Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Minnoş Test Senin Gizli Yönlerini Ortaya Koyuyor!

 > -

Bu testimizde sana dünyanın en şeker fotoğraflarıyla kendin hakkında bilmediğin şeyleri ortaya çıkartma fırsatı sunuyoruz!

1. Bu kediciğin keyfi yerinde mi sence, nasıl hissediyordur?

2. Bu tontiş ne hissediyordur peki?

3. Şimdi bu kedicik sana ne hissettirdi?

4. Bu kediciği bu halde gördün, ilk anda ne hissederdin?

5. Bu bakışlar, bu duruş sana nasıl hissettirdi peki?

6. Bu bakışları gördüğün an nasıl hissedersin?

7. Ya bu tipe bakmaya doyamazsın ki! Şimdi ne hissediyorsun, hala için ısınmadı mı yoksa?

8. Son olarak, bu fotoğrafla ilgili duygularını da alıp bitirelim!

Doğuştan yaratıcı bir ruhun var!

Senin içinde başka insanlarda olmayan, eşsiz bir yetenek var aslında! Bunun farkında olmalısın, değilsen de fazla geç kalmadan bu yeteneğini öne çıkart deriz. Sanatçı yanın bir yana, farklı bakış açın insanların içindeki güzellikleri görebilmen açısından seni çok daha farklı birisi yapıyor. Çünkü dünyaya bakışın oldukça farklı ve de en önemlisi güzel! Bu yüzden yanlış tercihleri oldukça az yaparsın, neyin ne olduğunu herkesin gözünden şıp diye anlayabilirsin! Farklılığın senin gizli silahın!

Dünyadaki en kıymetli şey senin dostluğun!

Seni herkesten farklı ve özel kılan şey çok ama çok iyi bir dost olabilmeyi başarman! Etrafında birbirinin arkasından konuşan, birbirine yeterince destek olmayan insanları görüp de şaşırıyorsun  Sanma ki kolay bir şey senin başardığını yapabilmek, seninle ağlayıp gülmek! İnsanlara o kadar iyi bir kalple ve şefkatle yaklaşıyorsun ki seni kırmaya kolay kolay cesaret de edemiyor kimse ama gene de etrafında sinsi insanlar olduğunu unutma, iyi niyetini suistimal etmelerine de izin verme!

Asilik senin damarlarında!

Senin bağımsız bir ruhun ve otoriteye karşı da sağlam bir duruşun var. Senin gösterdiğin tavırı göstermek zaten her baba yiğidin de harcı değil! Bürokrasiye, kurallara güvenin sarsılmış, bu yüzden de kolay kolay sana söylenen şeyleri kabul etmiyorsun. Önce bir sorgularsın, anca aklına yatarsa bir şeyleri gerçekleştirmek için adım atarsın. Kısacası kimseye eyvallahın yok senin, öyle kolay değil kandırmak!

Anlayış ve olgunluk abidesi!

Sen yaşadığın ya da sana anlatılan çoğu şeye karşı oldukça objektif bakabilen birisin. Olan her şeyi artısı ve eksisiyle değerlendirip, senle aynı fikirde olmasalar bile insanlara sabırla doğru bildiğini anlatmaya çalışıyorsun. Haksızlığa gelemezsin, eğer yanlış biliyorsan da kabul edersin, kimsenin hakkını yemeye gerek yok! Her zaman olgun bakış açıları olan, insanları anlamaya çalışan ve insanlara anlatmaktan da çekinmeyen biri olmuşsun. Adeta örnek alına bir kişiliksin, helal olsun!

Gerçek bir lidersin!

Liderlik senin doğanda var, üstelik sen o kadar dışa dönük bir insan da olmamana rağmen! Gizemli bir yanın var doğrusu ama insanların seni dinlemesindeki en önemli etken de senin gizemli bir şekilde çok etkileyici biri olmayı başarabilmen. Sorumluluk duygusu oldukça gelişmiş sende, sana verilen biri işi eksik yapmak gibi bir lüks yoktur sana göre. Etrafındaki insanlara da bu bilinci yansıtmaktan hiçbir zaman çekinmiyorsun. Biliyoruz ki bir işin başında sen varsan başarısız olmak imkansız!

