Görüş Bildir

etiket Bu Fotoğraf Testi Senin Diğer İnsanlardan Olan Farkını Ortaya Koyuyor!

Anasayfa > Test

Seni diğer insanlardan ayıran en önemli özelliğin ne? Sen neden farklısın? Merak ediyorsan doğru adrestesin! Hemen testi çöz ve farkını öğren!

1. İlk olarak: Buraya bakınca nasıl hissediyorsun?

1. İlk olarak: Buraya bakınca nasıl hissediyorsun?

2. Peki ya buraya bakmak?

2. Peki ya buraya bakmak?

3. Buraya baktığın zaman içine dolan his ne ola ki?

3. Buraya baktığın zaman içine dolan his ne ola ki?

4. Şu an burada olsan nasıl hissederdin?

4. Şu an burada olsan nasıl hissederdin?

5. Peki ya burası? Buraya bakmak nasıl bir his?

5. Peki ya burası? Buraya bakmak nasıl bir his?

6. Buraya baktığın zaman içine dolan his ne?

6. Buraya baktığın zaman içine dolan his ne?

7. İlginç değil mi? Buraya bakmak nasıl hissettirdi peki?

7. İlginç değil mi? Buraya bakmak nasıl hissettirdi peki?

8. Son olarak: Buraya bakmak nasıl hissettirdi sana?

8. Son olarak: Buraya bakmak nasıl hissettirdi sana?

Dünyanın en sıcak kalbine sahipsin!

Dünyanın en sıcak kalbine sahipsin!

Evet, doğru okudun; sen dünyanın en sıcak kalbine sahipsin! Kalbinin içi resmen ağzına kadar sevgi ve merhametle dolu, bu da seni dünyadaki en iyi insanlardan birisi yapıyor. Fedakarsın, kendine zarar verecek bile olsan sevdiklerin için her şeyi yaparsın. Dahası inanılmaz cömertsin, kimseden hiçbir şeyini sakınmazsın. Hatta verebileceğin kadar çok şey verirsin karşındakine ve bunu içinden geldiği için yaparsın. Günümüzdeki insanların senden öğrenecek çok şeyi var güzel insan!

Dünyanın en ince insanısın!

Dünyanın en ince insanısın!

Sen gerçekten dünyanın en ince ve düşünceli insanısın. İnsanları zaten seviyorsun, ama bir de senin asıl yakınlarına karşı ayrı bir sevgin var, bambaşka bir boyutta bu sevgi! Onlar için yapmayacağın şey yok resmen. Dahası, onlara yaptığın küçük sürprizler ve jestler ile daima mutlu etmek hayattaki yegane amacın gibi. Ayrıca onları kırmaktan, ölmekten bile daha çok korkuyorsun. Bu yüzden de ağzından çıkan her cümleyi bile içinde en az bel kez düşünüp öyle söylüyorsun. Fakat bazen bunu abartıp, onları kendinden bile öne koyuyorsun. Elbette bu kötü bir şey değil fakat bir gün sana zarar verebilecek bir durum. Bizce birazcık da kendini düşünmelisin, sadece küçük bir tavsiye!

Modern dünya Polyanna'sısın!

Modern dünya Polyanna'sısın!

Sen ciddi anlamda modern dünyanın Polyanna'sısın! Bu gerçekten çok güzel bir şey. Bir kere senin bardağının yarısı daima dolu, bu yüzden hiçbir zaman kendini zor durumda hissetmiyorsun. Ayrıca daima insanların içindeki iyiliğe ve en karanlık tünellerin bile sonundaki ışığa odaklısın. Çevrendekiler de bunu çok iyi bildiği için ne zaman moralleri bozulsa, bir dertleri olsa direk sana geliyorlar. Sen de içindeki en güzel enerjileri onlara aktarıp kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı oluyorsun. Keşke bizim hayatımızda da senin gibi biri olsa be güzel insan!

Mizahta uzaysın!

Mizahta uzaysın!

Sen gerçekten mizahta almış başını yürümüş, adeta uzaya ulaşmış durumdasın! Hayatı daima tiiye alır, hiçbir şeyi çok fazla düşünmez, sadece keyif almaya ve eğlenmeye çalışırsın. Hayatta en çok sevdiğin şeylerden birisi de etrafındakileri güldürmek, yaptığın esprilerle onları kahkahalara boğmak! İnan bize, bunu çok iyi yapıyorsun! Çevrendekiler de senin bu özelliğini çok iyi biliyor ve seni çok seviyorlar. Sana bir şey söyleyelim mi? Senin kafan gerçekten çok farklı çalışıyor: Kesinlikle her gün karşılaşabileceğimiz tiplerden biri değilsin yani. Ayrıca inanılmaz zekisin! Zaten zeki olmasan o esprileri nasıl yapacaksın değil mi? Hayran kaldık güzel dostumuz, seninle oturup iki kelam etmek isterdik doğrusu!

