Bu Haberlerden Artık Bıktık: Burak Yılmaz 4 Aylık Hamile Eşine Dayak Attı!

-
Abone ol

Gün geçmiyor ki bir kadına şiddet haberi daha duymayalım! Bu sefer gündem olan kişi Burak Yılmaz!

Bir zamanlar Galatasaray'ın yıldız oyuncusu olan Burak Yılmaz, 2009 yılında şimdiki eşi İstem Yılmaz ile tam evlenecekken, kına gecesinde yaşanan büyük bir tartışma sonucu ayrılmışlardı.

Kavganın nedeni ise Burak'ın bekarlığa veda partisinde Rus kadınlarla alem yaparken, nişanlısı tarafından basılmasıydı.

Bütün bu olaylara rağmen birbirlerinden kopamayan Burak ve İstem çifti, 5 yıl sonra tekrar bir araya gelmiş, birlikteliklerini görkemli bir nikahla taçlandırmışlardı.

Hatta Recep Tayyip Erdoğan bizzat telefonla arayıp, mutluluklar dilemiş, ardından çocuk konusunda "hattrick" yapmasını istemişti. Burak Yılmaz ise "Hayatımın en anlamlı golünü attım." diye bahsetmişti.

Kısa bir süre sonra "hattrick" olmasa da mutlu beraberliklerini minik kızları Nazlı ile güzel bir boyuta taşımışlardı.

Evlilikleri devam ederken, geçtiğimiz şubat ayında Yılmaz, Çin'in Beijing Guoan Kulübü ile 4 yıllık anlaşmaya imza attı. Eşi Çin'e gitmediği için Burak Yılmaz eşini ve kızını ne kadar çok özlediğini her fırsatta dile getiriyordu.

Her şey ne kadar da güzel görünüyor, öyle değil mi?

Taa ki bugün boşanma davası haberine kadar.

Gelelim boşanma davasının sebebine: Şiddet!

Evet yanlış duymadınız, herkesin göğsünü kabarta kabarta "milli gururumuz" diye bahsettiği yıldız futbolcu, eşine şiddet uyguladığı için, İstem Yılmaz boşanma davası açtı.

Aynı zamanda 4 aylık hamile olan İstem Yılmaz "milli futbolcumuz"dan 12 Milyon TL tazminat istiyor.

Ayrıca İstem Yılmaz kızı ve doğacak bebeklerinin velayetini talep etti.

Bu haber anında sosyal medyada da gündem oldu.

Peki, gerçekten merak ediyoruz: Bu pankartı taşımasının üzerinden daha ne kadar zaman geçti?

Geçmedi, geçmiyor. Her gün bir yenisini duyuyor, üzülüyor, sonrasında unutuyoruz.

Lütfen ama lütfen: Unutmayın! Utanmayın! Şiddete ortak olmayın!

Ve Burak Yılmaz'dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi!

Bu haberde son gelişme: İstem Yılmaz savcılığa 11 sayfalık dilekçe verdi.

Dilekçede ise şunlar yer alıyor: "İki kez daha barışıp ayrıldıktan sonra 2014’te evlendik. Nazlı isminde bir kızımız oldu. Ağustosta bir kızımız daha dünyaya gelecek.

Eşim hatalarını kabul edip ilişki terapistine gidince evlenmeye yeniden karar verdim. Eşim evlendikten sonra ise verdiği sözleri unutup beni aşağılamaya başladı. Evlilik sözleşmesi teklif etti, imzaladım. Yine de kendisiyle parası için evlendiğim şeklinde ağır ithamlarda bulundu. Ekonomik şiddet uygulayıp kredi kartlarımı iptal ettirdi, aracımı sattı.

İkinci çocuğa hamile kaldıktan sonra hamileliğimi sonlandırmam için baskı uyguladı. Baskılara direnip çocuğumu aldırmadım. Hamileyken eşimden dayak yedim.

Evden çıkmasını fırsat bilip, Pekin’deki Türk Konsolosluğu’nu arayarak yardım istedim. Görevlilerin yardımıyla hastanede tedavi gördüm"

Konsolosluk görevlilerinin yardımıyla eşinden gizlice kaçarak Türkiye'ye gelen İstem Yılmaz, vücudunda oluşan darp izlerini de mahkemeye sunacak.

Ayrıca Burak Yılmaz'ın annesinden gelen psikolojik şiddeti ispat eden mesaj kayıtlarını daha sonra mahkemeye sunacağını belirtti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-arkun

ben eşime hiç şiddet uygualamadım. Çünkü o şiddeti hak edecek hiçbir şey yapmadı. Bir insanı tahrik edip insanlıktan çıkartmak sonra da fiske yedi mi şiddete uğradım olayı da ayrı bir hadsizliktir.

wcartner

Herkes bi tutturmuş kadına şiddete hayır.Ya arkadaş şiddete direkt hayır bunun kadını erkeği transeksüeli olur mu?Siz bunu diyerek daha en başından bu ayrımcılığı yapıyorsunuz zaten.Kadın dövmek adamlığa sığmazmış ne boş laflar bunlar.Önce şu sözlerinizi düzelterek başlayın ki bir yol katedelim.Açıkçası taraftarı maç kaybedince teknik direktörün doğmamış torununa laf getiren bir takımdan böyle beyinsiz birinin çıkması beni şaşırtmadı.Bu ülkede yapılan hiçbir şey beni şaşırtmıyor artık.Üzgünüm ama sizin her mutlu aile tablosunun ardında olan ve sürekli halının altına süpürülen mevzular bunlar.Şiddete uğrayan herkesi kurtarmak istiyorsak önce aramızdaki bukalemunlardan kurtulmak şart.

degerlii

Yeter be kardeşim yeter, kadın dövmek le ne elde edilir allah için biraz düşünün ya yeter amk

dondurmacifikret

Haberdeki kişileri ele almaktan ziyade şiddet hakkında bahsetmek istiyorum ben. Bir kere kadınlara şiddet uygulayanları biliyoruz. HAMİLE kadınlara şiddet uygulayanları da biliyoruz. Gaziantep'te (yanlışım varsa düzeltin) yeni doğum yapmış ablasını öldüren erkek kardeşe de şahit olduk. Bu sene oldu olay. Yine yeni olmuş, Adana'da hapisten çıkmış herifin teki namus cinayeti işledi, bacısının eşini de öldürmüş. Lan yaratık! Eşine, sevgiline, bacına hatta anana el kaldırırsın da, HAMİLE kadına el kaldırmak nedir lan?! Hadi kadına acımıyorsun, içindeki canlıya da mı acımıyorsun oç! Senden zayıf birine şiddet uygulamak nereni kaldırıyor, tatmin ediyor lan! Birine eziyet çektirmek mi sana kendini güçlü hissettiriyor? Allah sizin belanızı versin ulan!

k.arpat

Yemezler rus karılarla basmışssın adamı evlenmişssin. birde 12 milyon tl nedir ? Paracılar sizi.

Görüş Bildir