Bu Mürekkep Testiyle En Nefret Ettiğin Şeyi Söylüyoruz!

 > 
13bPAYLAŞIM

İsviçreli psikiyatrist Hermann Rorschach tarafından bulunan ve mürekkep testi olarak da bilinen Rorschach testi, kişinin bilinçaltını ortaya seren bir testtir. Bu dünyaca ünlü teste göre sen en çok neyden nefret ediyorsun?

Not: Bu test, bütün testlerimizde olduğu gibi eğlence amaçlı üretilmiş olup, testin hiçbir şekilde bilimsel dayanağı yoktur! Gerçek Rorschach testi için lütfen yetkin kişilerden, psikologlardan destek alın!

1)

Pelvis kemiği
Kobra yılanı kafası
İksir şişesi
Gülen yüz
Bıyıklı adam

2)

Panda
Mısır gevreği
Üzgün tavşan
Madalyon
Aslan kafası
Diğer

3)

Bir tablo tutan köpek
Uçan sincap
Penis
Tirbüşon
Halı satan esnaf
Diğer

4)

Şövalye başlığı
Endişeli iskelet kafası
İki break dansçı
Şamdan
Bulldog

5)

Kızgın boğa
Ateş dansçısı
Kaplan yüzü
Sinek
Sumo güreşçisi

6)

Eşekarısı
Balerin
Dönen topaç
Kayan yıldız
Kelebek larvası

7)

Baykuş
Melek
Kadeh kaldıran iki insan
Çiçek vazosu

8)

Fil
Goril
Direksiyon
Savaş uçağı
Tavşan

9)

Vaiz
Uzay gemisi
Bahçe
Maraton galibi
Mangal

İnsanlar!

İnsanları seni o kadar bunaltmış ki imkanın olsa insanlarla iletişim kurmazsın. Her yerdeler ve insana hayatı zindan edebiliyorlar. Elbette aralarında iyileri de var ama çoğunluk sıkıcı ve insanı doğduğuna pişman ediyor. Bazen elinde sihirli güçler olsun istiyorsun ve canını sıkan insanları sosyal medyada olduğu gibi BLOKLAMAK istiyorsun. :)

Lafını bölen insan!

İletişim bir sanattır. Konuşma adabı ise büyüdükçe öğrenilir. Ama bazı GEVEZELER hiç öğrenemiyor ve her konuşmaya atlıyorlar, lafını bölüyorlar. İşte bu insanlardan nefret ediyorsun. Tabi bu o insanların her şeyi senden daha iyi bildiklerini düşünmelerinden de kaynaklanıyor. Bu çok bilmiş her lafa atlayan, bir konuşma sırasında sık sık lafını bölen  insanlar hayatında olmasa daha kaliteli bir yaşamın olacağı kesin.

Karşında cak cuk sakız çiğneyen insan!

Al işte! Dünya üzerinde en nefret edilesi insanlar listesine bir numaraya yazılabilecek insan tipi budur. Ağızlarını sağa sola bükerek dudaklarını süzerek tükürüklerini köpürdeterek insanın sinirlierini zıplatan bu insan türünün hala var olması insanlığın onbinlerce yıllık medeniyetleşme sürecinin defosudur. Bu insanlardan nefret ediyorsun ve bitsinler istiyorsun. Bitmiyorlar!

De'yi ayıramayan insan!

Okul yıllarında ''İyi de bunlar gerçek hayatta ne işimize yarayacak?'' diyen insanlar bunlardır. Bu insan günlük yazışmalarında de ekini nerede ayırıp nerede birleştireceğini bilemezler ve senin sinirlerini hoplatıyor, düzeltme isteği duyuyorsun.

Toplu taşımada ter kokan insan !

Dünya üzerinde hayatı başka insanlara kısa süreli de olsa zindan etmeyi kendine görev edinmiş insanlar vardır. Bu cins genellikle erkektir ve deodorant kullanmak gibi bir alışkanlıkları yoktur. Toplu taşımada insanlara yaşattıklarının farkında olmayan bu tip insanlar senin en nefret ettiğinin insan tipi. Senden uzak Allah'a yazık olsunlar!

Ağzını şapırdatan insan!

Uzaylılar gelse önlerine atacağın ilk insan modeli bunlar olur! Herhangi bir şey yerken çıkardıkları ses yetmezmiş gibi ağızlarının içini sana göstermekten zevk alırcasına bakışları illallah dedirten bu model seni hayattan soğutuyor. Bu model genellikle ağzını da koluyla sildiği için senin nefretini kazanmış durumdalar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-emen

doğru cevap insan

yusuf-saricicek

İnsanlar bildi valla

damlanr.s

İnsanları seni o kadar bunaltmış ki imkanın olsa insanlarla iletişim kurmazsın. Her yerdeler ve insana hayatı zindan edebiliyorlar. Elbette aralarında iyileri de var ama çoğunluk sıkıcı ve insanı doğduğuna pişman ediyor. Bazen elinde sihirli güçler olsun istiyorsun ve canını sıkan insanları sosyal medyada olduğu gibi BLOKLAMAK istiyorsun. :)

hasan-yilmaz27

Lafını bölen insan! İletişim bir sanattır. Konuşma adabı ise büyüdükçe öğrenilir. Ama bazı GEVEZELER hiç öğrenemiyor ve her konuşmaya atlıyorlar, lafını bölüyorlar. İşte bu insanlardan nefret ediyorsun. Tabi bu o insanların her şeyi senden daha iyi bildiklerini düşünmelerinden de kaynaklanıyor. Bu çok bilmiş her lafa atlayan, bir konuşma sırasında sık sık lafını bölen insanlar hayatında olmasa daha kaliteli bir yaşamın olacağı kesin.

uchihaitachi

İnsanlar -_- :D

Görüş Bildir