Bu Fotoğraf Testi Senin Hakkında En Doğru Şeyi Ortaya Çıkarıyor!

-

Etrafında gördüğün şeylerin sana hissettirdiklerine göre aslında senin kişiliğin hakkında bilgiler edinebileceğimizi biliyor muydun? İşte şimdi sana bunu kanıtlayacağız! Ama önce testi çözmelisin 😉

1. İlk olarak: Buraya bakmak sana nasıl hissettirdi?

2. Peki ya buraya bakmak?

3. Renkler muhteşem değil mi? Ama şu an renkler değil senin hislerin önemli: nasıl hissediyorsun?

4. Renkler yine muhteşem! Nasıl hissediyorsun?

5. Burada olduğunu hayal et: Nasıl hissederdin?

6. Çılgınca değil mi? Nasıl hissediyorsun şu an?

7. Kendini oradaymış gibi düşün: Hislerin nasıl?

8. Son olarak: Buraya bakınca nasıl hissediyorsun?

Spontane ve kararsızsın!

Sen gerçekten görüp görebileceğimiz en spontane insanlardan birisin. O sırada ne yaptığın nerede olduğun önemli değil, aklına gelen her türlü fikri bir anda yürürlüğe koyar ve etrafındaki herkesi şaşırtabilirsin. Yarın çok önemli bir sınavın olsa bile bir anda çantanı toplayıp şehir dışına çıkabilirsin yani! Diğer yandan gerçekten inanılmaz kararsızsın: Seçim yapmak konusunda inanılmaz zorlanmanın yanı sıra bugün yaptığın ve çok beğendiğin bir işten yarın nefret etmeye başlayabilirsin. Kısacası sen gerçekten anlarda yaşayan ve son derece ilginç bir insansın!

Tam bir sosyal kelebeksin!

Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sosyal insanlardan birisin. Her akşam için bir planın, mutlaka gideceğin yerlerin olur senin. Asla boş durduğun ve evde tek başına oturduğun görülmemiştir. Çünkü sen aslında içten içe yalnız olmaktan nefret ediyorsun, yalnız kaldığın zaman inanılmaz stres doluyor ve geriliyorsun. Bu yüzden de sürekli seni oyalayacak şeyler bulup kalabalıklar içinde olmayı tercih ediyorsun. Kelimenin tam anlamıyla sen bir hareket insanısın güzel dostumuz!

Kendine güvenin resmen uzay!

Sen gerçekten kendine güveni uzay seviyelerine çıkmış bir insansın. Asla hiçbir şeye kalkışmaktan korkmaz, her şeyi başarabileceğini düşünür ve aslında sırf kendine olan inancının bile yardımıyla bu şeyleri başarırsın. Kendine güvenin yüksek derken sakın sana egoist dediğimizi zannetme; aksine, seninki kendi potansiyelini bilip kendine inanmaktan geliyor. Tabii daima pozitif olan bakış açının da bunda parmağı büyük; genel olarak daima iyi senaryolara odaklandığın için hiçbir şeyin kötü gidemeyeceğini düşünüyorsun. Tabii bu durum bazen acele kararlar verip hatalar yapmana neden oluyor ama yine de o durumlarda bile kendini kurtarmanın bir yolunu mutlaka buluyorsun!

Tam bir insan sarrafısın!

Gerçekten etrafındaki insanları çözme ve notlarını verme konusunda adeta uzmanlaşmışsın sen. Bu sayede kime güvenip kimi hayatından çıkarman gerektiğini çok iyi biliyorsun. Ayrıca az ve öz dostlara sahipsin, kimseyi kolay kolay hayatına almazsın. Bu sayede de sahip olduğun dostların hep ömürlük olur senin için. Son olarak yeni insanlarla tanışmaktan pek çok hoşlanmadığını söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise insanların gerçek kişiliğini gördüğün için kötü niyetli insanlardan gerçekten bıkmış olman. Sen hislerine güvenmeye devam et güzel dostumuz, en iyisini onlar biliyor çünkü!

Gerçek bir lidersin!

Sen adeta bu dünyaya insanları yönetmeye ve birleştirmeye gönderilmiş bir lider gibisin. Duruşun, konuşmaların ve karizman ile doğuştan bir lider olduğun belli oluyor. Fakat öyle sıradan bir lider değil. Grubundaki insanları hem motive eden, hem kendilerini o gruba gerçekten ait hissettiren ve onlara gerçekten değer veren bir lider! Yani aslında olması gereken en mükemmel bir lider. Duruş demiştik az önce, duruş bir lider için çok önemlidir! Elbette dışarıdan son derece kendine güvenli ve güçlü dursan da içinde senin de yenildiğin ve pes etmeye kalktığın noktalar oluyor. Hepimizin olduğu gibi senin de sıkıntıların var yani. Ama dediğimiz gibi, tıpkı gerçek bir liderin yapacağı gibi sen de bunu asla dışarıya göstermiyorsun.

