Bu Görsel Çağrışım Testine Göre Hangi Elini Kullandığını Tahmin Ediyoruz!

-

Bu testimizde sana  10 soru soruyoruz. Sorulardan verilen görsellerde algıladığın ilk nesneyi söylemeni istiyoruz. Testin sonunda ise hangi elini kullandığını söylüyoruz!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9. Bu görsel hareket ediyor mu?

10. Peki son olarak bu görsel hareket ediyor mu?

Sağ el!

Verdiğin cevaplara göre sağ elini kullanıyorsun! Sen mantıklı, kararlı, tutarlı, analitik düşünebilen bir insansın. Hayatına rasyonellik yön veriyor. Bilime aşırı önem veriyorsun.  Bu arada kontrol kabiliyetin de oldukça  yüksek. Önemli olaylar için aldığın kararlar ise oldukça stratejik.  Dil becerilerin oldukça gelişmiş. Kendini iyi ifade ediyorsun. İnsanları bir fikre yöneltme konusunda da oldukça başarılısın. Lider olması gereken bir insansın!

Sol el!

Verdiğin cevaplara göre sol elini kullanıyorsun!  Sen hırslı, sevgi dolu, sanat düşkünü bir insansın Hayata dair her zaman fantastik fikirlerin oluyor. Seni belirli sınırlara hapsetmek oldukça zor.  Özgürlüğünden asla ödün vermeyen, anı yaşayan, tutku dolu bir yapın var. Sınırları her zaman zorluyorsun. Çevrendeki insanlar sana ayak uydurmakta oldukça zorlanabilir. Korkma. Sorun sende değil, onlarda ;)

Onedio testlerini Facebook'ta paylaşmayı unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayerr

hayır solağım

edosd

Solu çok kullanırım zaten solağım ama sağ dedi ı ııhh

kalas

Sağ elin verdiğini, sol el görmemeli yoksa nasır tutar :)

tipikteraziii

Sağ el! Verdiğin cevaplara göre sağ elini kullanıyorsun! Sen mantıklı, kararlı, tutarlı, analitik düşünebilen bir insansın. Hayatına rasyonellik yön veriyor. Bilime aşırı önem veriyorsun. Bu arada kontrol kabiliyetin de oldukça yüksek. Önemli olaylar için aldığın kararlar ise oldukça stratejik. Dil becerilerin oldukça gelişmiş. Kendini iyi ifade ediyorsun. İnsanları bir fikre yöneltme konusunda da oldukça başarılısın. Lider olması gereken bir insansın!

kalas

şu testlerden biri seni şöyle yerin dibine soksada artık çıkan sonuçları bütünüyle bizimle paylaşamasan ...

tipikteraziii

Sanane amk ben sana mı paylaşıyorum isteyen okur istemeyen okumaz kasma bu kadar kendini

herasyoi

açıklama doğru olabilirse de ı-ıh solağım

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Facebookonedio
Görüş Bildir