Analitik ve stratejik, gerçek bir bilgin!

Senin duygularından çok mantığın her zaman ön planda olmuş ve sen mantığınla kimsenin içinden çıkamadığı şeylere çok kolay adapte olup çok çabuk çözümler bulabiliyorsun! Duygular sana biraz kara karıştırıcı geliyor doğrusunu söylemek gerekirse. Sen her zaman olaylara dışardan bir göz gibi bakmayı doğru bulursun. İnsanlar genellikle senin tavsiyelerini almaktan çekinirler çünkü sen duymak istedikleri şeyleri değil, gerçekleri söylemeyi kendine göre bilen mükemmel bir beyine sahipsin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eylul-ayse-daskin

Doğuştan yaratıcı bir ruhun var! Doğuştan yaratıcı bir ruhun var! Senin içinde başka insanlarda olmayan, eşsiz bir yetenek var aslında! Bunun farkında olmalısın, değilsen de fazla geç kalmadan bu yeteneğini öne çıkart deriz. Sanatçı yanın bir yana, farklı bakış açın insanların içindeki güzellikleri görebilmen açısından seni çok daha farklı birisi yapıyor. Çünkü dünyaya bakışın oldukça farklı ve de en önemlisi güzel! Bu yüzden yanlış tercihleri oldukça az yaparsın, neyin ne olduğunu herkesin gözünden şıp diye anlayabilirsin! Farklılığın senin gizli silahın!

pirilti_yildiz

Senin duygularından çok mantığın her zaman ön planda olmuş ve sen mantığınla kimsenin içinden çıkamadığı şeylere çok kolay adapte olup çok çabuk çözümler bulabiliyorsun! Duygular sana biraz kara karıştırıcı geliyor doğrusunu söylemek gerekirse. Sen her zaman olaylara dışardan bir göz gibi bakmayı doğru bulursun. İnsanlar genellikle senin tavsiyelerini almaktan çekinirler çünkü sen duymak istedikleri şeyleri değil, gerçekleri söylemeyi kendine göre bilen mükemmel bir beyine sahipsi

hayal-urunu

Dünyadaki en kıymetli şey senin dostluğun! Dünyadaki en kıymetli şey senin dostluğun! Seni herkesten farklı ve özel kılan şey çok ama çok iyi bir dost olabilmeyi başarman! Etrafında birbirinin arkasından konuşan, birbirine yeterince destek olmayan insanları görüp de şaşırıyorsun Sanma ki kolay bir şey senin başardığını yapabilmek, seninle ağlayıp gülmek! İnsanlara o kadar iyi bir kalple ve şefkatle yaklaşıyorsun ki seni kırmaya kolay kolay cesaret de edemiyor kimse ama gene de etrafında sinsi insanlar olduğunu unutma, iyi niyetini suistimal etmelerine de izin verme!

Gizli Kullanıcı

Doğuştan yaratıcı bir ruhun var!  Senin içinde başka insanlarda olmayan, eşsiz bir yetenek var aslında! Bunun farkında olmalısın, değilsen de fazla geç kalmadan bu yeteneğini öne çıkart deriz. Sanatçı yanın bir yana, farklı bakış açın insanların içindeki güzellikleri görebilmen açısından seni çok daha farklı birisi yapıyor. Çünkü dünyaya bakışın oldukça farklı ve de en önemlisi güzel! Bu yüzden yanlış tercihleri oldukça az yaparsın, neyin ne olduğunu herkesin gözünden şıp diye anlayabilirsin! Farklılığın senin gizli silahın!

caotik

Doğuştan yaratıcı bir ruhun var!

Görüş Bildir