Empati ustasısın!

Empati ustasısın!
s77.photobucket.com

Sen ciddi anlamda bir empati ustasısın! Fakat bizce bunda sezgilerinin kuvvetli olmasının parmağı büyük; çünkü etrafında kendini kötü hisseden bir insan olduğunda anında anlıyorsun ve onun moralini düzeltmek için elinden geleni yapıyorsun. Dahası, insanlara karşı inanılmaz anlayışlısın; çeşitli durumlar karşısında kendini onların yerine koyup 'ben olsam ne yapardım' diye sık sık düşünüyorsun. Bu yüzden de kolay kolay kimseye kızmıyor, aksine hep merhametle yaklaşıyorsun. Sen bir insanın sahip olabileceği en iyi dostsun be güzel insan!

Korkusuz savaşçısın!

Korkusuz savaşçısın!

Sen gerçekten korkusuz bir savaşçısın. Cesursun, adaletlisin ve özgür ruhlusun! Seni sinirlendiren veya üzen durumlar karşısında oturup kalmazsın. Daima doğru olduğunu düşündüğü şey için sesini çıkarır, ayağa kalkar, gerekirse savaşırsın. Sonuç önemli değil, ister kazan ister kaybet sen doğru olanı düşündüğün şeyi yaparsın. 'Hiç yapmamaktansa yapıp başarısız olmak daha iyidir' felsefesiyle hayatına devam edersin. Ne diyelim güzel insan, takdir ettik açıkçası! Senin gibi cesur insanlar her yere lazım!

Sözünün erisin!

Sözünün erisin!

Sen gerçekten adamın/kadının dibisin! Senin için söz senettir, verdiğin sözü tutmaman gibi bir şey söz konusu değil yani. Bu yüzden de asla tutamayacağını bildiğin sözler vermezsin hatta. Dürüstsün de, ağzından yalan söz çıktığı görülmemiştir bugüne kadar. Bu yüzden de yalancılardan, döneklerden, verdiği sözlerin arkasında durmayan ve sorumsuz insanlardan nefret edersin. Mümkün olduğunca da bu tür insanları hayatına sokmamaya çalışırsın. En doğrusunu yapıyorsun güzel kardeşimiz! Keşke herkes senin gibi olsa değil mi?

Potansiyelinin farkında bir realistsin!

Potansiyelinin farkında bir realistsin!

Sen gerçek bir realistsin; hayal dünyasından olabildiğince uzaksın yani! Kendi potansiyelinin tamamıyla farkındasın: Yapabileceklerin ve yapamayacaklarını çok iyi biliyorsun. Bu yüzden asla boş hayallere kapılıp kendi kendini üzmüyorsun. Daima yapabileceğinin en iyisini yapmaya uğraşıyorsun, ama imkansızı da istemiyorsun. Çevrendekilere de bunu yapmalarını söylüyorsun fakat onlar senin kadar soğukkanlı değil bu konuda, o yüzden seni anlamazlarsa hiç uğraşma, elinde sonunda kendileri öğrenecekler!

Güvenilen dağlar sensin!

Güvenilen dağlar sensin!

Evet, doğru okudun: Güvenilen o dağlar sensin ve sana asla kar yağmıyor! Senin bu hayatta en çok önem verdiğin şey kesinlikle güven! Birisi sana güvendiyse onu asla ama asla hayal kırıklığına uğratmazsın: Bu yüzden insanlar sana bir sırrını verdiği zaman o sırrın seninle mezara kadar gideceğini bilirler. Durum bu olunca doğal olarak karşındaki kişilerden de daima aynı hassasiyeti bekliyorsun. İlişkilerini her zaman güven üzerine kuruyorsun. Günümüzde senin kadar güvenilir insan bulmak çok zor be güzel insan!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3446
1162
543
329
153
123
40
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yusuf Öztürk

2.Resimde aşşağıya tükürmek şıkkını bulamayınca üzüldüm doğrusu.

Bekir Kahraman

olum ben ne hissettiğimi bilmiyom normal mi

Hasan Yılmaz

Modern dünya Polyanna'sısın! Sen ciddi anlamda modern dünyanın Polyanna'sısın! Bu gerçekten çok güzel bir şey. Bir kere senin bardağının yarısı daima dolu, ... Devamını Gör