Bu Renk Testi Sana Bugün Nasıl Hissettiğini Söylüyor!

-

Bazı günler enerjimiz yüksek, bazı günler de düşüktür; bazı günler oldukça neşeliyken bazı günler de içimizden hiçbir şey yapmak gelmez: İşte biz bugün sana nasıl hissettiğini söyleyeceğiz. Hazırsan hemen teste başlasana!

1. Hadi başlayalım! Kırmızı rengi senin için bu kelimelerden hangisiyle içe içe?

2. Dikkatini en çok hangi renk çekti?

3. Peki odanın duvarlarının rengini değiştirecek olsan bu renklerden hangisini tercih edersin?

4. Hadi bir de en sevdiğin pembe tonunu seç!

5. Bu fotoğraf sana hangi rengi çağrıştırıyor?

6. Peki ya yağmur? Yağmur sana hangi rengi çağrıştırıyor?

7. Hadi bir de bu palete eklemek için bir renk seç!

8. Son olarak bir de gökyüzünün en sevdiğin rengini seç!

Aklın kim bilir nerelerde?

Kendini bugün biraz dağınık hissediyor gibisin. Hiçbir şeye odaklanamıyor, sürekli dağılıyorsun. Bir saniye önce yaptığın şeye odaklanmışken bir saniye sonra hayal dünyanın derinliklerine dalıp kayboluyorsun. Bizce kafanı karıştıran şeyler var, yoksa neden dikkatin bu kadar dağınık olsun ki? Sana bir tavsiye verelim, ciddi şeylere başlamak için bugün iyi bir gün değil. Bugünü daha sakin, daha rahat bir şekilde geçir. Ciddi işlerinle kafanı toparlayınca ilgilenirsin.

Biraz panikledin mi sen?

Bugün üzerinde her zamankinden daha fazla stres, gerginlik ve endişe var gibi. Adeta diken üstündesin; hatta fırtına öncesi sessizlik evresini yaşıyor gibi yaklaşan tehlikeyi bekliyorsun. Bizce bunun sebebi seni çok heyecanlandıran veya geren bir olayın yaklaşıyor olması. Ama bunun üstesinden bu şekilde gelemezsin güzel dostumuz; biraz daha sakin olmalı ve kendini germekten vazgeçmelisin! O zaman göreceksin korktuğun şeyin aslında çok da gereksiz bir şey olduğunu!

Modun biraz düşük mü ne?

Bugün senin üzerinde oldukça düşük bir enerji var. Baya moralin bozuk, modun düşük. Nedeni ne bilemeyeceğiz ama hepimizin hayatında böyle zamanlar, günler, hatta bazen haftalar oluyor. Senin yapman gereken tek şey bu düşük enerjinin seni ele geçirmesine izin vermemek ve moralini olabildiğince yükseltecek şeylere yönelmek. Bunu yapmak düşündüğün kadar zor değil güzel dostumuz inan!

Çocuklar gibi şensin!

Bugün senin için gerçekten güzel bir gün. Üzerinde oldukça güzel bir enerji var; adeta hoplayıp zıplamak, dans etmek istiyorsun! Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın bizce! Dışarı çık, gez dolaş: Gününü olabildiğince dolu ve eğlenceli bir şekilde geçir ki sonraki günler için bugün sana bir deşarj olsun! Ayrıca hiç kimsenin keyfini kaçırmasına, modunu düşürmesine izin verme!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bayan-kahkaha

Aklın kim bilir nerelerde? cidden bugün hiçbir şeye odaklanamıyorum

tipikteraziii

Aklın kim bilir nerelerde? Kendini bugün biraz dağınık hissediyor gibisin. Hiçbir şeye odaklanamıyor, sürekli dağılıyorsun. Bir saniye önce yaptığın şeye odaklanmışken bir saniye sonra hayal dünyanın derinliklerine dalıp kayboluyorsun. Bizce kafanı karıştıran şeyler var, yoksa neden dikkatin bu kadar dağınık olsun ki? Sana bir tavsiye verelim, ciddi şeylere başlamak için bugün iyi bir gün değil. Bugünü daha sakin, daha rahat bir şekilde geçir. Ciddi işlerinle kafanı toparlayınca ilgilenirsin.

ilayda-gormus1

Aklın kim bilir nerelerde?

toww

Biraz panikledin mi sen? Bugün üzerinde her zamankinden daha fazla stres, gerginlik ve endişe var gibi. Adeta diken üstündesin; hatta fırtına öncesi sessizlik evresini yaşıyor gibi yaklaşan tehlikeyi bekliyorsun. Bizce bunun sebebi seni çok heyecanlandıran veya geren bir olayın yaklaşıyor olması. Ama bunun üstesinden bu şekilde gelemezsin güzel dostumuz; biraz daha sakin olmalı ve kendini germekten vazgeçmelisin! O zaman göreceksin korktuğun şeyin aslında çok da gereksiz bir şey olduğunu!

toww

cidden güzel bir tavisye

sorrow45

Modun biraz düşük mü ne? her gün düşük..

Görüş Bildir