Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Sezonun Favorisi, Yola Hızlı Başladı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Bu Sezonun Favorisi, Yola Hızlı Başladı

Bu Sezonun Favorisi, Yola Hızlı Başladı

Geçen hafta arkadaşımla Batı Hollywood’daki ‘Yönetmenler Birliği’nde ‘American Hustle’ filminin prömiyerine gittik. Daha önce ‘Yönetmenler Birliği’nden prömiyer mekânı olarak hazzetmediğimi söylemiştim, ama o ‘Mad Men’ içindi, Cinerama Dome gibi döneme uygun bir mekânın şov açısından daha hayırlı olacağını düşünmüştüm. Bu etkinliğe ‘Yönetmenler Birliği’ cuk oturuyordu.

Sony Pictures, gösterim öncesi ana lobinin uzağında özel bir odada açık büfe akşam yemeği verdi. Biz de uzayan kırmızı halı etkinliği sırasında atıştırma fırsatı bulduk. Gönlümüzce yiyip içerken arada lobiye çıkıp yıldızları izledik. Fotoğrafçılar, üstünde çok rahat gözüken David Koma elbisesiyle nefes kesen Amy Adams’a dönüp kendilerine bakması için bağırıyorlardı ki, mükemmel pozu yakalayabilsinler. Sonra odaya dönüp birer kadeh şarap daha yuvarlayıp biraz daha salata atıştırdık. Her şey çok medeni ve ince düşünceli tasarlanmıştı.

Koltuklar numaralıydı, dolayısıyla mükemmel görüş açısı rezerve etmek için salona koşturmak zorunda kalmadık. Aslına bakarsanız, bu salonda her koltuğun görüş açısı iyidir. Sunuş abartılmadı, yönetmen David O. Russell, bıraktı, film oynadı, sonra sohbet ve foto çekimleri için devreye girdi. Yönetmeninin David O. Russell olmasına ve oradan buraya aktarılan oyuncu kadrosuna dayanarak, ‘American Hustle’ın ‘Silver Linins Playbook’la aynı film olacağına dair varsayımlar duyuyoruz, çoğunlukla da filmi izlememiş olanlardan. Gerçekle yakından uzaktan ilgisi yok.

Film ‘’Bunların bazısı gerçekten yaşandı’’ uyarısıyla açılıyor ve takip edecek akıl sır ermez olaylar dizisinin tonunu belirliyor. Sahtekârları, polisleri ve siyasileri birbirinden ayırt etmeye çalışmak oksimoron bir çaba, zira hepsi aynı oyunun içindeler ve eşit düzeyde hem sevilesi hem de nefret edilesiler. Daha fazlasını söylemek oyunbozanlık olur, ama şunu ekleyebilirim: Her şey öylesine mükemmel kurgulanıp kotarılmış ki, ne kadar muhteşem bir filmden söz edip duruyorlar diye şaşakalacaksınız. Jennifer Lawrence’ın rolünde ne kadar fantastik olduğunu ki öyle, ama vay anasını, Amy Adams’ın bu filmde kasıp kavurduğunu daha çok işiteceksiniz, bekleyin ve görün.

Haber: KEITH KURMAN

Radikal

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

ŞarapSony
Görüş Bildir