Bu Renk Testine Göre Beyninin Hangi Tarafı Daha Baskın?

 > 
22bPAYLAŞIM
  • Olayımız çok basit: Biz sana renkler vereceğiz, sen de o renkleri bileceksin!

  • Yalnız bu testte son derece hızlı davranmanı istiyoruz! 

  • Ayrıca sorularda yazan kelimeyi değil, rengi seçmen lazım! 

Buna göre beyninin hangi tarafının daha baskın çalıştığını söyleyeceğiz sana, hazır mısın?

1. Hadi başlayalım: Unutma! Kelimeyi değil, rengi seçeceksin!

2. Ve hızlı cevap vermen lazım!

3. Hızlı hızlı!

4. Kelime değil, renk!

5. Çok düşünme, hızlı ol!

6. Acele acele!

7. Kafan karışmasın! Hadi hızlı!

8. Gözlerin de yamçulmasın! Hızlı!!

9. Kaç tonu var deme! Hızlı!

10. Son bu hadi! Hızlıııı!

Beynine müthiş bir uyum hakim!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin beyninde tam olarak baskın bir taraf yok. Sağ beynin ve sol beynin müthiş bir uyum içinde, birlikte çalışıyorlar. Bu da demek oluyor ki sen ne sağ beyni baskın olan ne de sol beyni baskın olan insanların sahip olduğu dezavantajlara sahip değilsin. Yani çoğu kişiye göre oldukça şanslısın! Aldığın kararlarda hem duygularını, hem de aklını dinliyorsun. Böylece hata yapma payın oldukça düşük oluyor. Ne diyelim, gerçekten çok şanslısın!

Sol beynin almış yürümüş!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin sol beynin sağ beynine göre oldukça baskın. Araştırmalara göre sol beyin mantıksal ve aritmetik düşünmeyi yönetir. Yani bu şu anlama geliyor: Sen son derece mantıklı adımlar atan ve aritmetik zekası oldukça yüksek bir insansın. Problemlere pratik çözümler bulmak tam olarak senin işin! Ayrıca karar alırken de duygularını bir kenara bırakıp tamamen aklına, mantığına sığınıyorsun. Ne dersin, sence haklı mıyız?

Sağ beynin almış yürümüş!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin sağ beynin sol beynine göre oldukça baskın çalışıyor. Araştırmalar sağ beynin şu alanları yönettiğini söyler: Sanatsal yaratıcılık, sezgi gücü ve duygular! Yani bu tam olarak şu anlama geliyor: Sen sanatsal anlamda oldukça yaratıcı, sezgi gücü son derece yüksek ve duygusal bir insansın. Estetik algın oldukça yüksek. Ayrıca karar alırken de çoğu zaman duygularını ve kalbini dinliyorsun. Hayatına duyguların yön veriyor yani. Ne dersin, sence haklı mıyız?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-islam-ozturk

Beynine müthiş bir uyum hakim! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin beyninde tam olarak baskın bir taraf yok. Sağ beynin ve sol beynin müthiş bir uyum içinde, birlikte çalışıyorlar. Bu da demek oluyor ki sen ne sağ beyni baskın olan ne de sol beyni baskın olan insanların sahip olduğu dezavantajlara sahip değilsin. Yani çoğu kişiye göre oldukça şanslısın! Aldığın kararlarda hem duygularını, hem de aklını dinliyorsun. Böylece hata yapma payın oldukça düşük oluyor. Ne diyelim, gerçekten çok şanslısın!

hasan-yilmaz27

Sol beynin almış yürümüş! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin sol beynin sağ beynine göre oldukça baskın. Araştırmalara göre sol beyin mantıksal ve aritmetik düşünmeyi yönetir. Yani bu şu anlama geliyor: Sen son derece mantıklı adımlar atan ve aritmetik zekası oldukça yüksek bir insansın. Problemlere pratik çözümler bulmak tam olarak senin işin! Ayrıca karar alırken de duygularını bir kenara bırakıp tamamen aklına, mantığına sığınıyorsun. Ne dersin, sence haklı mıyız?

damla-cankar

Sol beynin almış yürümüş!Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin sol beynin sağ beynine göre oldukça baskın. Araştırmalara göre sol beyin mantıksal ve aritmetik düşünmeyi yönetir. Yani bu şu anlama geliyor: Sen son derece mantıklı adımlar atan ve aritmetik zekası oldukça yüksek bir insansın. Problemlere pratik çözümler bulmak tam olarak senin işin! Ayrıca karar alırken de duygularını bir kenara bırakıp tamamen aklına, mantığına sığınıyorsun. Ne dersin, sence haklı mıyız?

Gizli Kullanıcı

oha ben :D

cakici-catcat-06

Sol beynim almış yürümüş ama cidden yürümüş çok uzaklara gitmiş

Görüş Bildir