Bu İğğğrençlik Testinden Geçebilecek misin?

 > -

Evet doğru okudunuz, "midesizlik" testi! Testi çözerken sorularda geçen o anları yaşamaya çalışın beyninizde, öyle okuyup geçmeyin sadece! Yalnız aşırı hassaslar için şu uyarıyı yapmamız lazım: Soruları çözerken yanınıza bir kova alsanız fena etmezsiniz! Hadi bakalım, gizli midesizler kimlermiş görelim!

1. Hadi başlayalım! Islak mı ıslak bir kapı kolu, bu kapıyı açmak zorundasın! Hislerini alalım!

2. Peki ya kolunun üstünde, sırtında, saçlarının etrafında gezen ve tüylerini diken diken eden bir balon?

3. Ellere krem sürmekte pek bir sıkıntı yok değil mi? Peki ya sıcak bir banyodan çıktıktan sonra buruş buruş ellerinize krem sürmek?

4. Yoğun ve yorucu bir günün ardından yatağına yatacakken bir de baktın ki yastığının üstünde kocaman bir böcek var! Belki dün gece de orada seninle birlikteydi?

5. Dişçiye gittiğinde diş taşların temizlenirken çıkan şu çirkin sivri aletin çıkardığı ses ve dişlerinde yarattığı o eşsiz his hakkında neler söylemek istersin?

6. Rahatsız edici seslerden bahsetmişken; kara tahtaya ya da duvara sürtülen tırnaklar?

7. Son olarak hiçbir şey söylemeyeceğiz, sadece resme bak!

Tebrikler: Tam bir midesizsin!

Bu ne arkadaşım! Hiç mi için hoş olmadı ya bunlara bakarken? Hiç mi tüylerin diken diken olmadı? Yoksa sen bizi mi trollüyorsun ha? Trollüyor musun trollemiyor musun bilemiyoruz ama şu cevaplara baktığımızda senin gerçek bir midesiz olduğunu söyleyebiliriz! Hadi yine iyisin, 1 Nisan da geldi, o midesiz şakalarınla insanların ağzına tükürmeye son derece hazır ve nazırsın! Şimdiden sana iyi eğlenceler!

Midesizlik kim sen kim?

Geçemedin, ama hiç üzülmene gerek yok inan bize! Bu testi zaten geçmemeni umuyorduk, aksi takdirde bir midesizle karşı karşıya olacaktık! Sen normal bir insanın, iğrenilmesi gereken her şeyden iğreniyorsun; artistlik olsun diye "yek yea bunun neresi iğrenç" de demiyorsun. Bu yüzden dürüstlüğün ve normalliğin için sana teşekkür ediyor, hayatında başarılar diliyoruz güzel kardeşimiz. Yalnız dikkat, 1 Nisan geldi çattı ve sana iğrenç şakalar yapmak için bekleyen bir sürü midesiz var dışarıda. Gardını al ve kendini koru güzel insan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecrin-demir1

midesizlik kim sen kim

onurozalp18

Midesizlik kim sen kim

yigit-balci

ilk kez girdim şu meşhur saçma başlıklara ciddi ciddi çözen varmış bunları yorumlardan belli. ne çok işsiz var memlekette hepside kültürlü geçinir. 1 sayfa kitap okumaz burda hangi renk ojesin anketlerini yapar..

muhammed-kurum

2 girl 1 cup derim susarim

boslafebesi

Tebrikler: Tam bir midesizsin! Diyorda bununla birlikte iyi editörle tanışmıyoruz. Bunlara takılacak ne var kız kafan mı kırık?

FACEBOOK YORUMLARI

Görüş Bildir