Bu Kadarını da Beklemiyorduk! Akla Hayale Sığmayacak Şekillerde Hamile Kalan 13 Talihsiz Kadın

1.2bPAYLAŞIM

Zaten hamileyken hamile kalanı da ilk defa duydum 🤔

Kaynak: https://www.babygaga.com/15-unlikely-way...

1. "Anal seks yaptıktan sonra hamile kaldım."

Aslında bu şekilde hamile kalmak herkese imkansız gibi geliyor ama değil. Vajinal açıklık ve anüs birbirlerine oldukça yakınlar yani spermin sızma ihtimali var.

2. "Eşim üzerimizde kıyafetlerimiz varken boşaldı ve hamile olduğumu öğrendim."

Hem erkeğin hem kadının üzerinde kıyafetleri varken, kadının hamile kalması kulağa çok saçma geliyor farkındayız ama kadının üzerindeki iç çamaşırına sperm gelirse, vajinaya çok yakın olduğu için spermin hareket etme olasılığı olacaktır. Bunu yaşama şansınız çok düşük olsa da çıplak değilken hamile kalma şansınız var.

3. "Tüplerimi bağlattıktan 3 ay sonra hamile kaldım."

Kadınlar tüplerini normalde hamile kalmamak için bağlatır. Ama her cerrahi operasyonda olduğu gibi bunda da tüplerin iyileşmesi sürecinde problemler çıkabiliyormuş. Her yıl 100 kadından 5'i bu şekilde hamile kalıyor.

4. "Regl döneminde hamile kalınılabileceğini hamile olduğumu anlayınca öğrendim."

'Ee bilmiyor muymuş?' dediğinizi duyar gibiyim ama regl döneminde hamile kalınılabileceğini bilmeyen birçok kadın var. Eğer regl döneminin son günleriyse ve yumurtalama dönemi de daha erkene gelirse bir kadın hamile kalabilir ve spermin vajinanın içerisinde 5 güne kadar canlı kalabildiğini de unutmamak gerekiyor.

5. "Bebeğimi emzirirken korunmama gerek olmadığını çünkü hamile kalamayacağımı düşünüyordum ama öyle olmadı."

Birçok kadın emzirirken hamile kalamayacağını düşünür çünkü prolaktin hormonu yumurtalama dönemini bastırır. Ama yukarıda gördüğünüz gibi hamile kalan kadınlar da var. Çünkü emzirme yavaşladığı an ovülasyon dönemi başlar.

6. "Sevgilim vasektomi operasyonu olmuştu, nasıl hamile kalabilirim anlamıyorum."

Vasektomi sırasında erkeğin meni kanalları bağlanır böylece sperm bu kanallardan geçerek vajinaya ulaşamaz. Bu aslında oldukça başarılı bir doğum kontrol yöntemidir ama bu şekilde hamile kalan kadınlar da var.

7. "4 yıldır doğum kontrol hapı kullanmama rağmen hamile kaldım."

Doğum kontrol hapı östrojen ve progestojen hormonlarının birleşimidir, yumurtlamadan kaçınmak için günde bir tane alınır. Düzenli kullanıldığında risk çok düşüktür. Kadınların birçoğu ilaç kullanırken hamile kalıyor evet ama her gün aynı saatte içilmesi gereken hapı farklı saatlerde içtikleri için ya da gün atlayarak içtikleri için kalıyorlar.

8. "Prezervatif kullanmamıza rağmen iki kere hamile kaldım."

Yani bu konuda konuşmamıza çok da gerek yok bizce, prezervatifi yanlış takarsanız, yırtık olursa tabii hamile kalabilirsiniz.

9. "Eşim dışarı boşalmasına rağmen hamile kaldım."

Prezervatif kullanmaktan kaçınan birçok erkek, dışarı boşalmayı tercih ediyor. Fakat bu bir kontrol yöntemi değil, spermin içeride kalma olasılığı çok yüksek.

10. "Zaten hamileyken nasıl hamile kalabilirim birisi açıklayabilir mi?"

Valla ilk duyduğumda ben de ufak çaplı bir şok geçirdim, ama tarihte bugüne kadar zaten hamileyken tekrar hamile kalan birkaç kadın var. Hamileliğin ilk haftalarında ikinci bir yumurta döllenebiliyor.

11. "Elleri aşağıda olduğu için hamile kaldım."

Bu kadın, önce partnerine biraz yardım ediyor daha sonra elleri ile kendisine dokunuyor. Ellerine bulaşan sperm yüzünden de hamile kalıyor. Vajinanızın yakınındaki herhangi bir sperm hamile kalmanıza neden olabilir. Yani ön sevişme kısmında da dikkatli olmak gerekiyor.

12. "İkimizde çıplaktık ve şakalaşıyorduk ama cinsel ilişki olmadan hamile kaldım."

Kuruluğu önlemek ya da sadece eğlenmek için hiçbir nüfuz olmadan da hamile kalınılabiliyormuş.

13. "Ertesi gün hapı almama rağmen hamile kaldım."

Ertesi gün hapları birçok kadın için hayat kurtarıcı fakat yine de hapa rağmen hamile kalan kadınlar var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uniz-nyero

Özel olarak konuşabileceğinizi ve probleminizi çözebileceğini bildiğim bir kişi varsa, o kişi Osita, sihrini tanıdığım pek çok insanın hayatını değiştirmek için kullanan bir büyü tekerleğidir. Aşk, para, hastalık, her ne olursa olsun ona drositamiraclespell@gmail. com veya WhatsApp +15088120454 aracılığıyla bir dm gönderin Onunla özel bir görüşme yapın ve bana yardım edebileceğine inanın.

ashirogi-muto

Vay anasını satayım ucuz atlatmışız :D

corpse-bride

bı ıs arkadasım kocam ustume ceket atsa hamıle kalıyorum derdı o geldı aklıma )))))

corpse-bride

ıkı hamılelıgı oldu korkuyordu kadın bı daha hamıle kalmaktan artık

sevim-akay

kim hazırladıysa kafası baya iimiş :D

ultraviolet

bi arkadaşım genel tuvaletten hamile kaldığını iddia etmişti ??

Görüş Bildir