! Bu Penti sütyenin fiyatı 69,90 TL! Ama maalesef en pahalısı değil. Şimdi tekrar dene!

Hayıır!

Oldukça güzel bir sütyen, ama maalesef en pahalısı değil! Bu Penti sütyenin fiyatı tam olarak 64,90 TL! Şimdi tekrar dene ve en pahalıyı bul!

Maalesef!

Maalesef ama en pahalı sütyenimiz bu değil! Bu oldukça tarz H&M sütyenin fiyatı tam olarak 29,99 TL! Hadi tekrar dene ve en pahalıyı bul!

Üzgünüz!

Bulamadın! Bu son derece şık sütyen maalesef aralarındaki en pahalı sütyen değil! Fakat inanılmaz şık H&M sütyenin fiyatı tam olarak 39,99 TL. Şimdi tekrar deneyip en pahalısını bulmaya ne dersin?

Olmadı!

Yapamadın be güzel dostumuz, en pahalısını bulamadın! Biz sana yine de bu inanılmaz güzel H&M sütyenin fiyatını söyleyelim: 49,99 TL! Tekrar denemeli ve en pahalısını bulmalısın!

Keşke!

Ah keşke be! Keşke! Ama değil işte... En pahalısı bu değil! Ama son derece tatlı ve güzel olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz! Bu tatlı Koton sütyenin fiyatı tam olarak 23,99TL! Şimdi tekrar deneyip en pahalıyı bulsana!

Hayır!

Şu rengin güzelliğine bakar mısın, sen de ona kandın değil mi? Ama maalesef, en pahalı sütyen  bu tatlış pembe sütyen değil! Bu pembe Koton sütyenin fiyatı tam olarak 27,99TL! Şimdi tekrar deneyip en pahalıyı bulsana!

Üzgünüz :(

Ne kadar şık ve tarz öyle değil mi? Ama en pahalı değil işte! Bu son derece tarz Koton sütyenin fiyatı tam olarak 29,99TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaren-unlu3

nokta atışı Tebrikler! Bu Penti sütyenin fiyatı tam tamına 79,90 TL! Yani aralarında en pahalı olan!

candy111

ilkinde buldum.en sadesi en pahalisi.kim 79.90 verir o sutyene lan.ben veririrm

beyzadilek

Sonuncuda buldum teşekkürler,saygılar

bayanfarketmez

Aslında en vasatı değil o tamamen vücudunun şekline oturuyor ve askıları yok en mükemmeli o ama ne ile giyeceksen değişir tabiii

queen-of-the-alaska

bu değildir dedim bastım ve o çıktı

Görüş Bildir