Bu Evlilik Teklifi Kalpter Götürür

-

Bu evlilik teklifi kalpten götürür

Bu evlilik teklifi kalpten götürür

Rusya’da bir trafik kazası mizanseni hazırlayıp kendisine ölü süsü veren 30 yaşındaki Alexey Bykov, olay yerine gelmesini sağladığı kız arkadaşı İrena Kolokov’a unutamayacağı bir evlilik teklifinde bulundu.

Rusya’da Alexey Bykov, kız arkadaşı Kolokov’a hayatı boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifinde bulundu. Bir film yönetmeni, bir grup dublör, makyaj sanatçıları ve hatta bir senaristle anlaşan Baykov, bir trafik kazası mizanseni hazırladı. Daha sonra kız arkadaşı İrena Kolokov’un olay yerine gelmesini sağladı.

Kolokov olay yerine gelmden birkaç dakika sonra sağlık görevlisi rolünde bulunan adamlar, Alexey’i ambulansa aldı. Olay yerine gelen Kolokov’a erkek arkadaşının öldüğü bilgisi verildi. Genç kıza, sevgilisini teşhis etmek için kapı açıldığında, Alevxey elinde çiçekler yerinden fırlayıp Kolokov’a evlenme teklifinde bulundu.

Yaşadıkları karşısında büyük şok yaşayan genç kadın, gözyaşlarını tutamadı, sevgilisine tepki gösterdi. Ancak bir süre sonra sakinleşen genç kadın sevgilisinin boynuna sarılıp teklifi kabul etti.

Genç kadın, “O kadar sinirlendim ki; onu ellerimle ben öldürecektim” diye konuştu.

Baykov ise, “İrena’ya hayatının ben olmadan ne kadar boş ve anlamsız olacağını göstermek istedim. Sanırım işe yaradı” dedi.

Haberin Tamamı İçin:

Rus Alexey Bykov sevgilisine evlenme teklifinde bulunmak için inanılmaz bir plan yaptı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

EvlilikRusyaolay
Görüş Bildir