Bu Renk Testine Göre Senin Ruh Eşin Şu An Nerede?

63PAYLAŞIM

Bu renk testi ile ruh eşinin şu an Türkiye'nin hangi ilinde olduğunu söylüyoruz. 

Hazırsan başlayalım!

1. Her görselde senden bir renk seçmeni istiyoruz. Hadi seç bakalım!

2. ⬇

3. ⬇

4. ⬇

5. ⬇

6. ⬇

7. ⬇

8. Bu da sonuncusu!

Ruh eşin Ankara'da!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin başkentimiz Ankara'da. Ne alaka deme, kaderin bir cilvesi ile belki de güzel bir Ankara akşamında yollarınız kesişebilir.

Ruh eşin İstanbul'da!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin İstanbul'da. Ne alaka deme, Bebek'te bir iki tur atarken yollarınız kesişebilir. Ya da ne bilelim adalarda belki romantik bir tesadüf yaşayabilirsiniz.

Ruh eşin İzmir'de!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin İzmir'de. Ne alaka deme, kader seni belki İzmir'e sürükler bir gün. Belki de zaten İzmir'desin, bilmiyoruz. Ruh eşini İzmir'de sokakta yürürken bile bulabilirsin. Gözünü açık tut sadece.

Ruh eşin Antalya'da!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin Antalya'da. Ne alaka deme, bir Antalya tatiline bakar valla. Belki kumsalda belki de eğlenirken... Tak diye karşına çıkarsa ruh ikizin, editör demişti dersin.

Ruh eşin Adana'da!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin Adana'da. Ne alaka deme demeyeceğiz cidden ne alaka. :) Ruh eşin şu an Adana'da sıcaktan kavruluyor olabilir. O sıcaklardan kaçıp senin yanına gelecek herhalde.

Ruh eşin Yozgat'ta!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin Yozgat'ta. Şu an Yozgat'ta ne işi var biz de bilmiyoruz. Belki ailesini ziyarete gitmiştir. Ya da belki de orada yaşıyordur. Neyse kader sizi belki Yozgat'ta belki de başka bir yerde buluşturacak. Sen evrene hangisi istiyorsan onu bildir. :)

Ruh eşin Sivas'ta!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin Sivas'ta. Ne alaka deme, her an sen kendini Sivas'ı seyrederken, ruh eşini de seni seyrederken bulabilirsin. :) Şu an Sivas'ta belki bir arkadaşının düğününe gitmiştir, bilmiyoruz ama şu an orada.

Ruh eşin Şanlıurfa'da!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin Şanlıurfa'da. Ne alaka deme, düşünsene sıra gecesine katılmışsınız ve bol isotlu çiğ köfteyi yerken göz göze geliyorsunuz. :)) Tam o anda onun ruh eşin olduğunu anlayabilirsin. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nagumi

sivaslı bir adam arıyırım

adamolunlan

Öyle güzel renkler seçmişim ki hatun İzmir'deymiş. Yavrum benim çok değil, kader yollarımızı kesiştirene kadar bekle. Diğerlerine de İzmir diye umut vermiş ama olsun herkes nasibini yer.😉🧿

sweatdream32

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin İzmir'de. Ne alaka deme, kader seni belki İzmir'e sürükler bir gün. Belki de zaten İzmir'desin, bilmiyoruz. Ruh eşini İzmir'de sokakta yürürken bile bulabilirsin. Gözünü açık tut sadece. laaaann azcık daha yakın söyleyemiyomuydun

nilflora

Tokyo :)

astronotomi

Ruh eşim Ankara'daymış... Hadi hayırlısı 😂😂😂

Görüş Bildir