Bu Şarkılardan Dinlediklerini Seç Şu Anki Ruh Halini Söyleyelim!

0PAYLAŞIM

Hangilerini dinledin?

Dinlediklerini seçer misin?

Yeni Türkü - İstersen Hiç Başlamasın
Gülşen - Bir Fırt Çek
Gökhan Türkmen - Bir Öykü
Ahmet Kaya - Şiire Gazele
Simge - Ben Bazen
Neşet Ertaş - Neredesin Sen?
Seden Gürel - Çalkala
Tarkan - Adımı Kalbine Yaz
Müslüm Gürses - Sebepsiz Ayrılık
Kenan Doğulu - Aklım Karıştı
Sertab Erener - Gel Barışalım Artık
Sezen Aksu - Sarı Odalar
Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme
İbrahim Tatlıses - Ben İnsan Değil miyim?
Sena Şener - Sevmemeliyiz
Bengü- Saygımdan
Oğuzhan Koç - Yok Sanayım
Cem Karaca - Bu Son Olsun

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Bu ara biraz fazla mı gerginsin sanki?

Hayırdır ne oldu sana böyle? Sürekli bi tansiyonun yüksek, etrafına ateş saçıyorsun resmen! İnsan senin yanına gelmeye korkuyor. Canını sıkan bir şeyler var galiba. Olsun! Canını sıkan bir şeyler hep olur. Önemli olan bu anlarla baş etmeyi öğrenebilmek. Neyse ki sen de yavaş yavaş öğreniyorsun :)

Aman aman nedir bu neşe?

Ne kadar güzel bir enerjin var senin! Etrafına sürekli pozitiflik yayıyor, kahkahalarınla girdiğin her ortamı anında enerjinle dolduruyorsun! Galiba bu ara işler gayet yolunda senin için, küçük sıkıntıların olsa da onları kafaya takmıyor hayatını yaşıyorsun! En güzelini yapıyorsun güzel dostumuz, aman nazar değmesin! Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın :)

Canını sıkan birşey mi var? Baya durgunsun!

Son zamanlarda biraz fazla sakin ve durgun gibisin. Hatta etrafındakilerden “Bir şeyin mi var?” sorularını çok duyduğunu tahmin ediyoruz! Ama bizce sendeki bu durgunluk sıkıntıdan değil, sadece sakinsin işte. Dingin diyelim biz ona. Kafan rahat, çok şey düşünmüyor, sadece sakin kalmaya çalışıyorsun. Kendini uzun bir kafa tatiline çıkarmış gibisin yani. Hem şimdiye kadar çok düşünmenin ne faydasını gördük ki?

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oya-ince

HAYDAAA, GERGİN DEĞİLİM YAA...SAÇMALAMIŞSINIZ....

queen_of_the_7_kingdoms

Aman aman nedir bu nese?

ozzy_oz

Canını sıkan birşey mi var? Baya durgunsun! Son zamanlarda biraz fazla sakin ve durgun gibisin. Hatta etrafındakilerden “Bir şeyin mi var?” sorularını çok duyduğunu tahmin ediyoruz! Ama bizce sendeki bu durgunluk sıkıntıdan değil, sadece sakinsin işte. Dingin diyelim biz ona. Kafan rahat, çok şey düşünmüyor, sadece sakin kalmaya çalışıyorsun. Kendini uzun bir kafa tatiline çıkarmış gibisin yani. Hem şimdiye kadar çok düşünmenin ne faydasını gördük ki? / hepsini dinledim biliyorum :)

0nur0zdemir

E şıkkı Hiçbirini

gzm-ynklr

Aman aman nedir bu neşe? Ne kadar güzel bir enerjin var senin! Etrafına sürekli pozitiflik yayıyor, kahkahalarınla girdiğin her ortamı anında enerjinle dolduruyorsun! Galiba bu ara işler gayet yolunda senin için, küçük sıkıntıların olsa da onları kafaya takmıyor hayatını yaşıyorsun! En güzelini yapıyorsun güzel dostumuz, aman nazar değmesin! Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın :)

Görüş Bildir