Fazla endişeli ve kötümsersin!

Sen olayları gözünde çok fazla büyütüyorsun, kafana takmaman gereken şeyleri takıyor ve gereksiz yere kendini hep umutsuzluğa itiyorsun. Sürekli o kadar kötümser bakıyorsun ki hayata içinde bulunduğun güzelliklerini kaçırıyorsun. Ayrıca durumlar ve olaylar üzerine çok fazla düşünüyorsun, bazen koyverip gitmeyi bilemiyorsun yani. Bunun nedeni ise başarısızlıktan ve hayal kırıklığından inanılmaz derecede korkuyor ve nefret ediyor olman. Fakat hayatın böyle yaşanmayacağının da farkındasın. Bu yüzden en kısa sürede kendini toparlamalı ve artık seni mutlu eden şeylere odaklanmaya başlamalısın güzel insan! Göreceksin, o zaman hayat sana daha güzel görünmeye başlayacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sinan-kaplan2

gerçek bir lidersin ! Sen adeta bu dünyaya insanları yönetmeye ve birleştirmeye gönderilmiş bir lider gibisin. Duruşun, konuşmaların ve karizman ile doğuştan bir lider olduğun belli oluyor. Fakat öyle sıradan bir lider değil. Grubundaki insanları hem motive eden, hem kendilerini o gruba gerçekten ait hissettiren ve onlara gerçekten değer veren bir lider! Yani aslında olması gereken en mükemmel bir lider. Duruş demiştik az önce, duruş bir lider için çok önemlidir! Elbette dışarıdan son derece kendine güvenli ve güçlü dursan da içinde senin de yenildiğin ve pes etmeye kalktığın noktalar oluyor. Hepimizin olduğu gibi senin de sıkıntıların var yani. Ama dediğimiz gibi, tıpkı gerçek bir liderin yapacağı gibi sen de bunu asla dışarıya göstermiyorsun.

arzu-cinar

Gerçekten etrafındaki insanları çözme ve notlarını verme konusunda adeta uzmanlaşmışsın sen. Bu sayede kime güvenip kimi hayatından çıkarman gerektiğini çok iyi biliyorsun. Ayrıca az ve öz dostlara sahipsin, kimseyi kolay kolay hayatına almazsın. Bu sayede de sahip olduğun dostların hep ömürlük olur senin için. Son olarak yeni insanlarla tanışmaktan pek çok hoşlanmadığını söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise insanların gerçek kişiliğini gördüğün için kötü niyetli insanlardan gerçekten bıkmış olman. Sen hislerine güvenmeye devam et güzel dostumuz, en iyisini onlar biliyor çünkü!

candy111

Tam bir sosyal kelebeksin!Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sosyal insanlardan birisin. Her akşam için bir planın, mutlaka gideceğin yerlerin olur senin. Asla boş durduğun ve evde tek başına oturduğun görülmemiştir. Çünkü sen aslında içten içe yalnız olmaktan nefret ediyorsun, yalnız kaldığın zaman inanılmaz stres doluyor ve geriliyorsun. Bu yüzden de sürekli seni oyalayacak şeyler bulup kalabalıklar içinde olmayı tercih ediyorsun. Kelimenin tam anlamıyla sen bir hareket insanısın güzel dostumuz!

yasin-gun1

1. soruda 2 tane heyecanlı var baştakini seçince Kendine güvenin resmen uzay! sondakini seçince spontane ve kararsiz saçma :/

tipikteraziii

Sosyal Kelebek! Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sosyal insanlardan birisin. Her akşam için bir planın, mutlaka gideceğin yerlerin olur senin. Asla boş durduğun ve evde tek başına oturduğun görülmemiştir. Çünkü sen aslında içten içe yalnız olmaktan nefret ediyorsun, yalnız kaldığın zaman inanılmaz stres doluyor ve geriliyorsun. Bu yüzden de sürekli seni oyalayacak şeyler bulup kalabalıklar içinde olmayı tercih ediyorsun. Kelimenin tam anlamıyla sen bir hareket insanısın güzel dostumuz!

Görüş Bildir