Bu 2015 Filmlerinden Hangisinin IMDb'de En Yüksek Puanı Aldığını Bulabilecek misin?

-

Hepsi birbirinden iddialı, hepsi birbirinden güzel! Fakat bir tanesi var ki IMDb'de izleyicilerden en yüksek puanı almış! Acaba hangisi olduğunu bulabilecek misin?

Filmlerimiz bunlar: Hadi bakalım!

Jurassic World
Beasts of No Nation
The Revenant
Mad Max: Fury Road
Gizli Dünya
Spotlight
Creed: Efsanenin Doğuşu
Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor
Spectre
What We Do in the Shadows
Marslı
Yenilmezler: Ultron Çağı

Buldun!

Tebrikler! Gerçekten buldun. Gizli Dünya(Room) IMDb'de izleyicilerden tam tamına 8,3 puan alarak zirveye yerleşen filmimiz oldu!

Çok yaklaştın!

Maalesef, bulamadın! Ama inanılmaz yaklaştın! Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor filmi IMDb'de izleyicilerden 8,2 puan aldı! Ama birinci filmimiz 8,3 puan almış. Hadi şimdi onu bul!

Bulamadın :(

Üzgünüz, ama bulamadın! Beasts of No Nation filmi IMDb'de izleyicilerden 7,8 puan almış. Yani maalesef en iyisi değil! Hadi, tekrar dene!

Olmadı :(

Bulamadın, olmadı :( Spectre filmi IMDb'de yalnızca 6,8 puan aldı. Yani birinci olmaya yakın bile değil :( Şimdi tekrar denemeye ne dersin?

Hayır!

Hayır, değil :( Mad Max: Fury Road değil :( Çok şaşırdın farkındayız, ama üzülme çünkü baya yaklaştın! Bu film IMDb'de izleyiciden tam tamına 8,1 puan aldı! En iyiyi bulmak için tekrar dene!

Bulamadın!

Bulamadın! Bulamadın işte! Yenilmezler: Ultron Çağı değildi birinci filmimiz! Puanını merak ediyorsan hemen söyleyelim: 7,5! Hadi tekrar dene ve bu sefer birinciyi bul!

Üzgünüz!

Bulamadın be güzel kardeşimiz! Olmadı! Yapamadın! Birinci film Creed: Efsanenin Doğuşu değil! Bu filmin puanını merak ediyorsan söyleyelim: 7,7! En iyisi için tekrar denesene!

Hayır :(

Çok konuşulan bir film olduğunu biliyoruz ama en çok puanı alan film maalesef değil! Fakat yine fena puan almamış. Marslı'nın IMDb puanı tam olarak 8,1! Birinci filmi bulmak için tekrar dene!

Olmadı be!

Yapamadın, olmadı! En çok puan alan filmi bulamadın! What We Do in The Shadows IMDb'de 7,6 puan aldı! Yani birinci olmadı :( Hadi şimdi birinciyi bulmak için tekrar dene!

Hayır bu değil :(

Üzgünüz ama en çok puan alan filmimiz bu değil! Spotlight'ın IMDb puanı 8,1! Yaklaştın yani aslında. Şimdi en çok puan alanı bulmak için tekrar denesene!

Hayır!

Hayır işte! Jurassic World değil! Jurassic World'ün IMDb puanı 7,0! Yani birincilikle uzaktan yakından alakası yok! Hadi tekrar dene ve birinciyi bul!

Bulamadın!

Çok konuşulduğu doğru! Fakat birinci olmak için yeterli olmadı bunlar! Fakat oldukça yüksek bir puan aldığı yalan değil! Revenant IMDb'de tam olarak 8,1 puan aldı. Hadi şimdi tekrar dene ve en çok puan alanı bul!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif.gnd.1907

bu arada marslı 0,2 puanla kaçırmış birinciliği ... :(

elif.gnd.1907

Bence Marslı olmalıydı... Zevk meselesi Tebrikler

elif.gnd.1907

marslı yı geçeceğini sanmıyordum ama geçmiş.Tebrikler

Gizli Kullanıcı

oha tekte buldum nasıl olur o.o

toboe_clarieu

CEVAP ROOM GENÇLİK :D Güzel film ama :D

Görüş Bildir