bU psikolojİ testİ seniN yüzdE kaÇ takıntılI olduğunU söylüyoR!

1.1bPAYLAŞIM

Takıntılıyım Takıntılısın Takıntılı Takıntılıyız Takıntılısınız Takıntılılar.... Peki yüzde kaç?

1. Başlıyoruz. Bu görselden rahatsız oldun mu?

2. Peki ya burada seni rahatsız eden bir şey var mı?

3. Şu görsellerden birini seçmeni istesek?

4. Hangi dizilimi sen yapmış olabilirsin?

5. Bu görsel seni rahatsız ediyor mu?

6. Hangisi en rahatsız edici?

7. Bir T harfi seç kendine

8. Şimdi de bir Liv Tyler gifi seç.

9. ..

%100 TaKıNTıLıSıN!

VERDİĞİN cevaplara GÖRE sen %100 takıntılısın. BU TESTİ neden çözdük BİLMİYORUZ. sen ZATEN BU testi çözmeden %100 takıntılı ÇIKACAĞINI BİLİYORDUN. SENİN durumun ÇOK ciddi. HER şeyi KAFANA takıyorsun. En ufak şeyler bile seni ciddi anlamda rahatsız ediyor ve ANINDA TÜM MODUNU DEĞİŞTİREBİLİYOR. Çünkü Senin İçin Her Şey Son Derece Düzenli Ve Mükemmel Olmalı! EN basitindeN biR parkE bilE yamuK dursA kafayI yedirtiyoR bU sanA. AMAN DİKKAT! BU DURUM SANA ZARAR VERMEYE BAŞLAYABİLİR. bizden söylemesi. Arada bazı şeyleri görme, ihmal et. HaYaT ZaTeN ZoR, OnU KeNdİ KeNDiNe dAhA da ZOR HALE getirmene gerEK yOK!!!

%75 TaKıNTıLıSıN!

VERDİĞİN cevaplara GÖRE sen %75 takıntılısın. EVET HENÜZ teslim OLMAMIŞSIN AMAAAAAA her an kendİNİ teslim edeBİLirsin! Seni rahatsız eden düzensizlik durumlarını görmezden gelmeyi ÖĞRENMİŞSİN AMA öyle zamanlar oluyor ki  bir noktaya takılıyor ve KURTULAMIYORSUN! gerçek bir takıntılı GİBİ DAVRANIYORSUN.      Yamuk veya düzensiz bir görüntü ile karşılaştığın zaman gözünü oradan alamıyorsun, DÜZELTENE KADAR MÜCADELE EDİYORSUN. BUNDAN RAHATSIZSIN DA AMAAA ELDEN NE gelir???? Sen yine de GÖRMEZDEN GELMEYE DEVAM ET, HAYATINI  kendi kendine zOR biR yeR halinE getirmE!

%50 TaKıNTıLıSıN!

VERDİĞİN cevaplara GÖRE sen %50 takıntılısın. Senin TAKINTI SEVİYEN normal seviyede. ÇOK RAHATSIZ EDİCİ bir durum YOK. BU SENİN OLDUKÇA dengeli bir insan olduğunu gösteriyor. Düzenli bir insansın ama bu kesinlikle TAKINTI SEVİYESİNDE DEĞİL! AMA öYle anlAR oluyor Kİİİİİ BİR YERLERE takılıp kalıyorsun. O kadarcık olur ;)

%0 TaKıNTıLıSıN!

Verdiğin cevaplara göre boşvermişsin. Detaylara, simetriye ve düzene hiiiiç takılmıyorsun. sen TAKINTILI değilsin. Ama bu da aşırı bi durum. Arada detaylara takılman lazım. Hayatı ıskalayabilirsin                                ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unique_r

Bu nasıl test ya yazıları çok saçma sorular garip ya yaptığıma pişman oldum

yildiz-hilal-gungunes

%50 TaKıNTıLıSıN! %50 TaKıNTıLıSıN! VERDİĞİN cevaplara GÖRE sen %50 takıntılısın. Senin TAKINTI SEVİYEN normal seviyede. ÇOK RAHATSIZ EDİCİ bir durum YOK. BU SENİN OLDUKÇA dengeli bir insan olduğunu gösteriyor. Düzenli bir insansın ama bu kesinlikle TAKINTI SEVİYESİNDE DEĞİL! AMA öYle anlAR oluyor Kİİİİİ BİR YERLERE takılıp kalıyorsun. O kadarcık olur ;)

muhammet-aksu1

%100 Takıntılıymısım yalan yok

swan

Abi lan sonucu %100 çıkanlara inat olsun diye mi işkence olsun diye mi öyle yazdınız yazık günahtır yav

nehir-cigerim

%100 TaKıNTıLıSıN! %100 TaKıNTıLıSıN! VERDİĞİN cevaplara GÖRE sen %100 takıntılısın. BU TESTİ neden çözdük BİLMİYORUZ. sen ZATEN BU testi çözmeden %100 takıntılı ÇIKACAĞINI BİLİYORDUN. SENİN durumun ÇOK ciddi. HER şeyi KAFANA takıyorsun. En ufak şeyler bile seni ciddi anlamda rahatsız ediyor ve ANINDA TÜM MODUNU DEĞİŞTİREBİLİYOR. Çünkü Senin İçin Her Şey Son Derece Düzenli Ve Mükemmel Olmalı! EN basitindeN biR parkE bilE yamuK dursA kafayI yedirtiyoR bU sanA. AMAN DİKKAT! BU DURUM SANA ZARAR VERMEYE BAŞLAYABİLİR. bizden söylemesi. Arada bazı şeyleri görme, ihmal et. HaYaT ZaTeN ZoR, OnU KeNdİ KeNDiNe dAhA da ZOR HALE getirmene gerEK yOK!!! ( ÇILDIVIYOVUMMMM!!! BU BÖYLE YAZILIR MIIII???!!!???!!!)

Görüş Bildir