Bu Serbest Çağrışım Testiyle Kendinizi Keşfedin!

 > 
13bPAYLAŞIM

Kelimelerin sende çağrıştırdıklarına göre senin kendini keşfetmeni sağlayacağız! Hazır mısın? Hadi teste!

1. İlk olarak hangi imaj sende "güç" kelimesini çağrıştırdı?

2. Peki ya "şehvet"i?

3. Sana "çocukluk" yıllarını çağrıştıran imaj hangisi ola ki?

4. Peki ya "melankoli" sardığında her yanını?

5. Bu çirkin kelime sana hangisini çağrıştıracak acaba?

6. Bu imajlardan hangisi sana "haz" verdi?

7. Kelimeleri kifayetsiz bırakan bu kelime için hangisini seçeceksin?

8. Ya "cinsellik" desek hangisini seçersin?

9. Büyük bir "zafer" kazandığını düşün, aşağıdakilerden hangisi sana o zaferi çağrıştırdı?

10. Son olarak: Tabiat ana, "doğa" denildiğinde hangisini seçmen daha muhtemel?

Okyanus kadar derin, bir bebek kadar hassas!

Seçtiğin imajlara göre senin son derece derin, sezgi gücü yüksek ve duygusal anlamda bir bebek kadar hassas olduğunu söyleyebiliriz. Duygularını çok derinden ve içten yaşıyor olman seni son derece hassas bir insan yapıyor. Bunun sonucu olarak da duygusal gel gitlerin yüzünden aslında zor bir insan gibi görünsen de insan ilişkilerinle böyle olmadığını ortaya koyuyorsun. Etrafındakilere son derece sevgi dolu ve sıcak bir şekilde yaklaşıyorsun. Ayrıca daima kendinden önce başkalarını düşünen, fedakar bir insan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sakin görünümlü asi ruh!

Seçtiğin imajlara göre senin dışarıdan son derece sakin görünen ama içinde asi bir ruh taşıyan biri olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak sakin bir insansın çünkü, çok fazla münakaşaya girmezsin insanlarla. Ama nerede bir haksızlık, adaletsizlik görsen asi ruhun içinden çıkar ve kendini gösterir. Böyle durumlarda asla susmazsın, daima adaletsizliğe karşı savaşırsın. Bunda son derece yardımsever bir insan olmanın da etkisi yok değil tabi. Ayrıca ruhunun bağımsızlığa, özgürlüğe çok değer verdiğini de söyleyebiliriz. Kısıtlanmaktan, zincirlere vurulmaktan ölesiye nefret ediyorsun. Çünkü o zaman yaratıcılığını ortaya koyamıyor, kendini gösteremiyorsun.

Çocuklar kadar şensin!

Seçtiğin imajlardan anladığımız kadarıyla sen gerçekten çocuklar kadar şen ve tepeden tırnağa hayat enerjisiyle dolu birisin! Hayatı çok seviyorsun, hem de her şeyiyle. Her anından keyif almaya, her saniyeni dolu dolu yaşamaya özen gösteriyorsun. Karşına çıkan engelleri ise kendini kanıtlamak ve geliştirmek için bir fırsat olarak görüyorsun. Kısacası yaşamak nedir gelip senden öğrenmek lazım! Ayrıca ne kadar arkadaş canlısı bir insan ve sadık bir dost olduğunu ise bilmem söylememize gerek var mı? Çünkü sahip olduğun dostlar bunu zaten açık bir şekilde ortaya koyuyor. Hayat yaşamayı bilenlere, yani sana güzel be güzel insan!

Olgunluk akıyor her yerinden!

Seçtiğin imajlara göre senin etrafındaki bir çok kişiye göre son derece olgun ve düzenli bir insan olduğunu söyleyebiliriz. Nerede nasıl davranman gerektiğini çok iyi bilirsin. Dahası, bugüne kadar iyisiyle kötüsüyle yaşadığın her şeyden bir çok ders çıkarmış ve hayatına ona göre bir yön vermişsin. Ayrıca hayatının her alanında son derece düzenli ve programlı bir insansın. Bu yönünün seni birçok başarıya götüreceğine hiç şüphemiz yok. Sen herkesin örnek alıp bir şeyler öğrenmesi gereken bir insansın güzel insan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
thegamer

valla doğru yazmış :)

thegamer

Çocuklar kadar şensin! Seçtiğin imajlardan anladığımız kadarıyla sen gerçekten çocuklar kadar şen ve tepeden tırnağa hayat enerjisiyle dolu birisin! Hayatı çok seviyorsun, hem de her şeyiyle. Her anından keyif almaya, her saniyeni dolu dolu yaşamaya özen gösteriyorsun. Karşına çıkan engelleri ise kendini kanıtlamak ve geliştirmek için bir fırsat olarak görüyorsun. Kısacası yaşamak nedir gelip senden öğrenmek lazım! Ayrıca ne kadar arkadaş canlısı bir insan ve sadık bir dost olduğunu ise bilmem söylememize gerek var mı? Çünkü sahip olduğun dostlar bunu zaten açık bir şekilde ortaya koyuyor. Hayat yaşamayı bilenlere, yani sana güzel be güzel insan!

damla-cankar

Okyanus kadar derin, bir bebek kadar hassas!Seçtiğin imajlara göre senin son derece derin, sezgi gücü yüksek ve duygusal anlamda bir bebek kadar hassas olduğunu söyleyebiliriz. Duygularını çok derinden ve içten yaşıyor olman seni son derece hassas bir insan yapıyor. Bunun sonucu olarak da duygusal gel gitlerin yüzünden aslında zor bir insan gibi görünsen de insan ilişkilerinle böyle olmadığını ortaya koyuyorsun. Etrafındakilere son derece sevgi dolu ve sıcak bir şekilde yaklaşıyorsun. Ayrıca daima kendinden önce başkalarını düşünen, fedakar bir insan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

ak8kalp

Sakin görünümlü asi ruh 😊😊

Gizli Kullanıcı

Facebok ile paylas cikti a.Q

muhammed-temel

Sakin görünümlü asi ruh!

Görüş Bildir